SAML

Kas ir SAML?

SAML ir XML atvērtais standarts validācijas datu apmaiņai starp pakalpojumu sniedzēju un identitātes nodrošinātāju. Lai autentificētu lietotājus un nodotu pakalpojumu sniedzējam identitātes informāciju kā XML dokumentu ar elektronisko parakstu, var izmantot trešās personas IDP.

Frequently asked questions

Kas ir SAML?

SAML (Drošības Piešķires Iezīmēšanas Valoda) ir atvērts XML standarts. To izmanto, lai apmainītos ar validācijas datiem starp pakalpojumu sniedzēju un identitātes nodrošinātāju. Ārējais identitātes nodrošinātājs ļauj autentificēt lietotājus, kā arī ļauj pārsūtīt informāciju par pakalpojumu sniedzēja identitāti.

 

Kāpēc būtu jāievieš SAML?

SAML ir vērts ieviest, jo tas vienkāršo kopīgos autentifikācijas un autorizācijas procesus lietotājiem, identitātes nodrošinātājiem un pakalpojumu sniedzējiem. Šis risinājums ļauj identitātes nodrošinātājam un pakalpojumu sniedzējam pastāvēt neatkarīgi citam no cita. Tas centralizē lietotāju pārvaldību un nodrošina piekļuvi SaaS risinājumiem.

 

Vai LiveAgent piedāvā SAML?

Liveagent vēl nepiedāvā SAML. Tomēr nākotnē plānojam to īstenot. Tas ļaus identitātes nodrošinātājam un pakalpojumu sniedzējam darboties neatkarīgi. Lietotāju pārvaldība ir centralizēta, un ir iespējams piekļūt SaaS risinājumiem.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

SAML ir XML atvērtais standarts validācijas datu apmaiņai starp pakalpojumu sniedzēju un identitātes nodrošinātāju

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Liveagent darbojas kā sla līmeņu un sla noteikumu kombinācija. SLA Liveagent darbojas kā SLA līmeņu un SLA noteikumu kombinācija.

SLA

Programmā LiveAgent var iestatīt SLA, kas nodrošina kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu klientiem. SLA apkopo informāciju par visiem pakalpojumiem un paredzamo drošumu, un tajā ir definēti rādītāji, pienākumi un gaidas. Lai izveidotu SLA, nepieciešams iet uz Konfigurēšanu, pēc tam uz Automatizāciju, noklikšķināt uz SLA un izveidot līmeni. LiveAgent piedāvā arī SLA žurnālu un atbalsta aģentu pieejamības pārskatu. Lai novērstu SLA neatbilstību, ir jāuzlabo darba plūsma un jāiestata piemēroti iestatījumi.

Attālinātā autentifikācija ļauj lietotājiem pieteikties, izmantojot ārējās platformas, tostarp sociālo mediju vienotās pierakstīšanās pakalpojumu sniedzējus, kā, piemēram, Facebook vai Google.

Attālinātā autentifikācija

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu, pircēju portāla programmatūru un e-pasta pārvaldības programmatūru. Uzņēmums arī piedāvā atbalstu, datu migrāciju un alternatīvas integrācijas iespējas. Pierakstīšanās uz demonstrāciju ir pieejama. Noteikumi, drošības noteikumi un privātuma politika ir pieejami uzņēmuma vietnē.

Atvērtā koda palīdzības dienests ir programmatūra, kas piedāvā pieteikumu pārvaldības sistēmu. Tas piedāvā iepriekš konfigurētu versiju, un tā ir pilnībā pielāgojama.

Atvērtā koda palīdzības dienests

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzas integrācijas un funkcijas. Tāpat kā citas programmas, tā nodrošina datu migrāciju un atbalsta portālu. Uzņēmumam ir arī partneru programma un iespēja saņemt demonstrāciju. Jaunumus var saņemt, abonējot LiveAgent sociālos tīklus.

LiveAgent sistēmā aģenti un klientu pārstāvji, kuriem ir piešķirtas administratora tiesības, var arī uzraudzīt un konfigurēt sistēmu. Uzziniet vairāk par lietotāju tipiem un daudz ko citu.

Aģenti

Uzņēmumiem ir svarīgi nodrošināt efektīvu klientu atbalstu, lai veicinātu lojalitāti un apmierinātību. Diensta atbalstam jābūt vairākās līmenīs, lai atrisinātu klientu problēmas ātri un efektīvi. Automatizācija var samazināt darbinieku slodzi un piedāvāt klientu pašapkalpošanās portālus, kas ir ārkārtīgi svarīgi. Atbalsta portāls ir arī būtisks rīks, lai nodrošinātu klientiem pieeju informācijai un Jums ir jāsniedz pieeja atbalsta portālam, lai nodrošinātu augstas klases klientu atbalstu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju