CYN Solutions Inc.

Kas ir CYN Solutions Inc?

2016. gadā dibinātais uzņēmums CYN Solutions Inc ir licencēts Pievienotās Vērtības Pakalpojuma sniedzējs. Filipīnās to pārvalda augsta līmeņa telekomunikāciju un finanšu nozares vadītāji ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. Jauni un konkurētspējīgi profesionāli darbinieki nodrošina ātru, praktisku un rentablu VoIP pakalpojumu un biznesa risinājumus. Uzņēmums lepojas ar 24/7 atbalstu, ar stingriem eskalācijas un pakalpojumu līmeņa līguma (SLA) standartiem. Kopš 2004. gada tas ir pasaules mēroga vairumtirdzniecības uzņēmums, ACESTAR Telecoms Hong Kong filiāle. Koncentrējas uz pakalpojumu sniegšanu Filipīnās ar valsts atbalstu.

Kā jūs to varat izmantot?

LiveAgent un CYN Solutions Inc. ir partneri, kas atvieglo CYN Solutions Inc. integrāciju. LiveAgent neiekasē papildu maksu par CYN Solutions Inc VoIP numura pievienošanu jūsu zvanu centram.

Ja esat ieinteresēts CYN Solutions Inc. savienošanai ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un sekojiet norādījumiem.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

Kā jūs to varat izmantot?

3. Atrodiet CYN Solutions Inc.

Kā jūs to varat izmantot?

4. Noklikšķiniet uz Pievienot

5. Pievienojiet nepieciešamos datus

Kā jūs to varat izmantot?

CYN Solutions Inc integrācijas maksa:

Ja jums ir LiveAgent abonements, integrācija ir bez maksas. Tomēr CYN Solutions Inc iekasē maksu par saviem pakalpojumiem, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

CYN Solutions Inc priekšrocības

  • Rentabls
  • Uzlabota lietotāju pieredze
  • pieeja Filipīnās
  • augsta uzticamība

Vai vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību? Skatiet video zemāk.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free CYN Solutions Inc integration!

Frequently asked questions

Kas ir CYN Solutions Inc?

Licencēts Pievienotās Vērtības Pakalpojuma sniedzējs koncentrējas uz pakalpojumu sniegšanu Filipīnās ar valsts atbalstu.

Cik maksā CYN Solutions Inc. integrēšana ar LiveAgent?

Liveagent ir CYN Solutions Inc. partneris. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr ņemiet vērā, ka CYN Solutions Inc iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

Kā LiveAgent var ieviest CYN Solutions Inc VoIP numuru?

Vienkārši dodieties uz Konfigurācijas > Zvani > Numuri > CYN Solutions Inc. Pievienojiet VoIP numuru un izmantojiet to uzreiz.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^