Meklējat alternatīvu SupportBee?

Noskaidrojiet, kāpēc LiveAgent ir labākā SupportBee alternatīva tirgū.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana visu diennakti
  • ✓ Kredītkarte nav nepieciešama
  • ✓ Atcelt jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Apnikusi jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Iegūstiet savam uzņēmumam piemērotu palīdzības dienesta programmatūru. Liveagent ir daudzkanālu risinājums, kas sniedz lieliskus rīkus, lai nodrošinātu labāko iespējamo klientu atbalstu.

Liveagent pieteikumu sistēma nav tikai e-pasts. Esiet sasniedzami visos attiecīgajos saziņas kanālos, esiet tuvāk saviem klientiem.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge

Ietaupiet ar LiveAgent

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi izvēlas pāriet uz LiveAgent

Zvanu centra atbalsts

Papildus daudzām citām funkcijām LiveAgent atbalsta arī zvanu centra integrāciju. To ir ātri un vienkārši uzstādīt!

Bagātīgs funkciju klāsts

Vairāk nekā 175 funkcijas, lai atvieglotu darba plūsmu un padarītu to patīkamāku.

Pieņemamas cenas

Liveagent paketes ir par saprātīgu cenu. Izvēlieties vienu no mūsu trim maksas paketēm vai izvēlieties atsevišķus līdzekļus, lai nokomplektētu savu palīdzības dienestu.

Supportbee pret LiveAgent vienā kopskatā

Zvanu centrs
FunkcijaLiveAgentSupportBee
Pieteikumu apstrāde✅Jā✅Jā
Tiešsaistes čats✅Jā❌Nē
✅Jā❌Nē
Pašapkalpošanās✅Jā❌Nē
Facebook ✅Jā❌Nē
Twitter✅Jā❌ Nē
Instagram✅Jā❌Nē
Viber✅Jā❌Nē
WhatsApp✅Jā❌Nē
Zināšanu bāze✅Jā✅Jā
Klientu forums✅Jā✅Jā
Automatizācija un nosacījumi✅Jā✅Jā
API✅Jā✅Jā
Interaktīvā balss atbilde (IVR) ✅Jā❌Nē
Videozvani✅Jā❌Nē
Neierobežota vēsture ✅Jā❌Nē
Neierobežots mājaslapu skaits✅Jā ❌Nē
Neierobežotas čata pogas✅Jā❌Nē
Neierobežoti pieteikumi/e-pasti✅Jā✅Jā
Neierobežots zvanu ieraksts✅Jā❌Nē
Neierobežots 24/7 atbalsts✅Jā✅Jā
social notifications - illustration

Vairāk kanālu, labāks atbalsts

Sniedziet saviem klientiem vairāk iespēju jūs sasniegt. Neapmierinieties ar e-pastiem, ļaujiet klientiem sasniegt jūs arī sociālajos medijos, piemēram, Instagram vai Facebook. Viņi var jums piezvanīt uz zvanu centru, čatot ar jums, izmantojot tiešsaistes čata logrīku jūsu tīmekļa vietnē, vai arī paši atrast atbildes, izmantojot zināšanu bāzi.

Visi saziņas kanāli tiek pārvaldīti, izmantojot uzticamu pieteikumu sistēmu, tāpēc nav jāuztraucas par sajukumu saziņā. Viss tiek sašķirots un sakārtots, kā tam jābūt.

Vai vēlaties ātru tiešsaistes čatu?

Tiešsaistes čats ir lielisks rīks, kas ļauj klientiem ātri sazināties ar jums tieši no jūsu tīmekļa vietnes. Tāpēc tam jābūt pēc iespējas ātrākam.

Liveagent ir visātrākais tiešsaistes čata logrīks tirgū, un tā ātrums ir 2,5 sekundes. Jūs varat pat redzēt, ko jūsu klienti raksta jau rakstīšanas laikā, un sagatavot atbildi, pirms viņi nosūta jautājumu.

Watch the website loading time
Savings illustration

Vai meklējat citādu palīdzības dienesta programmatūru?

Iegūstiet vairāk rīku, līdzekļu un saziņas kanālu jūsu palīdzības dienestam nesagraujot budžetu. Liveagent maksas paketes ir par saprātīgu cenu, un tajos ir viss nepieciešamais, lai nodrošinātu labāku klientu atbalstu.

Apskatiet mūsu paketes un redziet paši.

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

man and woman winners-illustration

Vai esat gatavi pamēģināt?

Pārejiet uz LiveAgent jau šodien un nodrošiniet labāku atbalstu ar atbilstošiem rīkiem.

Liveagent ir 2023. gadā visvairāk skatītā un augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk izmantojot LiveAgent.

Saistītie Raksti arSupportBee alternatīva
Liveagent piedāvā vairāk nekā 175 noderīgas funkcijas, tiešsaistes čatu, e-pasta integrāciju, zvanu centra atbalstu. Sazinieties ar klientiem, izmantojiet čatu mājaslapā.

Meklējat alternatīvu Birdseed?

Ietaupiet līdz pat 26% izmantojot LiveAgent. Birdseed trūkst dažādu funkciju un piedāvājumiem. Paplašiniet savu biznesu ar LiveAgent.

LiveAgent ir Hiver alternatīva, kas var apstrādāt vairākas e-pasta iesūtnes un vairākus saziņas kanālus. Uzziniet vairāk par LiveAgent.

Meklējat alternatīvu Hiver?

Ātrākais tiešsaistes čata logrīks tirgū, kas nodrošina klientu atbalstu un apmaiņu. Pielāgojiet logrīku sava zīmola vajadzībām.

Pārejiet uz lielisku čata programmatūru ar daudzkanālu pieteikumu apstrādes sistēmu. Uzlabojiet savu palīdzības dienestu, izmantojot e-pastu, sociālos medijus un daudz ko citu.

Meklējiet alternatīvu Userlike?

LiveAgent piedāvā inovatīvas tiešsaistes klientu apkalpošanas iespējas, palīdzot uzlabot darbplūsmu un reklāmguvumu klientu atbalstam.

Liveagent piedāvā vairāk iespēju, ja runa ir par klientu atbalsta sniegšanu. Tas ir pilnīgs risinājums jūsu biznesam. Izvēlieties vienu no mūsu trim maksas paketēm vai izvēlieties atsevišķus līdzekļus.

Meklējatalternat;ivu Vision?

LiveAgent piedāvā uzlabotu klientu apmierinātību un reklāmguvumu ar pieņemamām cenām, palielinot produktivitāti un sniedzot pielāgojamus līdzekļus.

Pārejiet no Hesk uz LiveAgent un iegūstiet daudzkanālu palīdzības pieteikumu sistēmu, kas pārvalda sociālos medijus un īpaši ātru čata logrīku.

Meklējat Alternatīvu Hesk?

- Komerciālā summarizācija: TEXT ENDS.

Pārejiet uz īpašu klientu atbalsta programmatūru. LiveAgent ir ideāla Birdeye alternatīva, pateicoties lieliskai palīdzības pieteikumu sistēmai.

Meklējat alternatīvu Birdeye?

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzvalodu atbalstu un labu cenu maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x