• Šabloni
 • Klientu atsauksmju atbildes e-pasta sagataves

Klientu atsauksmju atbildes e-pasta sagataves

Lai gan arvien vairāk uzņēmumu ir atzinuši, cik svarīgi ir konsekventi apkopot un analizēt klientu atsauksmes, visgrūtāk ir ieviest efektīvu atgriezeniskās saites izsekošanas sistēmu, un vēl retāk uzņēmumiem ir skaidra stratēģija, kā rīkoties ar negatīvām atsauksmēm. Lūk, kāpēc un kā ir jāatbild uz klientu atsauksmēm, gan negatīvām, gan pozitīvām, kopumā 10 atsauksmju sekojuma atbilžu sagatavēm, kuras var izmantot kā izejas punktu, veidojot savas atbildes.

Kāpēc atbilde uz klientu atsauksmēm ir būtiska

Lai gan ir svarīgi sekot klientu sniegtajām atsauksmēm, izmantojot aptaujas un anketas, (jo tas liecina, ka jums ir svarīgi viņu viedokļi un esat atvērts ieteikumiem) atbildes uz publiskajām atsauksmēm ir vēl būtiskākas. Saskaņā ar Invesp apkopotajiem datiem 90% klientu lasa atsauksmes tiešsaistē pirms uzņēmuma vietnes apmeklēšanas, un 88% klientu uzticas šiem viedokļiem tikpat lielā mērā kā personīgajiem ieteikumiem.

BrightLocal Vietējo Patērētāju Pārskata Apsekojums arī atklāja, ka 97% no patērētājiem, kuri lasa atsauksmes, pēc tam lasa uzņēmumu atbildes uz atsauksmēm. Atbildes veids var ietekmēt klientu izpratni par jūsu uzņēmumu, ietekmēt jūsu zīmola reputāciju un potenciālo klientu lēmumus par pirkumu.

E-pasta sagatavju pielāgošana
Saglabājiet mūsu klientu atsauksmju atbilžu e-pasta sagataves un nosūtiet tās no LiveAgent

Kā atbildēt uz klientu atsauksmēm

 1. Atbildiet, cik ātri vien varat, – pamatojoties uz ReviewTrackers aptauju, 53% klientu sagaida, ka uzņēmumi nedēļas laikā atbildēs uz negatīvām atsauksmēm.
 2. Izmantojot sagataves – personalizējiet katru atbildi, iekļaujot klienta vārdu un atsaucoties uz viņu specifiskajām bažām.
 3. Neuztveriet personīgi negatīvas atsauksmes – saglabājiet cieņu un, atbildot, uzturiet profesionālu toni.
 4. Vienmēr pateicieties klientam, ka viņš veltīja laiku atsauksmju sniegšanai, lai viņš zinātu, ka jūs augstu vērtējat tā centienus.
 5. Neignorējiet pozitīvās atsauksmes — atbildiet ar īsu atzinības ziņu un informējiet, ka jums atkal būs prieks pakalpot.
 6. Atbildot uz neitrālu atsauksmi – palūdziet klientam vairāk informācijas, lai noskaidrotu, ko varētu uzlabot, lai padarītu labāku viņu pieredzi.
 7. Atbildot uz negatīvām atsauksmēm – atvainojieties par klienta negatīvo pieredzi, izrādiet empātiju, pastāstiet par turpmākajiem soļiem problēmas risināšanā un piedāvājiet saprātīgu atlīdzību (ja tā ir iederīga).
 8. Runājot par tiešsaistes atsauksmēm – atbildiet gan negatīvajām, gan pozitīvajām. Harvard Business Review pētījumā tika konstatēts, ka atbildēšana uz klientu atsauksmēm sniedz labākus vērtējumus.
 9. Uz tiešsaistes atsauksmēm atbildiet publiski, bet, gadījumos, kad tas ir lietderīgi, izmantojiet sarunu bezsaistē, lūdzot recenzentu nosūtīt e-pastu vai piezvanīt jums, lai apspriestu, kā varat vērst visu par labu.
 10. Viltus/spama atsauksmju gadījumā – kad esat atzīmējis vai ziņojis par viltus atsauksmi, varat izlikt atbildi, lai skatītāji, kas pārlūko savas recenzijas, zinātu, ka esat redzējis un apstrādājat arī viltus atsauksmes.
Capterra LiveAgent atbilde klienta atsauksmei
Liveagent atbilde klienta atsauksmei atsauksmju portāla Capterra

10 vienkāršākās klientu atsauksmju atbilžu sagataves

Tas, kādu klientu atsauksmi jūs izskatāt (pozitīvu, negatīvu vai neitrālu), ja jūsu rīcībā ir gatavas atsauksmju atbildes sagataves, ļauj jums daudz vieglāk reaģēt. Tālāk ir sniegti 10 atsauksmju atbilžu sagatvju piemēri, kurus varat izmantot vai uzrakstīt savu:

Vispārīga atbilde uz klienta atsauksmi


Hello [Name],

Thank you for choosing us as your dedicated [product description] provider.

We are extremely grateful that you took the time to send us your feedback about our [Product/ Service]. I read through your feedback carefully, and consider your suggestions to be very insightful. I will pass it on to our product development team to see if they could implement any of these changes in the upcoming releases. I’ll be sure to keep you updated.

Thanks once again and looking forward to hearing more from you.

Cheers,
[YOUR SIGNATURE]

Atbilde uz neitrālu atsauksmi


Hello [Name],

Thank you so much for sharing your experience with [Product/ Company]. Your feedback helps us improve our product/ service for everyone.

If you’d like to discuss how we could’ve made your experience better, please call us at [phone number] or reply to this email. We look forward to hearing from you!

Thanks again,
[YOUR SIGNATURE]

Atbilde uz pozitīvu atsauksmi


Hello [Name],

We are incredibly grateful that you took the time out to share your feedback with [Company/ Product/ Service]. Customer satisfaction is our top priority and we are thrilled that you enjoyed your experience – it means the world to our entire team!

We look forward to serving you again soon.

Best,
[YOUR SIGNATURE]

Atbilde uz pozitīvu vērtējumu


Hi [Name],

We’re so happy that you are pleased with [Product/ Service]. [Company name] strives to deliver the best customer experience, and it makes our day to know we have accomplished just that.

Best,
[YOUR SIGNATURE]

Atbilde uz negatīvu atsauksmi


Hello [Name],

Thank you for your feedback and for bringing this to our attention. I’m so sorry to hear of your less than satisfactory experience with [Product/ Service] and hope you will accept our sincerest apologies.

Could you please let me know what specific issues you’ve encountered? I’d love to help where I can and pass along your suggestions to our team, but I need just a bit more information from you.

I understand how disappointing it can be [to sign up for a service/ purchase a product] and not have it meet your expectations, so hopefully, we can get this sorted out. If not, I’ll be happy to issue you a refund.

Please give us a call at [phone number] or reply to this email with more information so that we can make things right for you.

Thank you for your business,
[YOUR SIGNATURE]

Atbilde uz negatīvu vērtējumu


Hello [Name],

We’re so sorry to hear your experience was less than 5-stars and did not meet your expectations. Please help us improve by providing us with more information. If you’re open to discussing your experience further, we can be reached at [phone number/ email address].

Regards,
[YOUR SIGNATURE]

Atbilde uz viltus/spama atsauksmi


Hi [Name]

We cannot find any record of you in our system and your review violates [Review Site] policies so we have flagged it for removal.

If you are using another name that is not recorded in our database, please feel free to reach out to us. For any other questions or concerns, you are welcome to contact us at [email address/ phone number].

Best,
[YOUR SIGNATURE]

Atbilde uz pozitīvu atsauksmi, kurā minēti komandas dalībnieki


Hi [Name],

Thank you so much for the excellent feedback. We are happy that you enjoyed your experience with us. You’re right, [Team Member] is always going above and beyond to ensure our customers receive the best possible service they can. We’ll be sure to share your praises with them.

Looking forward to serving you again soon!
[YOUR SIGNATURE]

Atbilde uz negatīvu atsauksmi, kurā minēti komandas dalībnieki


Hello [Name],

Thank you for bringing this to our attention. I’d like to sincerely apologize for the experience you had with [Agent Name]. We strive for excellence in customer service, but it’s clear we missed the mark in your case.

As a result of your feedback, we are providing our team with additional customer service training to prevent similar situations from happening in the future.

That being said, if there’s anything else that I can help you with at the moment, please feel free to reach out and I would be more than happy to help. We do appreciate your business and hope to earn back your trust.

Thanks again,
[YOUR SIGNATURE]

Atbilde uz atsauksmes aptauju


Hi [Name],

Thank you for taking the time to complete our recent survey. Your responses will help us serve you and our other users in the future. We truly value your feedback and look forward to hearing more from you more often.

In the meantime, if you have any questions, concerns, or further suggestions, don’t hesitate to let us know by replying to this email – we’ll be happy to help!

Regards,
[YOUR SIGNATURE]

Klientu atsauksmes – Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir labas klientu atsauksmes?

Labas klientu atsauksmes ir tad, kad cilvēki velta laiku viedoklim par produktu, ko viņi lieto. Ir svarīgi zināt, ko klienti domā par jūsu produktu un kā to uzlabot.

Kādi ir klientu atsauksmju veidi?

Ir divu veidu klientu atsauksmes: pieprasītas un nepieprasītas. Pieprasīta atsauksme ir informācija, ko prasāt no klientiem. Atsauksmes var prasīt, izmantojot aptaujas, izejošās intervijas un anketas. Nepieprasītas atsauksmes ir informācija, ko klienti jums sniedz bez jūsu pieprasījuma. Jūs varat arī iegūt nepieprasītas klientu atsauksmes, vērojot klientu reakciju uz jūsu produktu vai pakalpojumu.

Kāpēc jāpievērš rūpīga uzmanība klientu atsauksmēm?

Ja klienti ir apmierināti ar jūsu atbalsta komandu un jūsu sniegto pakalpojumu, pastāv lielāka iespēja, ka viņi ieteiks jūsu uzņēmumu saviem draugiem. Un, ja klienti ir apmierināti, viņi drīzāk ir lojāli un turpina atbalstīt jūsu biznesu.

Register for a free 14-day trial today. No credit card required.

Discover all that LiveAgent help desk software has to offer. Save our feedback response email templates, and send them out directly from your agent panel.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas ir labas klientu atsauksmes?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Labas klientu atsauksmes ir tad, kad cilvēki velta laiku domām par produktu, ko viņi lieto. Ir svarīgi zināt, ko klienti domā par jūsu produktu un kā to uzlabot.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kādi ir klientu atsauksmju veidi?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Ir divu veidu klientu atsauksmes: pieprasītas un nepieprasītas. Pieprasīta atsauksme ir informācija, ko prasāt no klientiem. Atsauksmes var prasīt, izmantojot aptaujas, izejošās intervijas un anketas. Nepieprasītas atsauksmes ir informācija, ko klienti jums sniedz bez jūsu pieprasījuma. Jūs varat arī iegūt nepieprasītas klientu atsauksmes, vērojot klientu reakciju uz jūsu produktu vai pakalpojumu.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kāpēc būtu jāpievērš liela uzmanība klientu atsauksmēm?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Ja klienti ir apmierināti ar jūsu atbalsta komandu un jūsu sniegto pakalpojumu, pastāv lielāka iespēja, ka viņi ieteiks jūsu uzņēmumu saviem draugiem. Un, ja klienti ir apmierināti, viņi drīzāk ir lojāli un turpina atbalstīt jūsu biznesu.” } }] }
Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju