Sadarbojieties ar mums

Augsim kopā! Kļūstiet par LiveAgent partneri jau šodien!

Awards
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Vēlaties sadarboties?

Vai esat gatavs kļūt par LiveAgent partneri? Viss, kas jums jāizdara tagad, ir jānospiež tālāk redzamā lielā oranžā poga un jānosūta mums ziņa! Mēs nevaram vien sagaidīt, kad iepazīsim jūs kā savu jauno biznesa partneri un kopā dosimies šajā ceļā!

Sadarbojieties ar nozares magnātu

Vēl mūs nepazīstat?

LiveAgent piedāvā nozarē vadošu klientu apkalpošanas programmatūru. Neatkarīgi no valodas vai saziņas kanāla mūsu daudzkanālu pieejai nav robežu, kad jāatrisina klientu pieprasījumi. Vai esat gatavs ieviest LiveAgent savā vietējā tirgū un izmantot priekšrocības?

 

Iekļaujošas partnerības modeļi

Izvēlieties sev labāko variantu

LiveAgent piedāvā dažādus partnerības un sadarbības modeļus un katram no tiem ir savas specifikācija un prasības. Apskatiet un izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm. Ja jums ir papildu jautājumi, mēs ar prieku atbildēsim!

Izbaudiet atkārtojušos komisijas maksu struktūru

Partneris

Reģistrējieties kā LiveAgent partneris un sūtiet pie mums savus klientus. Gūstiet pasīvus ienākumus, ievietojot partneru saites forumos, iesakot mūs portālos un publicējot ziņas sociālajos medijos.

  • Nopelniet 20% komisijas maksu no katras pārdošanas.
  • Nav iestatīšanas maksas vai sākotnējā maksājuma
  • Izbaudiet pagarināto 90 dienu sīkdatņu darbības laiku

Pārdodiet tieši gala klientam

Tālākpārdevējs

Kļūstiet par mūsu oficiālo neekskluzīvo tālākpārdevēju konkrētajā teritorijā. Atšķirībā no partneriem tālākpārdevējiem ir jāsasniedz pārdošanas apjoms vismaz 10’000 USD mēnesī un tie saņem lielākas komisijas maksas.

  • Pārdodiet tieši gala klientiem.
  • Jauniniet savu partnerības modeli ar lielāku klientu bāze

Uzstādiet paplašinājumus un spraudņus

Integrācijas partneris

Ja jūsu klientiem ir nepieciešams jaudīgs palīdzības dienesta risinājums, varat izveidot paplašinājumus un spraudņus, lai esošajam rīkam pievienotu LiveAgent.

  • Apmainieties ar atpakaļsaitēm, palieliniet zīmola atpazīstamību un piesaistiet jaunus klientus< /li>
  • Saņemiet kredītu vai atlaides saviem klientiem

Ietverošie partnerības modeļi

Mārketinga partneris

Pievienojiet LiveAgent savā mājaslapā vai savam B2B lietotņu piedāvājumam un nodrošiniet saviem apmeklētājiem godalgotu daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūru.

  • Jūsu apmeklētāji var saņemt LiveAgent kredītu vai atlaidi
  • Saņemiet ieņēmumu daļu no katra veiktā pirkuma
Balvas

Apmierināti klienti ir labākie klienti

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

View more

Saistītie Raksti arVēlaties sadarboties?
Pievērsiet savu klientu uzmanību, ievērojami samazinot viņu operatīvos uzdevumus ar LiveAgent - programmatūru, kas ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. gadā.

Palīdzības dienesta programmatūra aģentūrām

Ieviešot klientu apkalpošanas programmatūru, Jūsu uzņēmums var veiksmīgi palielināt darbības apjomu un uzlabot klientu apmierinātību, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu un daudzkanālu risinājumus. Uzziniet vairāk par LiveAgent!

Liveagent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas pielāgojas dažādu biznesa modeļu vajadzībām. Izpētiet, kā liveagent atbilst Jūsu nišas aģentūrai. Izglītības iestādes un nevalstiskās organizācijas paļaujas uz liveagent.

Piemērotākais risinājumsikvienam biznesam

Ideāla uzņēmuma risinājuma piedāvājums - LiveAgent, kas pielāgojas dažādu uzņēmumu vajadzībām. Palieliniet klientu vērtību un uzlabojiet apmierinātību, radot neaizmirstamu klientu pieredzi. Sāciet bezmaksas izmēģinājumu!

Lieliska klientu apkalpošana sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Sākot no $15 mēnesī. Sāciet darbu ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. SaaS vai On-Premise opcijas.

Apbalvojumiun sertifikāti

Agent piedāvā digitālā mārketinga risinājumus, tostarp personalizētas stratēģijas, atbalstu klientiem. LiveAgent ir daudzvalodu klientu atbalsta programmatūra ar pielāgojamām funkcijām. Uzņēmums piedāvā arī bezmaksas izmēģinājuma versiju un daudzas integrācijas. LiveAgent ir ieguvis daudzas balvas un atzīmējumus par savu kvalitāti un sniegumu.

Šajā lapā piesakieties savam LiveAgent kontam. Vispirms aizpildiet uzņēmuma nosaukumu un turpiniet ievadīt lietotāja vārdu un paroli, lai veiksmīgi pieteiktos.

Pieslēdzieties savam LiveAgent kontam

LiveAgent piedāvā palīdzības dienesta programmatūru, kura ļauj automatizēt un pārvaldīt klientu atbalstu no vienas saskarnes, un kas ir pielāgojama vairāk nekā 48 valodās. Tas ir novatorisks un visaugstāk novērtētais palīdzības dienests SMB uzņēmumiem, kas nodrošina pārdošanas palielināšanu un klientu uzticības saglabāšanu, un ir piedāvāts piecos plānos, sākot no $15 / mēnesim līdz $29 / mēnesim. Datu pārnešanas pakalpojums ir pieejams no citām programmatūrām.

Lieliska klientu apkalpošana sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un sāciet ar to strādāt piecu minūšu laikā.

Nodrošiniet izciluklientu apkalpošanu.

Lielākā daļa klientu atzīmē, ka LiveAgent ir lielisks instruments klientu atbalstam un palīdz ietaupīt laiku, ātri un efektīvi sniedzot atbalstu. Tas piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas, kas padara to par lielisku risinājumu dinamiskajiem tiešsaistes biznesiem par saprātīgu cenu. Tāpat ir uzsvērta arī tā ērtība un lietojamība.

Vai vēlaties pāriet no Olarka uz LiveAgent? Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un O2, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu.

Pārejat no Olark?

LiveAgent tiek atzīts par lielisku rīku klientu saziņai un atbalstam. Vairāki uzņēmumi ir atzinuši tā efektivitāti un pozitīvo ietekmi uz klientu apkalpošanu un pārdošanas apjomu. LiveAgent arī palīdz uzlabot atbilžu sniegšanas laiku un klientu apkalpošanas efektivitāti, kā arī sniedz profesionālu pieeju klientu atbalstam.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x