Kopienas forums

Kas ir kopienas forums?

Forums ir vieta, kur satiekas klienti un aģenti un palīdz viens otram risināt problēmas. Ikviens foruma ieraksts tiek pārvērsts par pieteikumu. Forums ietaupa jūsu klientu pārstāvju laiku. Klienti var viegli palīdzēt viens otram, atbildot uz jautājumiem. Forumi ir pilni ar padomiem, trikiem, idejām, atrisinātām problēmām, jautājumiem un daudz ko citu. Katram klientam ir jāpierakstās, lai atbildētu un kaut ko pajautātu.

Veidojiet kopienu ar klientiem LiveAgent un izveidojiet savu forumu.

Forums

Frequently asked questions

Kas ir kopienas forums?

Kopienas forums ir tikšanās vieta internetā. Galvenā šāda foruma funkcija ir iespēja diskutēt ar citiem, dalīties zināšanās, apspriest dažādas interesantas tēmas. Klientu apkalpošanā tas ir pašapkalpošanās atbalsts, kur klienti var saņemt palīdzību bez klientu apkalpošanas komandas atbalsta.

Vai LiveAgent piedāvā kopienas forumu?

Liveagent nodrošina kopienas foruma funkcionalitāti. Ja vēlaties izveidot vietu, kas ir pilna ar padomiem un idejām problēmu risināšanai, ir vērts ieguldīt laiku šādas vietas veidošanā. Klients, kurš vēlas pievienoties šādam forumam, tikai piesakās un uzdod jautājumu, kas viņu nodarbina.

Kādas ir kopienas foruma pamatiespējas?

Kopienas forumam jābūt pieejamam klientiem, kuri meklē atbildes uz saviem jautājumiem. Tajā vajadzētu būt padomiem, trikiem, atrisināto problēmu piemēriem. Viena no galvenajām funkcijām ir spēja atbildēt klientiem, kuri vēlas būt neatkarīgi un kuriem nav nepieciešams klientu apkalpošanas komandas atbalsts.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^