Apnikusi Jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā tirgū pieejamā Extend alternatīva.

  • ✓ Bez uzstādīšanas maksas
  • ✓ CKlientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
  • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Meklējat alternatīvu Extend?

Vai meklējat alternatīvu pašreizējai klientu atbalsta programmatūrai? LiveAgent piedāvā vislabāko risinājumu Jūsu palīdzības dienestam.

Extend ir lieliska programmatūra, bet Jūs, iespējams, vēlaties izmēģināt kaut ko citu. Mūsu klientu atbalsta programmatūrā ir daudz noderīgu rīku, funkciju un integrāciju. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Zvanu centrs ir tikai viens no puzles elementiem.
Ar LiveAgent kļūstiet uz klientu orientēts uzņēmums.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Person deciding between two solutions

Jaudīga Extend alternatīva

Paaugstiniet klientu atbalsta līmeni, izmantojot atbilstošu programmatūru.

LiveAgent ir daudzkanālu risinājums Jūsu programmatūrai ar daudzu saziņas kanālu atbalstu, vairāk nekā 175 funkcijām un vairāk nekā 40 integrācijām. Sniedziet atbalstu, izmantojot e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos medijus, zvanu centru vai zināšanu bāzi.

Labāka klientu apkalpošana

Klientu atbalsts ir svarīga jebkura veiksmīga uzņēmuma sastāvdaļa. LiveAgent var palīdzēt jūsu aģentiem atvieglot darba plūsmu, palielināt INI un vienkārši nodrošināt labāku atbalstu Jūsu klientiem.

Uzticama palīdzības pieteikumu sistēma pārvalda visu Jūsu saziņu, lai Jūs varētu koncentrēties uz svarīgāko un ietaupīt laiku.

Memorable customer experience

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Lielāka produktivitāte

Samaziniet savu aģentu darba laiku un atrisiniet vairāk klientu jautājumu, pateicoties mūsu universālajai iesūtnei.

Bagātīgs funkciju klāsts

Vairāk nekā 175 funkciju, kas atvieglos un padarīs Jūsu darba plūsmu ērtāku un patīkamāku.

Pieņemamas cenas

LiveAgent ir efektīvs risinājums par saprātīgu cenu. Izvēlieties vienu no trim mūsu maksas plāniem vai izvēlieties atsevišķas funkcijas, lai pielāgotu savu palīdzības dienestu.

Do more customer support for less money

Pareizie darbarīki par atbilstošu cenu

Lieliskai klientu atbalsta programmatūrai nav jābūt dārgai. LiveAgent ir klientu atbalsta programmatūra par saprātīgu cenu. Mēs Jums piedāvājam trīs lieliskus maksas plānus, kas ir pilni ar rīkiem, funkcijām un integrācijām.

Jums tikai jāizvēlas to, kas Jums ir vispiemērotākais. Skatiet mūsu tarifu plānus un uzziniet vairāk.

Esat gatavs pāriet?

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Ready to switch to LiveAgent

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Vēlaties salīdzināt mūs ar citu programmatūru?

Vēlaties uzzināt, kā mēs konkurējam ar citiem populārākajiem palīdzības dienesta risinājumiem? Apskatiet mūsu salīdzināšanas lapas un iepazīstieties ar visām mūsu piedāvātajām iespējām.

Saistītie Raksti arExtend alternatīva
Personalizējiet LiveAgent web čata, kontaktēšanās vai atsauksmju logrīku valodu un sniedziet klientiem atbalstu dažādās valodās.

Valodām pielāgoti logrīki

Personālizēti kontaktēšanās un atsauksmju logrīki dažādām valodām, nodrošina klientu atbalstu atbilstošajās valodās. Pieejami dažādi izmēri un pielāgojumi. Bezmaksas izmēģinājums pieejams.

Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) lapa ir visbiežāk izmantotā pašapkalpojošā servisa iespēja šodien. Kad tā tiek pielietota stratēģiski, BUJ lapa var dot patiesu ieguvumu klientiem.

Kā dizainēt biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) lapu

BUJ lapa ir lielisks veids, kā sniegt klientiem ātru un precīzu atbildes uz viņu jautājumiem, izmantojot skaidru, konkrētu un viegli pārskatāmu formātu. To var uzlabot, pievienojot vizuālus materiālus un izvēloties aktuālus jautājumus. BUJ lapas veidošana ir svarīga, lai nodrošinātu labu klientu pieredzi un samazinātu servisa noslogojumu.

Izmantojiet mūsu bezmaksas klientu iegūšanas e-pasta sagataves visiem dzīves gadījumiem! Uzlabojiet klientu piesaisti, samaziniet e-pastu atlēcienu līmeni un vēl daudz ko citu!

Adresātu iegūšanas e-pasta sagataves

E-pasta mārketings palielina pārdošanas apjomus, nodrošina personalizētu saturu un uztur zīmola tēlu, izmantojot rīkus e-pasta saziņai un integrāciju ar citām sistēmām.

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat grafikas dizainers vai tālu no tā stāvošs, mūsu grafiskā dizaina kontrolsaraksts nodrošinās, ka jūsu dizaini ir nevainojami.

Grafiskā dizaina kontrolsaraksts

Teksta pārbaude ir svarīga, lai nodrošinātu profesionālu dizainu. Lai izvēlētos pareizo fontu kombināciju, izmantojiet rīkus, piemēram, Adobe Photoshop un Illustrator. Spilgti melnā krāsa un autortiesību informācija arī ir būtiska. Izpētiet dizaina vēlmes, veiciet prāta vētru un izvēlieties koncepciju. Izvērtējiet idejas, nosakiet termiņu un plānojiet budžetu, lai veiksmīgi izveidotu dizainu.

Pārliecinoši iepazīstiniet savu nākamo viesa emuāra veidošanas ideju ar mūsu 10 aizraujošajām e-pasta sagatavēm, kas paredzētas, lai izceltos pārpildītā iesūtnē.

Viesemuāru e-pasta sagataves

LiveAgent ir uzņēmuma IT atbalsta programmatūra, kas uzlabo klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Tas piedāvā daudzvalodu klientu apkalpošanu un automatizētu konfigurācijas pārvaldību. Viesemuāru e-pasta sagataves var palīdzēt uzlabot zīmola atpazīstamību un palielināt SEO reitingu.

Checklists - Wordpress Seo Checklist

WordPress SEO kontrolsaraksts

Optimizējot WordPress vietni SEO, jāņem vērā daudzi faktori, tostarp hostinga pakalpojums, domēna nosaukums, tulkojumu domēni, tēma, kešatmiņas spraudnis un SSL sertifikāts. Svarīgi arī ir LiveAgent, SEO spraudnis un Google Webmaster Tools. Acs uz atgriezieniem, atsaucīgs dizains un lapas ātrums ir būtiski, lai uzlabotu klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x