Apnikusi Jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā tirgū pieejamā Extend alternatīva.

 • ✓ Bez uzstādīšanas maksas    
 • ✓ CKlientu apkalpošana 24/7    
 • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte    
 • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Meklējat alternatīvu Extend?

Vai meklējat alternatīvu pašreizējai klientu atbalsta programmatūrai? LiveAgent piedāvā vislabāko risinājumu Jūsu palīdzības dienestam.

Extend ir lieliska programmatūra, bet Jūs, iespējams, vēlaties izmēģināt kaut ko citu. Mūsu klientu atbalsta programmatūrā ir daudz noderīgu rīku, funkciju un integrāciju. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Zvanu centrs ir tikai viens no puzles elementiem.
Ar LiveAgent kļūstiet uz klientu orientēts uzņēmums.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Person deciding between two solutions

Jaudīga Extend alternatīva

Paaugstiniet klientu atbalsta līmeni, izmantojot atbilstošu programmatūru.

LiveAgent ir daudzkanālu risinājums Jūsu programmatūrai ar daudzu saziņas kanālu atbalstu, vairāk nekā 175 funkcijām un vairāk nekā 40 integrācijām. Sniedziet atbalstu, izmantojot e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos medijus, zvanu centru vai zināšanu bāzi.

Labāka klientu apkalpošana

Klientu atbalsts ir svarīga jebkura veiksmīga uzņēmuma sastāvdaļa. LiveAgent var palīdzēt jūsu aģentiem atvieglot darba plūsmu, palielināt INI un vienkārši nodrošināt labāku atbalstu Jūsu klientiem.

Uzticama palīdzības pieteikumu sistēma pārvalda visu Jūsu saziņu, lai Jūs varētu koncentrēties uz svarīgāko un ietaupīt laiku.

Memorable customer experience

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Lielāka produktivitāte

Samaziniet savu aģentu darba laiku un atrisiniet vairāk klientu jautājumu, pateicoties mūsu universālajai iesūtnei.

Bagātīgs funkciju klāsts

Vairāk nekā 175 funkciju, kas atvieglos un padarīs Jūsu darba plūsmu ērtāku un patīkamāku.

Pieņemamas cenas

LiveAgent ir efektīvs risinājums par saprātīgu cenu. Izvēlieties vienu no trim mūsu maksas plāniem vai izvēlieties atsevišķas funkcijas, lai pielāgotu savu palīdzības dienestu.

Do more customer support for less money

Pareizie darbarīki par atbilstošu cenu

Lieliskai klientu atbalsta programmatūrai nav jābūt dārgai. LiveAgent ir klientu atbalsta programmatūra par saprātīgu cenu. Mēs Jums piedāvājam trīs lieliskus maksas plānus, kas ir pilni ar rīkiem, funkcijām un integrācijām.

Jums tikai jāizvēlas to, kas Jums ir vispiemērotākais. Skatiet mūsu tarifu plānus un uzziniet vairāk.

Esat gatavs pāriet?

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Ready to switch to LiveAgent

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

 • “Tas ir tik bagāts ar funkcijām un pārspēja manu 5 gadu zendesk abonementu. Tāpēc es pārslēdzos. Ļoti laba vērtība man kā mazo uzņēmumu īpašniekam.” Alberts

 • Es vispirms izmēģināju Zendesk, bet pēc vairāku stundu konfigurācijas un cenu modeļa izpratnes es sapratu, ka tas nav domāts man. Tā vietā es sāku izmantot LiveAgent un jāsaka, ka esmu līdz šim ļoti apmierināts. Sistēma iedeva tieši vajadzīgo konfigurācijas apjomu, kādu es vēlējos, un es vēl neesmu atradis kaut ko tādu, ko nav iespējams izdarīt. Pats atbalsts ir lielisks un parasti atbild uz jūsu jautājumiem pāris minūtēs. “ Ēriks

 • “Mēs pārcēlāmies uz LiveAgent no ZenDesk … un vairs neatgriezīsimies … Tā ir pārsteidzoši pieņemama cena un vienmēr noderīga atbalsta komanda, kas viņiem palīdz mums 24/7. Otrkārt, uzlabots automatizācijas līmenis, kas burtiski aizstāja mūsu vajadzību pēc Zapier, jo ir daudz integrāciju. Turklāt viņi arī dod tik daudz aizstājvārdu e-pastu, lai tos pārāk viegli savienotu. ” Ārons

 • “Mums un mūsu klientiem pastāvīgi radās problēmas ar ZenDesk, taču, apskatot dažādas iespējas, mēs izvēlējāmies LiveAgent, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm un tā cenu.” Ādams

 • “Es gadiem ilgi izmantoju ZenDesk, un man bija apnikuši šie” tiketu stila “e-pasta ziņojumi un ka es nevaru pievienot failus saviem e-pastiem, tikai nosūtīt saites. Kas man patīk LiveAgent: tas sūta e-pastus (nevis tiketus), es varu pievienot failus, organizēt e-pasta plūsmu vieglāk nekā ZenDesk, var tērzēt un pārvaldīt e-pastus no tā paša loga. Tāpat LiveAgent savās e-pastos atbalsta izklājlapas, un tai ir lieliska atbalsta komanda. ” Vlads

 • “Mēs pārgājām uz šo sistēmu pēc daudzu gadu ZenDesk izmantošanas. Funkcionalitāte ir lieliska: kontaktu veidlapas, tiešraides tērzēšana, datu bāzes, integrācija ar sociālajiem tīkliem – viss vienā pakalpojumā, un visi šie moduļi ir pārdomāti un kompetenti mijiedarbojas viens ar otru. Man patika, ka pakalpojums darbojas stabili pat mobilajās platformās (pēc ZenDesk tas mums ir milzīgs pluss). ” Olga

 • “Izmēģināju dažādus risinājumus, tostarp Zendesk, Freshdesk un citus. Pēc tam atradām LiveAgent. Lielisks rīks, laba cenas / veiktspējas attiecība, ērta lietošana, liels atbalsts un palīdzība ieviešanā. Un tagad, pēc vairāku gadu lietošanas, tā joprojām ir labākā izvēle, ko mēs būtu varējuši izdarīt. ” Maikls

 • “Iepriekš esmu izmantojis daudzas citas helpdesk sistēmas, piemēram, LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com utt. LiveAgent tos ir visos veidodveidos pārspējis :cena, funkcijas, klientu atbalsts un mobilo funkciju dēļ.” Harisons

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Extend alternatīva
LiveAgent ir vairāk nekā 175 funkcijas, vairāk nekā 40 integrācijas un saskarne, kas palīdzēs palielināt Jūsu darbplūsmu. Skatiet kādu no mūsu maksas plāniem vai izvēlieties funkcijas.

Vai meklējat Drift alternatīvu?

LiveAgent piedāvā ātrāko tiešsaistes tērzēšanas logrīku ar tērzēšanas ātrums tiek parādīts 2,5 sekundēs, kas ir būtisks līdzeklis klientu atbalsta sniegšanā un neļauj lapas skatītājiem gaidīt. Ātrums ir prioritāte tūlītējas saziņas gadījumā.

LiveAgent ir visaptverošs risinājums jūsu Helpdesk. Pievienojieties LiveAgent jau šodien un pievienojieties citiem uzņēmumiem, lai sniegtu labāku atbalstu.

Vai meklējat Smartsupp alternatīvu?

LiveAgent ir programmatūra, kas atbalsta vairāk kā 43 dažādas valodas un piedāvā pielāgojamus logrīkus, lai palīdzētu savienot uzņēmumus ar klientiem. Bezmaksas izmēģinājums ir pieejams, un to var salīdzināt ar Smartsupp, pamatojoties uz Capterra klientu atsauksmēm.

Ja meklējat spēcīgu Freshdesk alternatīvu, apsveriet LiveAgent. LiveAgent ir pieejamas vairāk nekā 179 helsdesk funkcijas par konkurētspējīgu cenu

Vai meklējat Freshdesk alternatīvu?

LiveAgent ir daudzfunkcionāla klientu atbalsta programmatūra, kas atbilst Jūsu komandas stilam un mērķim. Tā piedāvā e-pasta atbalstu, tiešsaistes tērzēšanu, zvanu centru, sociālo mediju integrāciju un zināšanu bāzes. Ar to var viegli pārvaldīt klientu atbalstu. LiveAgent ir pielāgojams, padarot to par perfektu platformu klientu apkalpošanai.

Liveagent piedāvā vairāk iespēju, ja runa ir par klientu atbalsta sniegšanu. Tas ir pilnīgs risinājums jūsu biznesam. Izvēlieties vienu no mūsu trim maksas paketēm vai izvēlieties atsevišķus līdzekļus.

Meklējatalternat;ivu Vision?

LiveAgent ir tirgū visātrākais un ērtākais tiešsaistes čata logrīks, kas ļauj jums tieši no tīmekļa vietnes sazināties ar klientiem. Uzņēmumi, kuri izmanto LiveAgent, atzīst tā funkcionalitātes un zemas cenas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem valsts un ārvalstu analogiem. Tāpat arī, progresējošā automatizācijas līmenī, tas aizvieto vajadzību pēc Zapier un ir pārstāvis mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Meklējiet alternatīvu programmai Helprace? Esiet redzējuši LiveAgent? Novērtējiet priekšrocības un noskaidrojiet, kāpēc LiveAgent ir labākā alternatīva.

Meklējat alternatīvu Helprace?

LiveAgent ir rīks, kas palīdz uzlabot klientu apkalpošanas procesu, palielinot klientu apmierinātību un veicinot pārdošanas apjomu. Tas ir lietots daudziem uzņēmumiem, starp tiem HEWO interneta mārketings, Webmaster Deals, un XperienceHR, un ir radījis pozitīvus rezultātus, piemēram, paātrinātu atbilžu sniegšanu un palielinātu klientu skaitu. Vairāki cilvēki rekomendē LiveAgent, jo tas ir viegli lietojams, piedāvā daudzas funkcionalitātes un labākus risinājumus par līdzīgiem rīkiem ar pievienoto vērtību. Tas ir arī rentabls risinājums, kas var palīdzēt apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu, izmantojot dažādus kanālus.

Vai meklējat alternatīvu Novocall? Neskatieties tālāk, LiveAgent var pārņemt darbu. Apskatiet tās galvenās iezīmes un iespējas jau tagad.

Vai meklējat alternatīvu Novocall?

LiveAgent piedāvā alternatīvu Novocall programmatūrai, kas spēj veikt vairāk nekā tikai tālruņa zvanus. Šī programma ir visaptverošs palīdzības dienesta risinājums ar vairāk nekā 175 funkcijām un vairāk nekā 40 integrācijām, kas palīdz uzlabot klientu atbalstu. Izmēģinājums ir bez maksas un varat izvēlēties savu subdomēnu nosaukumu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju