SAML

Kas ir SAML?

SAML ir XML atvērtais standarts validācijas datu apmaiņai starp pakalpojumu sniedzēju un identitātes nodrošinātāju. Lai autentificētu lietotājus un nodotu pakalpojumu sniedzējam identitātes informāciju kā XML dokumentu ar elektronisko parakstu, var izmantot trešās personas IDP.

Frequently asked questions

Kas ir SAML?

SAML (Drošības Piešķires Iezīmēšanas Valoda) ir atvērts XML standarts. To izmanto, lai apmainītos ar validācijas datiem starp pakalpojumu sniedzēju un identitātes nodrošinātāju. Ārējais identitātes nodrošinātājs ļauj autentificēt lietotājus, kā arī ļauj pārsūtīt informāciju par pakalpojumu sniedzēja identitāti.

 

Kāpēc būtu jāievieš SAML?

SAML ir vērts ieviest, jo tas vienkāršo kopīgos autentifikācijas un autorizācijas procesus lietotājiem, identitātes nodrošinātājiem un pakalpojumu sniedzējiem. Šis risinājums ļauj identitātes nodrošinātājam un pakalpojumu sniedzējam pastāvēt neatkarīgi citam no cita. Tas centralizē lietotāju pārvaldību un nodrošina piekļuvi SaaS risinājumiem.

 

Vai LiveAgent piedāvā SAML?

Liveagent vēl nepiedāvā SAML. Tomēr nākotnē plānojam to īstenot. Tas ļaus identitātes nodrošinātājam un pakalpojumu sniedzējam darboties neatkarīgi. Lietotāju pārvaldība ir centralizēta, un ir iespējams piekļūt SaaS risinājumiem.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju