Pārejat no Vocalcom uz LiveAgent?

Migrējiet uz LiveAgent ar mūsu atbalsta speciālistu palīdzību. Visi Jūsu dati tiks pārnesti uz LiveAgent – bez maksas! Uzsāciet datu migrēšanu jau šodien. Zvaniet mums un pārrunājiet savas iespējas ar mūsu komandu.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
server - illustration

Bezmaksas datu pārnešana

Sazinieties ar mūsu atbalsta speciālistiem un pārrunājiet datu pārsūtīšanu. Jūs varat atpūsties, kamēr mēs droši pārsūtīsim visus Jūsu datus uz Jūsu jauno LiveAgent kontu.

Vēlaties migrēt patstāvīgi?

Mūsu darbinieki pašlaik strādā pie Vocalcom migrācijas spraudņa. Sekojiet jaunumiem, lai saņemtu vairāk informācijas!

monitor plug in - illustration

Kādus datus es varu pārnest no Vocalcom?

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Esat gatavs migrēt no Vocalcom uz LiveAgent?

Iepazīstieties ar dažām priekšrocībām, ko iegūsiet, pārejot uz LiveAgent.

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem. Mēs esam gatavi palīdzēt, kad vien Jums tas ir nepieciešams.

Neaizstājams palīdzības dienesta risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrāciju. Mums ir viss, kas Jums nepieciešams.

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet savus datus no Vocalcom jau šodien

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Palīdzības pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$15 /mēn.
Package Name

Palīdzības pieteikumi + Tērzēšana tiešsaistē

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$29 /mēn.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

BUJ

Kā migrēt no Vocalcom uz LiveAgent?

Jūs varat migrēt savus datus uz LiveAgent, izmantojot LiveAgent datu migrācijas spraudni. Tas ir vienkāršs, ātrs un drošs veids, kā pārvietot datus no Vocalcom uz LiveAgent.

Kādas ir LiveAgent priekšrocības?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ļauj automatizēt un pārvaldīt klientu atbalsta pieteikumus no vienas saskarnes. Programmatūra ir pilnībā pielāgojama un pieejama vairāk nekā 48 valodās.

Kādus datus varu pārvietot no Vocalcom uz LiveAgent?

LiveAgent ļauj pārvietot tādus datus kā palīdzības pieteikumus, palīdzības pieteikumu tagus, klientus, administratorus un citus.

Related Articles to Migrācija no Vocalcom
Liveagent migrācija pašlaik strādā pie Verloop migrācijas spraudņa. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu no aģentiem, kā arī noderīgus rīkus, funkcijas un integrācijas. Programmatūra ir pielāgojama un atbalsta 43 dažādas valodas. LiveAgent ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra un tiek izmantots tādās kompānijās kā Huawei, BMW un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi ir pieejami par cenu no $15 /mēn.

Vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu bezmaksas demo versiju un uzreiz uzzinātu visu nepieciešamo informāciju.

Ieplāno Demonstrāciju

LiveAgent piedāvā tālruņa sistēmas un klientu apkalpošanas programmatūru. Uzņēmumam ir vairākas integrācijas un atbalsta iespējas. Var izmantot bezmaksas izmēģinājuma versiju un saņemt demonstrāciju. Var arī sekot jaunumiem, abonējot e-pasta jaunumus.

Šajā lapā piesakieties savam LiveAgent kontam. Vispirms aizpildiet uzņēmuma nosaukumu un turpiniet ievadīt lietotāja vārdu un paroli, lai veiksmīgi pieteiktos.

Pieslēdzieties savam LiveAgent kontam

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru ar daudzām integrācijām, atbalstu un datu migrāciju. Zināšanu bāzē ir bloga raksti, glosārijs, akadēmija, šabloni, tīmekļa semināri un rakstīšanas tests. Uzņēmums piedāvā bezmaksas kontu reģistrāciju un izmēģinājuma periodu, kā arī iespēju migrēt datus no citām programmatūrām uz LiveAgent.

Vai vēlaties pāriet no Olarka uz LiveAgent? Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un O2, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu.

Pārejat no Olark?

Dažādu uzņēmumu pārstāvji, kas saskaras ar lielu klientu apkalpošanas apjomu, atzīst LiveAgent sniegtās priekšrocības. Lietotne piedāvā efektīvu saziņas rīku ar klientiem, uzlabo atbalstu un padara to vieglāk paveicamu. LiveAgent ļauj uzlabot klientu pieredzi un palielināt pārdošanas apjomus. Izmantojot šo rīku, darbs kļūst vieglāks un produktīvāks.

Vai vēlaties pāriet no LiveCall? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pariet no LiveCall?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra SMB, ko novērtējuši uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte. Tas nodrošina pasaules līmeņa atbalstu saviem klientiem. LiveAgent ir ideāls visiem uzņēmumiem, gan maziem, gan lieliem, un ir pieejams par $39/mēn.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Vai vēlaties pāriet no Vision uz LiveAgent? Mēs Jums palīdzēsim!

Pārejat no Vision uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu, vairāk nekā 175 funkcijām un 40 integrācijām, kā arī 43 dažādu tulkojumu atbalstu. Uzņēmums ir novērtēts kā Nr. 1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā un ir pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi sākas ar $15/mēn.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju