Esiet sveicināti mūsu partnerības programmā!

Jā! Mums ir partnerības programma. Vēl neziniet mūs? Ļaujiet mums par sevi pastāstīt! Vēljovairāk, mēs pastāstīsim Jums ko mēs varam piedāvāt Jums un Jūsu apmeklētājiem/lietotājiem.

Already know LiveAgent?

Join our affiliate program NOW and start earning money right away!

Kas ir LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra kas atbalsta vairākus kanālus. Kanāli sevī iekļauj E-pastus, Zvanus, Zināšanu Bāzi, Viber, Facebook, Instagram, Twitter, Tiešsaistes tērzētavu, un citu! Sistēma ir piemērota jebkurai nozarei, kurā ir nepieciešams efektīva klientu jautājumu apstrāde vienā saskarnē. Aplūkojiet LiveAgent saskarni zemāk, lai redzētu, kā tas darbojas.

Youtube video: LiveAgent 2021 | Better Customer Service Starts Today

Ko vēl LiveAgent piedāvā?

Mobilās aplikācijas

Esiet pieejami saviem klientiem vienmēr ar LiveAgent mobilām aplikācijām. LiveAgent ir pieejams gan Android, gan iOS lietotājiem. Caur aplikāciju Jūs varat atbildēt saviem klientiem pat ja esat ceļā.

Savienošanas

LiveAgent piedāvā nenormālu savienojumu skaitu dažādu nozaru klientu apmierināšani. Savienojumi atšķirās no e-komercijas, CRM, projektu pārvaldības rīkiem līdz VoIP partneriem. Kā rezultātā Jūs veidojat pilnībā centralizētu sistēmu pēc Jūsu uzņēmuma uzskatiem. Vēl svarīgāk, LiveAgent nav jāmaksā papildu par šādiem savienojumiem.

Vairāku valodu opcijas

Vai Jums ir klienti no visas pasaules, kas runā dažādās valodās? Neuztraucieties, LiveAgent piedāvā 45 valodās Jūsu izvēlei. Un šeit tas neapstājas. Mēs piedāvājam arī logrīkus, kuros var pielāgot valodu Jūsu klientiem, šādi sazinoties ar viņu izvēlētajā valodā.

Analītikas pārskats

Iegūstiet pārskatu par Jūsu klientu servisu/atbalstu dažu sekunžu laikā ar LiveAgent analītikas pārskatu. Pārskats iekļauj pārskatus par efektivitāti, kanāliem, nodaļām un tagiem. Šādi Jums nav jāvāc dati, viss ir vienā vietā, tādēļ Jus varat bez aizturēšanās analizēt kopējo situāciju.

Vēlaties uzzināt vairāk? Droši pārbaudiet visas Funkcijas – LiveAgent.

Kādēļ Jums jāpievienojas mūsu partnerības programmai?

$5 reģistrēšanās bonuss

Dolāru monētu naudas maiss

Saņemiet $5 komisiju vienkārši par reģistrēšanos mūsu partnerības programmā. Tā tiks pieskaitīta klāt pie Jūsu pirmās nopelnīto komisiju izmaksas.

Periodiskās komisijas

atkārtot

Mēs piedāvājam 20% komisiju no pirmreizējā maksājuma + 20% komisiju par visiem atkārtotiem maksājumiem Jūsu kontā.

Reklāmas materiāli

reklāmas materiāli

Izvēlieties no partnerības linku un baneru dažādības. Ir pieejami arī padomi, satura materiāli un īpašais pārvaldnieks.

Partnerības menedzeris

Menedžeris

Ir pieejams īpašais partnerības menedžeris, lai palīdzētu Jums jebkādos jautājumos par reklāmu vai programmatūras izmantošanu.

Are you ready to join our affiliate program?

Earning money with LiveAgent Affiliate Program is easy. We do the work, and you earn cash.

Kā tas darbojas?

Mūsu partnerības programma ir ērti lietojama un ir ļoti saprotama. Vidējā konversija ir 1:66 (atkarībā no aktuālās reklāmas vai sezonas), kas nozīmē, ka viens no 66 apmeklētājiem veiks pirkumu.

Mēs darām visu – uzņemam produktus, apstrādājam lejupielādes un klientu vaicājumus, bet Jums tiek maksāts par vienkāršu apmeklētāju novešanu uz mūsu mājaslapām. LiveAgent partnerības programma piedāvā Jūsu pārdošanas, plūsmas, konta bilances un vispārējās efektivitātes reāllaika pārskatus.

Piemērs:

Iedomāsimies, ka 10 cilvēki abonē Biļešu sistēmas+Tērzētavas licenci no Jūsu mājaslapas. Biļešu sistēma+Tērzētava maksā $29 par aģentu mēnesī. Šajā gadījumā, $29 reizinās uz 10, kas kopā ir $290. Maksājuma veikšana ir 8%. Tātad, kopā tiek rēķināts 92%, noapaļojot tas ir $267. Pēc tam, aprēķinot 20% komisiju, noapaļojot sanāk $54.

Process ir sekojošs:

2. Apmeklētājs pārlūko mūsu lapu un var izlemt veikt pirkumu.

3. Ja apmeklētājs veic pirkumu (pirkumam nav jābūt veiktam tajā pašā pārlūkošanas sesijā – sīkfaili un IP adrese ir saglabāti), pirkums tiks reģistrēts Jums kā pārdevums un Jūs saņemsiet komisiju par šo pārdevumu. Ja klients nokļūs pie mums no vairākiem partneriem, mēs sadalīsim komisiju starp visiem iesaistītajiem partneriem.

Kāpēc LiveAgent?

Reģistrēšanaš Bonuss $5!

Jūs saņemsiet $5 komisiju vienkārši par reģistrēšanos mūsu partnerības programmā! Tā tiks izmaksāta pirmajā izmaksā par nopelnītajām komisijām, kā motivācija mūsu ilgtermiņa partnerībai.

Jūs iegūsiet savu komisiju, ja klienti pabeigs pirkumu 90 dienu laikā. Mūsdienās ir tendence samazināt sīkfailu logu, bieži vien pat līdz dažām stundām. Mēs cenšamies godīgi veikt savas partnerības attiecības.

Pārdošana no vairāk nekā 1 partnera

Mēs dalām komisiju, ja pārdošana veikta pārejot no vairākiem partneriem. Šādi tas darbojas: Pirmais partneris iegūs 10% bonusu – viņš parādīja klientam zīmolu. Pēdējais partneris jegūs 30% bonusu – viņš noveda klientu līdz pirkumam. Pārējo komisiju (60%) mēs dalām starp visiem partneriem (ieskaitot pirmo un pēdējo).

Fiksētas izmaksas 8%

Mūsu maksajuma sistēma paņem no mums no katras transakcijas vidēji 8% no summas. Tādēļ komisijas ir aprēķinātas no 92% no kopējās pirkuma summas.

Izmaksa

Izmaksas par pārdošanu iepriekšējā mēnesī tiek veikta 15 mēneša datumā. Minimālā izmaksa ir $250, un jābūt vismaz diviem dažādiem klientiem.

Atkārtotā komisijas maksa

No pirmā pirkuma, kurš ir nonācis no Jums, Jūs nopelnīsiet 20% komisiju. No visiem pārējiemm atkārtotiem klienta pirkumiem Jūs nopelnīsiet 20% komisiju, kamēr persona, kas veica mūsu programmatūras pirkumu caur Jūsu linku baidz maksājumus. Mēs ticām, ka partnerības atkārtotās komisijas forma ir uticamības maniere. Vairāk informācijai par mūsu komisiju skaitīšanu, droši sazinieties ar mūsu atbalstu.

Atļautie datu plūsmas avoti

Mēs cenšamies veidot ilgtermiņa attiecības ar mūsu partneriem. Tādēļ mēs vienmēr atbalstām nozares blogus vai apskatu portālus, kas strādā ar mums. Mēs dodam priekšroku izveidotam kontentam un mēs meklējam jebkādu partnerības, e-pasta vai sociālo tīklu plūsmu ar pievienoto vērtību lietotājam.

Neatļautie datu plūsmas avoti

Mēs neļaujam nekādas PPC kampaņas mūsu partnerības programmā, jo tās ir vērstas uz mūsu aktivitātes apkarošanu. Vēl mēs neļaujam nekādu aizdomīgu plūsmu no avotiem, kas nepalīdz mūsu mērķauditorijai.

Peter Komornik

LiveAgent apvieno izcilu tiešsaistes tērzētavu, biļešu sistēmu un automatizāciju, kas ļauj Jums sniegt lielisku atbalstu saviem klientiem.

Peter Komornik, izpilddirektors
logo slido black
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Pētījumi liecina, ka 39% patērētāju dod priekšroku atbalstam pa tālruni, nevis citiem saziņas kanāliem. Izmantojot liveagent, varat izveidot virtuālu zvanu centru tieši savā palīdzības dienestā. Viegli pārvaldiet ienākošo klientu saziņu, uzlabojiet atbalsta komandas veiktspēju un palieliniet ienākošo pārdošanas apjomu.

Ienākošo zvanu centra programmatūra

LiveAgent zvanu centra programmatūra ir visaptveroša un ērta palīdzība aģentiem, lai uzlabotu savu produktu un pakalpojumu pārdošanu. To pilnveido daudzas noderīgas funkcijas, ieskaitot integrāciju ar VoIP pakalpojumiem, automātisku zvanu maršrutēšanu, inteliģentu IVR sistēmu un neierobežotu zvanu ierakstīšanu. Tāpat piedāvā iespēju veikt video tērzēšanu, integrētu CRM un daudzus citus pārskatus un rādītājus klientu izpratnei. LiveAgent ir arī daļa no daudzkanālu saziņas platformas, kas ļauj klientiem sazināties ar uzņēmumu no jebkuras vietas.

Vai vēlaties pāriet no LiveChat uz LiveAgent? Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un O2, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu.

Vēlaties pāriet no LiveChat uz LiveAgent?

LiveAgent ir visaugstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra SMB uzņēmumiem, kas ir izmantota tādiem klientiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte. Piegādātie pakalpojumi ir bilešu forma un arī tā, kas ietver čatu. Kopumā ir piedāvāti pieci plāni, sākot no $15 / mēnesim līdz $29 / mēnesim. Datu pārnešanas pakalpojums ir pieejams no citām programmatūras.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

VIP Atbalsts

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, ienākošo zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu un citas programmas. Uzņēmumam ir VoIP partneri, partneru programma, zināšanu bāze un klientu atbalsta tīmekļa portāls. Klienti var pierakstīties uz demonstrāciju un abonēt jaunumus. Uzņēmuma pieejamas arī citas funkcijas, integrācijas un alternatīvas risinājumi.

LiveAgent ir rentablāka salīdzinājumā ar citiem palīdzības dienesta risinājumiem. LiveAgent piedāvā rīkus, funkcijas un integrāciju labākai klientu atbalsta nodrošināšanai. Izmantojot vairāk nekā 175 palīdzības dienesta funkcijas, atbalsta sniegšana būs tīrais nieks.

MeklējatBitrix24 alternatīvu?

Liveagent ir risinājums uzņēmumu atbalstam, ar rīkiem un funkcijām, lai uzlabotu klientu atbalstu. Piedāvā trīs paketes par samērīgu cenu un varat iegādāties atsevišķus līdzekļus pielāgotai paketei. Integrējas ar Bitrix24 un nesagraus jūsu budžetu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju