Iekšējie zvani

Iekšējo zvanu funkcija ļauj pārslēgties no iekšējā čata uz daudz ērtāku saziņas veidu ar kolēģiem – balss čatu. Funkcija, kas ir tieši iebūvēta LiveAgent kopā ar pārējo zvanu centru, ļauj ātri atrisināt visas iespējamās problēmas vai ļoti īsā laikā saņemt pareizo atbildi. Iekšējā zvana izveide ir ļoti viegls darbs.

Vienkārši noklikšķiniet uz plus pogas augšējā stūrī un iespēju sarakstā izvēlieties “Jauns iekšējais zvans”.

Iekšējais zvans

Tas atvērs jaunu LiveAgent daļu, kurā varat izvēlēties personu, ar kuru vēlaties runāt. Noklikšķinot uz izsaukuma pogas, nekavējoties tiek atvērta jauns pieteikums ar savu ID un saskarni, kas ir līdzīga pārējām LiveAgent.

Līdzīgi kā iekšējā čatā, jums ir iespēja ievietot piezīmi, kas satur Pieteikuma ID (kas ir klikšķināms un novirzīs jūs uz šo pieteikumu).

Gadījumā, ja jums nepieciešama palīdzība saistībā ar konkrētu pieteikumu vai klienta pieprasījumu, varat arī uzsākt iekšējo zvanu tieši no šī pieteikuma saskarnes. Noklikšķinot uz trīspunktes, tiek parādīts pieejamo iespēju saraksts, un iekšējais zvans ir viena no tām. Sarunas sākšana notiek tāpat kā ar iepriekšējo metodi. Izvēlieties vēlamo kolēģi un nospiediet zvanīšanas pogu.

Feeling stuck? Hit up a colleague

LiveAgent enables you to call your online colleagues for free, without the need for any third-party software. Try it today. No credit card required.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju