Bezmaksas Izmēģinājums
  • Šabloni
  • Zvanu centrs: sarunas noslēgšanas un apturēšanas padomi

Zvanu centrs: sarunas noslēgšanas un apturēšanas padomi

Daudzi klienti vēlas sazināties ar saviem iecienītajiem zīmoliem telefoniski. Tomēr lielākā daļa publikāciju par klientu apkalpošanu saka, ka “telefona zvans ir miris”. Tas patiesībā ir teikums no 2010. gada 14. novembra (!) TechCrunch raksta. Kaut arī autors ir piebildis, ka “miris” tehnoloģiju industrijā nozīmē “samazinājies”, vēlāk dažādos Forrester pētījumos ir pierādīts pretējais.

zvanu pārvirzīšana
Sazināšanās ar klientiem, izmantojot LiveAgent virtuālā zvanu centra risinājumu

Nevar gan apgalvot, ka citi klientu atbalstā izmantotie saziņas kanāli, piemēram, tiešsaistes čats, čata boti un vai "backessenger" nekļūst populārāki. Taču tas nenozīmē, ka klientiem vairs neinteresē palīdzība pa telefonu.

Tālāk esam aprakstījuši dažus sarunas noslēgšanas/apturēšanas piemērus, ko var izmantot, lai pabeigtu vai apturētu saziņu ar klientiem pozitīvā veidā, nodrošinot viņu apmierinātību un lojalitāti.

Design your own templates

LiveAgent gives you the power to design<br /> your own customer email templates.<br /> Curious about all the opportunities?

Try LiveAgent

Zvanu centrs: sarunas noslēgšanas un apturēšanas padomi

Sarunas noslēgšanas un apturēšanas padoms 1

Sarunas noslēgšanas un apturēšanas padoms 2

Sarunas noslēgšanas un apturēšanas padoms 3

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc noslēgt vai apturēt telefona sarunu?

Viens no sarunas noslēgšanas iemesliem var būt vienkāršs fakts, ka klienta problēma ir atrisināta. Vienīgais, kas jums jādara, ir jāpateicas klientam par sarunu un jāapliecina, ka viņi var ar jums sazināties jebkurā laikā, kad vien viņiem nepieciešama palīdzība.

Citi sarunas noslēgšanas iemesli var būt nespēja atrisināt klienta problēmu vai sarunas pārvirzīšana uz citu kanālu. Sarunas apturēšana parasti notiek, ja klienta problēmas risinājums aizņem ilgāku laiku nekā parasti vai ir nepieciešams papildu laiks, lai iesaistītu citas ieinteresētās personas. Retos gadījumos sarunu var noslēgt klienta uzvedības dēļ – piemēram, ja tā ir nepieklājīga, agresīva vai klients nevēlas sadarboties ar jums.

Vai man būtu jāpaskaidro, kāpēc saruna tiek noslēgta/apturēta?

Jā, jūsu aģentiem vienmēr vajadzētu paskaidrot, kāpēc kaut kas notiek, un tas neattiecas tikai uz sarunas noslēgšanas vai apturēšanas iemeslu izskaidrošanu. Skaidrojums, kāpēc palīdzības pieteikums vai saruna tiek noslēgts vai apturēts, ir viens no aģentu darba noteikumiem. Un tam nav vajadzīgs garš skaidrojums. Tie var būt divi īsi teikumi – kas notika, kāpēc notika un kas notiks tālāk, lai klienti būtu labi informēti.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju