Quriobot

Pārliecinieties, ka Jums ir gan LiveAgent, gan Quriobot kontu administratora tiesības. Pilna integrācijas instrukcija ir pieejama zemāk. 

Youtube video: Quriobot & LiveAgent!
  • Reģistrējieties Quriobot šeit.
  • Šim nolūkam nevarat izmantot noklusējuma logrīka kodu, ko nodrošina LiveAgent, jo tērzēšana tiks uzsākta tikai pēc šīs opcijas atlases Jūsu Quriobotā, tāpēc Jums būs nepieciešama Paplašinātā pogas integrācija, kuras sīkāku informāciju var atrast šeit. Papildus tam mēs vēlamies, lai Quriobot atsāktu darbu tad, kad tiešsaistes tērzēšanas sesija ir beigusies, tāpēc šim nolūkam mums ir nepieciešama “aizvēršanas” maģija, par kuru sīkāka informācija ir pieejama šeit (patiesībā, šajā gadījumā ir nepieciešams tikai “aizvēršanas” algoritms).
  • LiveAgent logrīka kods, kas jums jāpievieno pirms sadaļas beigām jūsu HTML lapā, izskatīsies šādi:
 
var chatButton;
(function(d, src, c) 
{ 
  var t = d.scripts[d.scripts.length - 1], s = d.createElement('script');
  s.id = 'la_x2s6df8d';
  s.async = true;
  s.src = src;
  s.onload = s.onreadystatechange = function()
  {
    var rs = this.readyState;
    if(rs && (rs != 'complete') && (rs != 'loaded'))
    {
      return;
    }
    c(this);
  };
  t.parentElement.insertBefore(s, t.nextSibling);
})
(document, '//YOURURL', function(e) 
{
  chatButton = LiveAgent.createButton('YOURID', e); 
  
  chatButton.oldOnCloseFunction_ = chatButton.onCloseFunction_;
  chatButton.onCloseFunction_ = function() 
  {
     chatButton.oldOnCloseFunction_(); 
     quriobot.show_frame();
  }
});

Piezīme: Lūdzu, mainiet YOUR URL un YOUR ID iepriekš minētajā kodā uz savu, ko piedāvā LiveAgent, un arī neatstājiet bez ievērības quriobot.show_frame(); kas ir nepieciešams, lai Quriobot parādītos vēlreiz.

  • Ja esat to pievienojis savai vietnei, mēs esam gatavi pievienot Quriobot nepieciešamos zvanus, lai sāktu LiveAgent tiešsaistes tērzēšanu. Lai tas darbotos, ir nepieciešami tikai divi izsaukumi: viens, lai palaistu LiveAgent, un otrs – lai paslēptu Quriobot.
Quriobot - App - Uploads - 2019 - 09 - Csm Quriobot Integration 2 D82ebbf38d.png
 function() {
    chatButton.onClick();
    quriobot.hide_frame();
} 

Tas ir viss! Piemēram, pievienojot to kā atbildi uz atbildēšanas opciju, Jūs sāksiet LiveAgent tērzēšanu un paslēpsiet Quriobot. Aizverot LiveAgent, Quriobot atkal parādīsies!

Papildus: ja vēlaties, lai piespraustais Quriobot avatārs tiktu paslēpts arī tad, kad sākas LiveAgent tērzēšana, vienkārši pievienojiet kodam šādu rindu. Tas slēps piesprausto avatāru, līdz tiešsaistes tērzēšana tiks slēgta.

 function() {
  chatButton.onClick();
  quriobot.hide_frame();
  document.getElementById("botbutton").classList.remove('show');
} 

Ja Jums ir problēmas ar Quriobot, lūdzu, rakstiet uz support@quriobot.com, un, ja Jums ir problēmas ar LiveAgent, lūdzu, rakstiet mums uz support@liveagent.com

Kas ir Quriobot?

Ir grūti būt pieejamam tērzēšanā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, taču tas nav neiespējami. Tagad Jums vairs nav jāpalaiž garām jaunu potenciālo klientu piesaistīšana vai jāatstāj klienti bez ievērības. Izmantojot Quriobot, varat izveidot gudru robotu, kas sniedz gudras atbildes. Iedomājieties, ka Jums ir gatava tērzēšanas poga, bet Jūsu klientam ir nepieciešams kaut kas vienkāršs, ko varētu viegli atrisināt bez tērzēšanas? Vai arī virzīt viņu tieši pie labākā iespējamā aģenta? Lūk, kā Jūs varat to panākt.

Kāpēc Jums vajadzētu to izmēģināt?

Quriobot ir pieejams visu diennakti. Tas ir ļoti labi izstrādāts, ar to ir viegli strādāt un tas ir ļoti intuitīvs. Tas palīdz jums palielināt konversiju par 28% un palielina potenciālo klientu piesaistīšanas rādītājus līdz pat 21%. Daudzi mūsu klienti to jau ir izmēģinājuši.

Kā tas darbojas?

Jūs varat izveidot intuitīvu tērzēšanas robotu, kas visu laiku sazināsies ar Jūsu klientiem. Quriobot tērzēšanas robotu var izmantot potenciālo klientu piesaistīšanai, klientu atbalstam un atsauksmēm. Jūs varat viegli pārslēgties starp tērzēšanu tiešsaistē un Quriobot. Visas funkcijas varat izmēģināt vietnē Quriobot.com. Pats labākais ir tas, ka varat to izmēģināt bez maksas.

Kā tas darbojas? - App - Uploads - 2019 - 09 - Quriobot Integration 1.gif

Frequently asked questions

Kas ir Quriobot?

Quriobot ļauj uzņēmumiem izveidot pielāgotu tērzēšanas robotu. Galvenā priekšrocība ir tā, ka tērzēšanas robots darbojas nepārtraukti visu diennakti. Tādējādi tas var novērst potenciālo klientu zaudēšanu. 

 

Kas ir tērzēšanas robots?

Tērzēšanas robots ir mākslīgais intelekts, kas atdarina dabisku sarunu. Tādējādi spēj efektīvi sazināties, piemēram, ar potenciālajiem klientiem, ja klientu atbalsts/dienests nav pieejams. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju