Say goodbye to slow, subpar software

Pārslēdzieties uz LiveAgent, un mēs bez maksas pārvietosim Jūsu datus no LeadDesk.

  • ✓ No setup fee    
  • ✓ Customer service 24/7    
  • ✓ No credit card required    
  • ✓ Cancel any time
Izmanto
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Parejat no LeadDesk uz LiveAgent?

Vai apsverat pariešanu no LeadDesk uz LiveAgent? Mūsu atbalsta komanda ir gatava Jums palīdzēt bez maksas datu pārvietošanā. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Data migration from one solution to another

Pārvietojiet savus datus bez maksas!

Pareizi, pāreja no LeadDesk uz LiveAgent jums neko neizmaksās. Sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, lai apspriestu datu  pārnešanu. Pēc tam mēs visu izdarīsim Jūsu vietā, lai jūs varētu mierīgi atpūsties.

Vēlaties pāriet patstāvīgi?

LiveAgent piedāvā datu pārnešanas spraudņus helpdesk programmatūrām, un mēs pašlaik strādājam pie LeadDesk datu pārnešanas spraudņa. Sekojiet līdzi informācijai.

Migrate data to LiveAgent on your own

Kādus datus es varu parvietot no LeadDesk?

Personas

Viegli pārvietojiet dabiniekus, administratorus, lietotājus un klientus.

Tagi

Pārvietojiet visas nodaļas un tiketu tagus.

Tiketi

Pārvietojat tiketus, pielikumus, lietotāju laukus un tiketu laukus.

Esiet gatavi pāriet no LeadDesk uz LiveAgent?

Ieskaties kādi plusi ir pārejot Uz LiveAgent

Customer providing review for service on mobile phone

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu darbiniekiem. Mēs palīdzēsim, kad vien tas būs nepieciešams.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Neaizstājams helpdesk risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 dažādas integrācijas. Mums ir viss nepieciešamais.

Person collecting papers into the net

Palieliniet savus ietaupījumus un ieguldījumu atdevi

Iegūstiet LiveAgent bezmaksas plānu vai 1 no 3 maksas plāniem.

Multilingual support in LiveAgent

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Pārvietojiet visus datus no LeadDesk jau šodien

LiveAgent ir vispopulārākā un visaugstāk novērtētā helpdesk programmatūra MVU 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW un Yamaha, sniedzot pasaules līmeņa atbalstu saviem klientiem.

Package Name

Ticket

For small businesses and professional marketers

$15 /mo
Package Name

Ticket+Chat

Ideal for small to medium sized businesses

$29 /mo

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Pāriešana no LeadDesk
Vēlaties migrēt savus datus no Helprace uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un tā priekšrocības. Uzsāciet bezmaksas izmēģinājumu jau šodien!

Pārejat no Helprace?

LiveAgent ir efektīvs rīks, kas var palīdzēt uzlabot klientu apkalpošanu un palielināt pārdošanas apjomus. Tas piedāvā viegli lietojamu interfeisu, kas ļauj apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu no dažādiem kanāliem, un sniegt klientiem ātru un precīzu atbalstu. Lietotāji apstiprina, ka LiveAgent ir pārāks par dažādiem alternatīviem produktiem un būtiski uzlabo komunikāciju ar klientiem, kā arī palielina atbildības laiku un efektivitāti.

Vai vēlaties migrēt datus no Extend uz citu risinājumu? Notestējiet LiveAgent un redziet ieguvumus! Sāciet savu bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien!

Pārcelieties no Extend uz LiveAgent?

Liveagent piedāvā dažādus atbalsta paketes ar iespēju pielāgot valodu un logrīkus. Papildus var palielināt ietaupījumus un ieguldījumu atdevi ar bezmaksas un izdevīgu cenu paketēm. Liveagent ir apskatītākā un novērtētākā palīdzības dienesta programmatūra 2019. un 2020.gadā un to ir izmantojuši zināmas kompānijas. Pieteikumu vēsture un kontaktu forma ietilpst visās paketēs.

Pāreja no Teamwork Desk uz citu klientu atbalsta risinājumu? Migrējiet uz Live Agent bez maksas un iepazīstiet savu rīku kopu

Vai migrēt no Teamwork Desk?

LiveAgent ir populārs un uzticams atbalsta risinājums, kuru izmanto daudzi dinamiski tiešsaistes biznesi. Tas nodrošina efektīvu atbalstu un piedāvā dažādas integrācijas, piemēram, sociālo tīklu un tālruņu integrāciju. Lietotāji atzīmē, ka LiveAgent palīdz sasniegt mērķus, piemēram, palielināt klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Tas arī uzlabo atbildes ātrumu un nodrošina labāku un precīzāku atbalstu.

LiveAgent piedāvā bezmaksas Zoho Desk migrāciju, ko pilnībā izpilda mūsu tehniskā atbalsta darbinieki. Datu pārsūtīšana no Zoho Desk uz LiveAgent ir ātra, droša un bez maksas.

Migrējat datus no Zoho Desk?

Šajā tekstā ir aprakstītas dažas klientu atbalsta programmatūras iespējas. Zoho Desk un LiveAgent ir divas no tām, un LiveAgent tiek uzskatīts par labāku alternatīvu, piedāvājot bezmaksas uzsākšanu un klientu apkalpošanu 24/7. Tāpat braucienus un videozvanus piedāvā programmatūra Zoiper. Kokos, šīs programmas tiek pozitīvi novērtētas un var palīdzēt uzņēmumiem uzlabot savu klientu apkalpošanas pieredzi.

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz citu programmu? Iepazīsties ar LiveAgent un tā priekšrocībām! Izmēģiniet bez maksas jau šodien!

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā 24/7 klientu atbalstu un vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas, kas ietaupīs laiku un naudu. Uzzini, kādas ir priekšrocības, veicot migrāciju uz LiveAgent un izvēlies vienu no trīs maksas plāniem. Arī logrīki var būt pielāgoti konkrētai valodai.

Liveagent pašlaik piedāvā migrēšanas spraudni Freshcaller, kas palīdzēs importēt palīdzības pieteikumus. Saņemiet bezmaksas datu migrāciju jau šodien.

Migrējat no Freshcaller uz LiveAgent?

Šajā tekstā tiek aprakstīta programmatūra, kas piedāvā dažādas funkcijas, kā piemēram, reāllaika čatu, atskaites un analīzes, pašapkalpošanās portālus, sociālo mediju integrāciju, pieteikumu un darba plūsmu pārvaldību, zvanu centra un e-pasta pārvaldību, kā arī veiktspējas un zināšanu bāzes pārvaldību. Salīdzinot ar citām programmatūrām, šī saņem augstus vērtējumus gan par lietošanas ērtumu, klientu servisu, kā arī vērtību. Cena aģentam mēnesī ir salīdzinoši zema, bet piedāvā arī brīdinājumus, eskalācijas, automātisku pārvirzīšanu un gaidīšanas rindu pārvaldību. Tiek piedāvāts arī veiktspējas mērījumi, lai sekotu līdzi savu vietnes apmeklētāju uzvedībai.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju