Flash Telecom

Flash Media Europa ir 100% Spānijas operators, kas reģistrēts CNCM un specializējies VoiP.

“Flash Telecom” strādā kopš 1999. gada, nodrošinot telekomunikāciju sistēmu tehnisko un komerciālo kvalitāti. Flash Telecom vēlas, lai jūs rūpētos par savu biznesu un atstātu savu līniju, atzarojumu, komutatoru un balss sistēmu tehnisko vadību viņu rokās.

Flash Telecom rūpējas par virtuālo komutatoru, VoIP līniju, 902. līniju, 900. līniju un provinciālo ģeogrāfisko līniju pārvaldību un kontroli.

Kā to varat izmantot?

Liveagent un Flash Telecom tagad ir partneri, kas padarīja Flash Telecom VoIP integrāciju vieglāku nekā jebkad. Liveagent neiekasē papildu maksu par Flash Telecom VoIP numura pievienošanu zvanu centram.
Ja vēlaties Flash Telecom savienot ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un izpildiet norādījumus.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

Kā to varat izmantot?

3. Atrodiet Flash Telecom

Kā to varat izmantot?

4. un PIEVIENOT

5. Pievienojiet nepieciešamos datus

Kā to varat izmantot?

Flash Telecom integrācijas izmaksas:

Flash Telecom un LiveAgent ir partneri. Tādējādi, ja Jums ir LiveAgent abonements, tad integrācija ir bez maksas. Tomēr Flash Telecom iekasē maksu par saviem pakalpojumiem, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

Flash Telecom priekšrocības

  • Rentabli
  • Uzlabots CX 
  • API integrācija
  • Progresīvas funkcijas

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību, skatiet video zemāk.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Modulus integration!

Frequently asked questions

Kas ir Flash Telecom?

Flash Telecom ir Spānijas telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmums, kas kopš 1999. gada darbojas visā Spānijā un sniedz tādus pakalpojumus kā Voice over Internet Protocol (VoIP).

Cik maksā Flash Telecom integrēšana ar LiveAgent?

Liveagent jau ir integrējis savā programmatūrā Flash Telecom. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr ņemiet vērā, ka Flash Telecom iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

Kā var pievienot Flash Telecom VoIP numuru LiveAgent?

Kā jau iepriekš minējām, Flash Telecom jau ir daļa no LiveAgent. Vienkārši piesakieties un sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem: 1. Dodieties uz Konfigurācijas; Zvani; Numuri; Flash Telecom 2. Pievienojiet VoIP numuru un lietojiet jau uzreiz

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju