Keap (Infusionsoft)

Kas ir Keap (Infusionsoft)?

Keap CRM (iepriekš Infusionsoft) ir mākoņdatos balstīta klientu attiecību pārvaldības (CRM) platforma. Tā tiek izmantota, lai nosūtītu mārketinga e-pasta ziņas, automātiskiem izsaukumiem, automātiskai mārketinga vai pārdošanas zvanus sastādīšanai un citiem uzdevumiem.

Kā Jūs to varat izmantot?

Platforma Keap palīdz dažādu nozaru uzņēmumiem pārvaldīt attiecības ar klientiem un pārdošanu. Varat arī segmentēt kontaktpersonas, izsekot klientu mijiedarbībai, sūtīt e-pastus, kā arī veikt pielāgotas kampaņas, pamatojoties uz e-pasta atvēršanām un klikšķiem. Integrācija ar LiveAgent, izmantojot Zapier, ļauj veikt dažādas vienkāršas darbības, lai izveidotu automatizētu darbplūsmu. Uzziniet vairāk tālāk esošajā integrācijas sadaļā.

Ieguvumi:

  • Pārvaldiet savus klientus, pasūtījumus, kontaktpersonas un daudz ko citu, nepārslēdzoties starp platformām
  • Saņemiet paziņojumus par izmaiņām datos
  • Palieliniet LiveAgent iespējas, lai atvieglotu darbplūsmu

Kā integrēt Keap ar LiveAgent, izmantojot Zapier

Izveidojiet savu integrāciju, savienojot LiveAgent un Keap kontus, izmantojot Zapier. Lai pielāgotu integrācijas veidu, varat izvēlēties vienu no vairākām iespējām. LiveAgent un Keap integrācijas piemērs ir redzams tālāk redzamajā pamācībā.

  • Pirmkārt, izveidojiet Zapier kontu vai dodieties uz savu esošo kontu. Pēc tam dodieties uz lapu LiveAgent + Keap integrēšana. Tagad jums ir iespēja izvēlēties trigeri un darbību. Padomājiet par vēlamo integrācijas veidu, pēc tam izvēlieties vēlamās iespējas. Kad esat izvēlējies trigerus un integrāciju, noklikšķiniet uz pogas Savienot LiveAgent + Keap.
Liveagent un Keap integrācijas iespējas Zapier
LiveAgent + Keap
  • Tālāk, konfigurēsit trigerus un darbības. Lai varētu piekļūt nepieciešamajiem datiem, abi programmu konti ir jāsavieno ar Zapier. Tad Zapier ļauj pielāgot integrāciju. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, jums ir jāpārliecinās, ka Zap darbosies, pirms sāksiet to izmantot. Pēc Zap aktivizēšanas integrācija ir pabeigta.
Attēli, kuros redzams programmu integrēšanas process Zapier
Integrācijas process

Integrācija ir pabeigta, kad ieslēdzat Zap. Varat izveidot vairāk Zap’us ar dažādiem iestatījumiem, lai savām programmām izveidotu interesantākas integrācijas iespējas. Noteikti pārskatiet LiveAgent akadēmijas lapas, lai uzzinātu, kā pareizi izmantot palīdzības dienesta programmatūru, un uzzinātu vairāk par klientu atbalsta sniegšanu.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kur lieto Infusionsoft?

Infusionsoft ir klientu attiecību pārvaldības platforma, ko izmanto:

- pielāgojamām kampaņām

- pārdošanas automatizācijai

- tirdzniecības automatizācijai

- efektīvai programmu integrācijai

Kādi ir ieguvumi no Infusionsoft integrācijas LiveAgent?

- uzlabota klientu atbalsta darbplūsma

- pārvaldāmi dati no vienotas saskarnes (LiveAgent)

- spēja sekot līdzi jaunajiem kontaktiem, kredītkaršu maksājumiem, jauniem saistītajiem uzņēmumiem utt.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Pārvaldiet savas attiecības ar klientiem, izmantojot pareizo klientu attiecību pārvaldības programmatūru, kas apvienota ar jūsu iecienītāko palīdzības dienesta programmatūru

Salesforce

Salesforce ir klientu attiecību pārvaldības (CRM) programmatūra, kas palīdz uzlabot biznesa attiecības un rentabilitāti. Salesforce var tikt integrēts ar LiveAgent, lai uzlabotu produktivitāti un paplašinātu iespējas. Integrācija var palīdzēt pievienot jaunas kontaktpersonas un kampaņas no LiveAgent un uzlabot kopsavilkumu un komunikāciju ar klientiem. Salesforce var arī tikt integrēts izmantojot Zapier.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas piedāvā arī zināšanu bāzi. Uzziniet vairāk par iekšējo zināšanu bāzi un iegūstiet bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Iekšējā zināšanu bāze

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas piedāvā arī zināšanu bāzi. Uzziniet vairāk par iekšējo zināšanu bāzi un iegūstiet bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Formidable Forms integrācija ir uzlabots veidlapu konstruktors Jūsu LiveAgent vadības panelī. Vienkārši integrējiet to, izmantojot Zapier, un sāciet gūt priekšrocības.

Formidable Forms

Dinamiskais saturs pieejams, lai atbilstu klientu vajadzībām un uzvedībai. LiveAgent programmatūra to izmanto lojalitātes palielināšanai un valodas atbalstam. Zināšanas un atbalsta portāls, kā arī daudzas programmas un pakalpojumi pieejami, tostarp klientu apkalpošanas programmatūra, pašapkalpošanās programmatūra un citas. LiveAgent ir arī izmantojams visdažādākajos uzņēmumu jomās. Sales kontaktus var sazināties par rīcību.

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ļauj integrēt vairāk nekā 400 platformas, tostarp Pabbly. Integrējiet Pabbly un sāciet gūt priekšrocības.

Pabbly

Pabbly ir tiešsaistes centrs jūsu mārketinga rīkiem, tostarp e-pasta mārketingam, norēķinām, veidlapām, pārbaudēm un Pabbly Connect. Izmantojot Pabbly Connect ar LiveAgent, ir iespējams uzlabot darbplūsmu, gūt labumu no plašā integrāciju klāsta un noteikt konkrētu laiku darbībām.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju