Vēlaties pāriet no SpiceWorks?

Migrējiet no SpiceWorks uz LiveAgent un pārsūtiet palīdzības dienesta pieteikumus uz jauno klientu atbalsta risinājumu. LiveAgent piedāvā visu nepieciešamo, lai varētu sākt sniegt vislabāko klientu atbalstu un sasniegt vairāk cilvēku, izmantojot svarīgus saziņas kanālus.

Mūsu atbalsta komanda palīdzēs Jums migrēt visus Jūsu datus uz LiveAgent bez maksas. Turpiniet lasīt un uzziniet, kādas ir priekšrocības, pārejot uz LiveAgent, vai sāciet bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju jau šodien.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
logo esky color
Slido green logo
Contact fields feature in Customer service software - LiveAgent

Iegūstiet bezmaksas migrāciju

Pārejai uz citu palīdzības dienesta programmatūru nav jābūt garlaicīgam procesam, ja atbalstu sniedz atbilstoši cilvēki. Mūsu klientu atbalsta komanda nodrošinās Jums netraucētu migrāciju. Mēs parūpēsimies, lai tiktu pārvietoti visi dati, tostarp aģentu profili, kontaktu saraksti, palīdzības dienesta pieteikumi, tagi un atsauksmes.

Kādus datus ir iespējams pārnest?

Mēs nodrošināsim visas nepieciešamās palīdzības dienesta informācijas apkopošanu un pārsūtīšanu.

ticket thread

Palīdzības pieteikumi

Visa Jūsu saziņa ar klientiem

Migrācija no SpiceWorks

Personas

Pilns kontaktu saraksts un aģentu dati

Tags - icon

Tagi

Tagi un piezīmes netiks atstāti novārtā

customer feedback satisfaction rewards

Atsauksmes

Klientu atsauksmes un vērtējumi

Radiet patīkamu pieredzi ikvienam

Mūsu palīdzības pieteikumu sistēma apstrādā visus svarīgos klientu saziņas kanālus. E-pasts, tērzēšana tiešsaistē, zvanu centrs, klientu portāls, Viber vai sociālie medijiFacebook, Instagram un Twitter. Jūs varat izvēlēties, ko vēlaties izmantot saziņai ar klientiem, un risināt jautājumus pēc saviem ieskatiem.

Predefined answers in Customer satisfaction software - LiveAgent

Palīdzības dienesta pieteikumu atrisināšana, izmantojot vairākus kanālus

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Animated Gifs in help desk ticket answers - LiveAgent

Palīdzības dienesta programmatūra, kas sniedz atbalstu

Ikvienu LiveAgent rīku atbalsta vairāk nekā 125 funkcijas, ko varat izmantot, lai izveidotu vienmērīgu darba plūsmu un atvieglotu slodzi. Filtrēšana, tagu lietošana, viedā šķirošana – tas viss ir pieejams. Pateicoties vairāk nekā 140 integrācijām, varat arī savienot izmantotās lietotnes. Aplūkojiet pilnu funkciju un integrāciju sarakstu.

Novatoriska programmatūra

Vai zinājāt?

2006. gadā dibinātais LiveAgent bija pirmais risinājums tirgū, kas piedāvāja tiešsaistes tērzēšanas un palīdzības dienesta iespējas. No 2021. gada LiveAgent ir visaugstāk novērtētais un visvairāk pārskatītais palīdzības dienesta risinājums tirgū, kas apkalpo vairāk nekā 150 miljonus lietotāju un 40 000 uzņēmumu visā pasaulē.

Migrācija no SpiceWorks
30%

Gūstiet lielākus ieņēmumus

Radiet neaizmirstamu klientu pieredzi, kas palielina ieņēmumus.

97%

Uzlabojiet apmierinātību

Ieprieciniet savus klientus ar zibenīgām atbildēm.

16×

Palieliniet klientu vērtību

Palieliniet pārdošanas apjomus, saglabājot klientu lojalitāti Jūsu zīmolam.

Migrējiet uz jauno palīdzības dienestu jau šodien

Sāciet bezmaksas 14 dienu LiveAgent izmēģinājuma versiju jau šodien un iepazīstieties ar mūsu klientu atbalsta risinājumu. Kad būsiet gatavs, paziņojiet mums, un mēs nodrošināsim visu nepieciešamo datu migrāciju, kā arī turpināsim nodrošināt vislabāko atbalstu Jūsu klientiem.

Jūs būsiet labās rokās!

Vai zināt, kas kopīgs Huawei, BMW, Yamaha un O2? Jūs uzminējāt – LiveAgent!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
logo esky color
Slido green logo

BUJ

Vai es varu migrēt datus no SpiceWorks?

LiveAgent atbalsta komanda var palīdzēt Jums migrēt datus uz jauno palīdzības dienesta risinājumu. Mēs varam pārnest visu nepieciešamo, tostarp visus klientu palīdzības pieteikumus, kontaktus, aģentu profilus, tagus un atsauksmes.

Kā migrēt palīdzības pieteikumus no SpiceWorks?

Tos var migrēt manuāli vai ar LiveAgent atbalsta komandas palīdzību. Sazinieties ar mums un pārrunājiet savu datu migrēšanu uz LiveAgent jau šodien.

Kādas ir priekšrocības, migrējot datus uz LiveAgent?

Galvenā priekšrocība ir daudzkanālu palīdzības pieteikumu sistēma, kas aptver e-pastus, tērzēšanu tiešsaistē, zvanu centru, klientu portālu, Viber, Facebook, Twitter un Instagram. Jūsu klienti var sazināties ar Jums, lai kur Jūs arī atrastos, un Jūs varat nodrošināt viņiem vislabāko klientu apkalpošanas pieredzi.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju