Kopiena

Kas ir kopiena?

Kopiena ir klientu un klientu pārstāvju grupa. Viņi sadarbojas, daloties savās idejās, problēmās, vaicājumos un informācijā. Cilvēki kopienā palīdz viens otram, kad ir nepieciešamība. Viņi atbild viens uz otra jautājumiem.

Izveidojiet savu kopienu programmā LiveAgent. Uzziniet vairāk par Forumu.

Frequently asked questions

Kas ir kopiena?

Kopiena ir cilvēku grupa, kas orientējas uz konkrētu tēmu un ideju. Šī var būt klientu un klientu pārstāvju grupa, kas strādā kopā. Kopienas locekļi var dalīties savās idejās, problēmās, informācijā un jautājumos.

Kā izveidot kopienu LiveAgent?

Lai izveidotu kopienu LiveAgent, dodieties uz pašapkalpošanās klientu portālu. Pēc tam ievadiet nosaukumu un izlemiet, vai vēlaties, lai kopiena būtu iekšēja vai publiska? Turklāt, izmantojot pareizi atlasītus atslēgvārdus, ir jāizveido apraksts, tam būs pozitīva ietekme uz tīmekļa meklētāja rezultātiem (SEO). Turklāt jāizvēlas nodaļa, kas atbildēs par ierakstu apstrādi.

Kādas ir nepieciešamās kopienas foruma funkcijas?

Kopienas forumam vajadzētu būt konkrētām funkcijām. Tā ir laba ideja izveidot kopienai pārdomātu pievienošanās procesu, lai jaunajiem dalībniekiem būtu vieglāk uzzināt, kur viņi ir pievienojušies. Interesanta ideja ir radīt noteikumus vai video, kas atbild uz jautājumiem par to, kā darbojas kopienas forums. Mēģiniet iesaistīt kopienu un iesaistīties paši, lai atbalstītu un attīstītu kopienu.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju