Pārejiet no Qonoo uz LiveAgent?

Pārejiet uz LiveAgent, izmantojot mūsu atbalsta speciālistu palīdzību. Visi Jūsu dati tiks pārsūtīti uz LiveAgent – bez maksas jau šodien! Zvaniet mums un apspriediet savas iespējas ar mūsu komandu.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
server - illustration

Komplimentārā datu pārnešana

Sazinieties ar mūsu atbalsta speciālistiem un apspriediet Jūsu datu pārsūtīšanu. Paņemiet pārtraukumu, kamēr mēs droši pārsūtīsim visus Jūsu datus uz Jūsu jauno LiveAgent kontu.

Vēlaties pāriet patstāvīgi?

Pašlaik mēs strādājam pie LiveAgent Qonvo datu pārnešanas spraudņa. Sekojiet līdzi informācijai.

monitor plug in - illustration

Kādus datus var pārvietot no Qonvo?

Personas

Viegli pārvietojiet datus par Jūsu darbiniekiem, administratoriem, lietotājiem un klientiem.

Tiketi

Paāvieto tiketus, pielikumus, lietotāju laukus un tiketu laukus.

Tagi

Pārvieto datus par visām nodaļām un tiketu tagiem.

Vai esat gatavi pāriet no Qonvo uz LiveAgent?

Ieskateis kādi ir plusi pārejot uz LiveAgent

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu darbiniekiem. Mēs būsim gatavi palīdz, kad tas būs nepieciešams.

Neaizstājams helpdesk risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 dažādas integrācijas. Mums ir viss nepieciešamais.

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Pārvieto savus datus no Qonvo jau šodien

LiveAgent ir vispopulārākā un visaugstāk novērtētā SMB helpdesk programmatūra 2019. un 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu saviem klientiem.

Package Name

Ticket

For Small Businesses and Professional Marketers

$15 /mo
Package Name

Ticket + Chat

For Small Businesses and Professional Marketers

$29 /mo

Pārejat no citas programmatūras?

Pārvietojiet savus datus no jebkura zemāk uzskaitītā programmatūras nodrošinātāja bez maksas. Pārslēdzieties jau šodien. 

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Saistītie Raksti arPāriešana no Qonvo
Vai vēlaties pārvietot datus no Gist uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien!

Pārejat no Gist uz LiveAgent?

Vai vēlaties pārvietot datus no Gist uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien!

Kayako Migracija

Pārejat no Kayako?

LiveAgent piedāvā bezmaksas datu migrāciju no Kayako uz LiveAgent. Izpētiet sīkāk un veiciet savu bezmaksas migrāciju jau šodien.

Liveagent migrācija pašlaik strādā pie Verloop migrācijas spraudņa. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

LiveAgent ir Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā. Uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte jau to izmanto. LiveAgent piedāvā daudzus integrāciju, multivalodu atbalstu un neaizstājamu 24/7 klientu servisu par sākuma cenām no $29.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākus kanālus vienā saskarnē. Pārejiet no Chaport uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam biznesam.

Pārejat no Chaport uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru un citus risinājumus, kas uzlabo klientu lojalitāti un risina dažādas vajadzības. Ar 24/7 atbalstu, vairāk nekā 175 funkcijām un 40 integrācijām, tā ir ideāla alternatīva daudzām citām programmatūrām. Mēneša maksa sākas no $29.

Liveagent pašlaik piedāvā migrēšanas spraudni Freshcaller, kas palīdzēs importēt palīdzības pieteikumus. Saņemiet bezmaksas datu migrāciju jau šodien.

Migrējat no Freshcaller uz LiveAgent?

Piedāvā daudzas pakalpojumu iespējas, ieskaitot pašapkalpošanās portālu, SLA pārvaldību, sociālo mediju integrāciju un klientu atbalstu. Augstas kvalitātes rīki un 24/7 atbalsts.

Streamline your workflow and complete any task efficiently. Choose from a variety of checklists and start improving immediately.

Kontrolsaraksti

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas un vairākas citu programmatūras. Tā nodrošina piedāvājumu datu migrācijai, uzņēmuma atbalstu, integrācijas un daudz ko citu. Tāpat tas piedāvā demonstrācijas, bezmaksas darbības izmēģinājumus un atjauninājumu ziņas. LiveAgent ir Quality Unit, LLC uzņēmuma produkts ar privātuma politiku un drošības noteikumiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x