Meklējat alternatīvu Customerly?

Vai apsverat pāriešanu uz citu klientu atbalsta programmatūru? Izvēlieties LiveAgent – vislabāko daudzkanālu risinājumu Jūsu uzņēmumam. Sniedziet atbalstu, izmantojot e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos medijus, zināšanu bāzi un zvanu centru. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrācijas, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo klientu apkalpošanu.

LiveAgent ir vienkārši un viegli iestatāms un intuitīvi lietojams. Ērts saskarnes ceļvedis palīdzēs Jums iziet cauri procesam, un jau pēc dažiem mirkļiem Jūs būsiet gatavs sniegt atbalstu.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Palīdzības pieteikumu sistēma, kas apvieno visus kanālus vienuviet.
Atklājiet LiveAgent!

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Person deciding between two solutions

Jaudīga alternatīva Customerly

Customerly savu darbu veic labi, taču, ja neesat apmierināts ar pašreizējo programmatūru, apsveriet iespēju pāriet uz kādu citu. LiveAgent ir lieliska alternatīva, ja klientu atbalsts ir Jūsu galvenā prioritāte. Mēs piedāvājam trīs lieliskus cenu plānus, kas sniedz Jums visu, kas nepieciešams, lai paveiktu darbu kā nākas.

Turklāt, pārejot uz LiveAgent, mēs nodrošināsim Jums jebkādu nepieciešamo atbalstu.

Ātrākā tērzēšana tiešsaitē

LiveAgent ir ātrākais tērzēšanas logrīks tirgū– tērzēšanas ātrums ir 2,5 sekundes.

Sniedziet zibenīgu atbalstu, neļaujot savas lapas apmeklētājiem gaidīt. Tādā veidā Jūs varat bez grūtībām pārvērst tos par maksājošiem klientiem.

The fastest live chat on the market

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Paaugstināta apmierinātība

LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Lielāka produktivitāte

Samaziniet savu aģentu darba laiku un atrisiniet vairāk klientu jautājumu, pateicoties mūsu universālajai iesūtnei.

Bagātīgs funkciju klāsts

Pateicoties vairāk nekā 175 palīdzības dienesta funkcijām, atbalsta sniegšana būs pavisam vienkārša.

Review shown on phone screen

Labākam atbalstam nav jāmaksā vairāk

Lai nodrošinātu izcilu klientu apkalpošanu, Jums nav jāiztērē Jūsu budžets. LiveAgent piedāvā trīs maksas plānus, kuros ir iekļautas Jūsu uzņēmumam piemērotas funkcijas. Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko.

Ja jums ir nepieciešamas papildu funkcijas, Jūs vienmēr varat iegādāties tās atsevišķi, tādējādi saņemot to, kas Jums nepieciešams un nepārmaksājot par dārgāku tarifu plānu.

Esat gatavs pārmaiņām?

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Ready to switch to LiveAgent

Iemesli, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Saistītie Raksti arAlternatīva Customerly
Klientu servisa programmatūra apvieno jaudīgu universālu iesūtni, tiešsaistes tērzētavu, iebūvētu zvanu centru un klientu portālu. Izmēģiniet LiveAgent bezmaksas izmēģinājumu jau šodien.

Klientu servisa programmatūra

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas apvieno vairākas funkcijas, tai skaitā tiešsaistes tērzētavu, zvanu centru un klientu portālu. Tas piedāvā arī bezmaksas izmēģinājumu un dažādus plānus atkarībā no uzņēmuma vajadzībām. Integrējieties ar sociālajiem tīkliem un uzlabojiet klientu atbalstu.

Pārvērtiet vairāk tīmekļa vietnes skatītājus par maksājošiem klientiem ar LiveAgent e-komercijas palīdzību. Mūsu tiešsaistes čata logrīks ir vienkārši lietojams un sniedz labus rezultātus.

E-komercija

A summary of the given TEXT in language LV: Marketing.

Vai vēlaties pāriet no Outlook uz vienotu klientu atbalsta programmatūru? Apskatiet un uzziniet vairāk par datu pārnešanu uz LiveAgent.

Pārejiet no Outlook?

Michael Skok no Underscore VC vadīs meistarklasi par vērtības piedāvājumu jaunuzņēmumiem, lai veicinātu klientu rīcību un peļņu. Uz klientu vērsta uzņēmējdarbības modelis ir būtisks lojalitātei. MI Stability vēstule ASV Senātam akcentē pārredzamu un konkurencei spējīgu digitālo ekonomiku. Aktīvas klausīšanās prasmes veicina uzticību un zīmola lojalitāti. Produkta izveidošanai par uzņēmumu nepieciešama vīzija, misija un kultūra. LiveAgent tiek uzslavēts kā lielisks rīks klientu apkalpošanai dažādās nozarēs, lai uzlabotu klientu pieredzi.

LiveAgent palīdzēja mums sasniegt divus svarīgus mērķus: palielināt klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Pievienojieties tūkstošiem apmierinātu klientu!

Mūsu klienti

LiveAgent ir uzņēmumu risinājumu platforma, kas pielāgojas jūsu uzņēmuma mērogam un nozarei. Izmēģiniet bez maksas! Iestatīšana aizņem mazāk nekā piecas minūtes. Pieejami risinājumi dažādām nozarēm, piemēram, e-komercijai, celojumiem un viesnīcām, mārketingam un telekomunikācijām, izklaidei un vairāk. LiveAgent ir palīdzējis dažāda lieluma un veida organizācijām.

Sāc veidot labāku saskarsmi ar saviem klientiem jau tagad. Esi uzdevumu augstumos ar visām klientu prasībām un uzlabo klientu pieredzi visos līmeņos.

Esiet ciešā kontaktā ar saviem klientiem

LiveAgent piedāvā pilnīgu klientu apkalpošanas risinājumu, iekļaujot tiešsaistes čatu, zvanu centru, sociālos tīklus un klientu portālu. Tas ļauj uzlabot klientu pieredzi un efektivitāti. Uzziniet vairāk par šo paketi par $39 mēnesī.

Vai meklējat alternatīvu risinājumu Gist? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par tā priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien un sniedziet labāku atbalstu.

Meklējat alternatīvu Gist?

Crisp?LiveAgent ir novērtēta palīdzības dienesta programmatūra, kas apvieno čatu, tiketingu un automatizāciju, nodrošinot klientu atbalstu un labu integrācijas iespēju piedāvājumu. LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x