Meklējat alternatīvu Gist?

Vēlaties vairāk uzmanības pievērst klientu atbalstam, izmantojot tam paredzētu programmatūru? LiveAgent ir īstā izvēle!

LiveAgent ir labākais risinājums klientu atbalsta nodrošināšanai. Tas piedāvā daudz funkciju un vairāk nekā 175 integrāciju par saprātīgu cenu.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Uzlabota automatizācija Jūsu uzņēmumam.
Atklājiet LiveAgent!

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Person deciding between two solutions

Jaudīga Gist alternatīva

Lai nodrošinātu izcilu klientu atbalstu, ir nepieciešama uzticama un labi zināma programmatūra. LiveAgent ir tieši tāda – lieliska palīdzības dienesta programmatūra, kas nodrošina visu nepieciešamo lieliskam klientu atbalstam un pārvaldībai.

LiveAgent ir viss nepieciešamais – e-pasts, ātrākais tiešsaistes tērzēšanas logrīks, sociālie mediji, zvanu centra atbalsts un zināšanu bāze, kā arī citas funkcijas un integrācijas. Nenoslogojiet komandu ar neuzticamu programmatūru. Pāreja uz LiveAgent ir vienkārša.

Ātrākā tērzēšana tiešsaistē

Tērzēšana tiešsaistē ir būtiska klientu atbalsta daļa, ja vēlaties, lai klienti varētu ātri sazināties ar Jums no Jūsu vietnes.

LiveAgent ir ātrākais tiešsaistes tērzēšanas logrīks tirgū – tērzēšanas attēlošanas ātrums ir 2,5 sekundes. Tirgū nav pieejams ātrāks risinājums. Viss, kas Jums jādara – jāsagatavojas ienākošajiem ziņojumiem.

The fastest live chat on the market

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Paaugstināta apmierinātība

LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Lielāka produktivitāte

Samaziniet savu aģentu darba laiku un atrisiniet vairāk klientu jautājumu, pateicoties mūsu universālajai iesūtnei.

Bagātīgs funkciju klāsts

Pateicoties vairāk nekā 175 palīdzības dienesta funkcijām, atbalsta sniegšana būs pavisam vienkārša.

Professional built-in call center software

Sniedziet zvanu atbalstu

Sniedziet klientiem iespēju veidot personīgāku saikni ar Jums. Izveidot savu virtuālo zvanu centru ir viegli un tas ir izdarāms dažu minūšu laikā.

Varat pieslēgt pārlūkprogrammu, tālruni vai jebkuru citu izvēlētu ierīci un saņemt zvanus tāpat kā pa tālruni. LiveAgent par visu parūpēsies Jūsu vietā, tāpēc nav nepieciešams piesaistīt trešās puses pakalpojumu sniedzējus.

Esat gatavs sniegt labāku atbalstu?

Nesamierinieties ar jebkādu piedāvājumu, izvēlieties vienu no labākajiem! LiveAgent piedāvā labākos rīkus, funkcijas un integrācijas par saprātīgu cenu. Jūs varat izvēlēties vienu no trim cenu plāniem, lai saņemtu tieši to, kas Jums nepieciešams. Un, ja ar to nepietiek, vienmēr varat iegādāties atsevišķas funkcijas, nepārmaksājot. Jūs saņemat tieši to, par ko maksājat, bez papildu maksas un bez raizēm par budžeta izšķērdēšanu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu tarifu plānus.

Ready to switch to LiveAgent

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Vēlaties salīdzināt mūs ar citām alternatīvām programmatūrām?

Vēlaties uzzināt, kā mēs konkurējam ar citiem populārākajiem palīdzības dienesta risinājumiem? Apskatiet mūsu salīdzināšanas lapas un iepazīstieties ar visām mūsu piedāvātajām iespējām.

  Saistītie Raksti arAlternatīva Gist
  LiveAgent palīdzēja mums sasniegt divus svarīgus mērķus: palielināt klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Pievienojieties tūkstošiem apmierinātu klientu!

  Mūsu klienti

  LiveAgent ir uzņēmumu risinājumu platforma, kas pielāgojas jūsu uzņēmuma mērogam un nozarei. Izmēģiniet bez maksas! Iestatīšana aizņem mazāk nekā piecas minūtes. Pieejami risinājumi dažādām nozarēm, piemēram, e-komercijai, celojumiem un viesnīcām, mārketingam un telekomunikācijām, izklaidei un vairāk. LiveAgent ir palīdzējis dažāda lieluma un veida organizācijām.

  Tiešsaistes atbalsts ir tīmeklī bāzēts klientu atbalsta veids, un tā ir arī klientu attiecību pārvaldības daļa.

  Tiešsaistes atbalsts

  LiveAgent piedāvā daudzvalodu klientu servisa programmatūru ar tiešsaistes tērzētavu, zvanu centru un biļešu sistēmu, kas veicina klientu atbalstu 24/7 un labākas klientu attiecības. Iespējams izmēģināt bezmaksas versiju.

  Vai vēlaties pāriet no Outlook uz vienotu klientu atbalsta programmatūru? Apskatiet un uzziniet vairāk par datu pārnešanu uz LiveAgent.

  Pārejiet no Outlook?

  Michael Skok no Underscore VC vadīs meistarklasi par vērtības piedāvājumu jaunuzņēmumiem, lai veicinātu klientu rīcību un peļņu. Uz klientu vērsta uzņēmējdarbības modelis ir būtisks lojalitātei. MI Stability vēstule ASV Senātam akcentē pārredzamu un konkurencei spējīgu digitālo ekonomiku. Aktīvas klausīšanās prasmes veicina uzticību un zīmola lojalitāti. Produkta izveidošanai par uzņēmumu nepieciešama vīzija, misija un kultūra. LiveAgent tiek uzslavēts kā lielisks rīks klientu apkalpošanai dažādās nozarēs, lai uzlabotu klientu pieredzi.

  LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Uzziniet par Chaport alternatīvu un iegūstiet priekšrocības uzņēmējdarbībā.

  Meklējat alternatīvu Chaport?

  LiveAgent piedāvā dažādas funkcijas un pielāgojamību, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, reklāmas guvumu un konversijas likmes. Cena ir pieņemama.

  Tiešsaistes čats ir viens no palīdzības dienesta programmatūras rīkiem, kas klientiem ļauj sazināties ar jums jūsu vietnē.

  Tiešsaistes čata atbalsts

  LiveAgent ir populāra zvanu centra programma ar daudzvalodu atbalstu un funkcijām, kas uzlabo klientu apkalpošanu un palielina pārdošanas apjomus, nodrošinot čatu, zvanu, videozvanu un citu saziņas veidu atbalstu. Tas ir rentabls risinājums ar plašu klāstu un iespēju ātri sniegt atbildes, un klienti var sazināties viegli un gandrīz tūlītēji saņemt atbildes.

  Klientu servisa programmatūra apvieno jaudīgu universālu iesūtni, tiešsaistes tērzētavu, iebūvētu zvanu centru un klientu portālu. Izmēģiniet LiveAgent bezmaksas izmēģinājumu jau šodien.

  Klientu servisa programmatūra

  LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas apvieno vairākas funkcijas, tai skaitā tiešsaistes tērzētavu, zvanu centru un klientu portālu. Tas piedāvā arī bezmaksas izmēģinājumu un dažādus plānus atkarībā no uzņēmuma vajadzībām. Integrējieties ar sociālajiem tīkliem un uzlabojiet klientu atbalstu.

  You will be
  in Good Hands!

  Join our community of happy clients and provide excellent customer support with LiveAgent.

  Pierakstīties uz demonstrāciju

  Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

  Close
  Schedule a demo
  Schedule a one-on-one call
  • How to achieve your business goals with LiveAgent
  • Tour of the LiveAgent so you can get an idea of how it works
  • Answers to any questions you may have about LiveAgent
  Pierakstīties uz demonstrāciju
  Start Free Trial x