Process Street

Kas ir Process Street?

Process Street ir darbplūsmas programmatūra uzņēmumiem. Izveidojiet uzdevumu sarakstus, sekojiet līdzi biznesa aktivitātēm un palieliniet darbplūsmu.

Kā Jūs to varat izmantot?

Lai sekotu atjauninājumiem no LiveAgent informācijas paneļa, varat izmantot Process Street integrāciju. Jūs uzzināsit par jauniem klientiem, pielikumiem, uzdevumu sarakstiem, komentāriem un par to, kad kāds uzdevums tiek atzīmēts kā paveikts. Turklāt varat izveidot un atjaunināt uzdevumu sarakstus, pārvaldīt klientus vai veidot ar tiem sarunas.

Ieguvumi:

  • Nekad nezaudējiet saikni ar savu darbu vienotā risinājumā
  • Vienkārši pārvaldiet darbu

Frequently asked questions

Kas ir Process Street?

Process Street ir darbplūsmas un procesu pārvaldības programmatūra. Tā samazina kļūdas un ietaupa naudu uzņēmumiem ar superietilpīgiem uzdevumu sarakstiem.

Kā jūs variet izmantot Process Street integrāciju LiveAgent iekšienē?

Integrācija ļauj atjaunināt uzdevumu sarakstus un pārvaldīt klientus no viena interfeisa. Turklāt tā sniedz paziņojumus, kad iegūstat jaunus klientus, komentārus vai uzdevumu sarakstus. Šādi atjauninājumi tiek rādīti tieši LiveAgent informācijas panelī.

& nbsp;

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju