Karjera

Vēlies pievienoties mūsu komandai?

Vēlies veidot lielisku programmatūru? Kā ar izcila klientu servisa sniegšanu? Vai esi gatavs izveidot pāris pārdošanas? Raksti pārliecinošu kopiju? Mēs vēlamies tevi uz klāja.

Ieguvumi

 • Ofiss mājās (līdz COVID-19 beigām)
 • Elastīgs darba grafiks
 • Moderni, plaši biroji
 • Uzņēmuma dators pēc Jūsu izvēles
 • Ikdienas pusdienu apmaksa
 • Multisporta karte
 • Bezmaksas stāvvieta
 • Svaigi smūtiji
 • Artisan kafija
 • Uzņēmuma aprīkojums
 • Komandas veidošanas pasākumi
 • Jauna un jautra komanda ar lielisku humora izjūtu

Atvērtās vakances

Sistēmas Administrators (SK)

Mēs meklējam pieredzējušu sistēmu administratoru, kas rūpēsies par LiveAgent infrastruktūru un uzraudzīs mūsu sistēma drošību. Darba pienākomos ietilpst mākoņa infrastruktūra, infrastruktūras uzraudzība, atklāto incidentu risināšana, sadarbība ar mūsu izstrādes, testēšanas, ieviešanas menedžeru, atbalsta un automatizācijas infrastruktūras komdandām, izmantojot SaltStick.
Piesakies/skaties pilnu laika aprakstu.

Mārketinga vadītājs (SK)

Esat inovatīvs un gatavs izaicinājumiem? Mēs meklējam līderi, kas pārvaldīs mūsu mārketinga komandu zem sava spārna. Darba pienākumos ietilpst 20+ cilvēku pārvaldīšana, ieskaitot frīlancerus un aģentūras, uzdevumu izveide un piešķiršana, jaunu augšanas iespēju meklēšana, tirgus un konkurentu analīze, procesu uzlabošana, vispārējo uzdevumu pārvaldība, piemēram, rēķinu pārvaldība, sistēmas kontu detaļas un dokumenti.
Piesakies/skaties pilnu laika aprakstu

PHP Programmētājs (SK/UA)

Mūsu izstrādes komandai ir nepieciešams pieredzējis PHP programmētājs, kas spēs piedāvāt un ieviest jaunus risinājumus. Darba pienākumos ietilpst LiveAgent palīdzības dienesta programmatūras jaunu funkciju izveide, īpaši backend funkcionalitāte izmantojot sekojošās tehnoloģijas: PHP, Java, Domēna dizainu, Mikropakalpojumus, CQRS Notikumu plānošana, Kafka straumēšanas platforma, Cassandra, DynamoDb, Elasticsearch, Redic, utt.
Piesakies/skaties pilnu laika aprakstu

Kopiraiters (SK/Remote)

Mēs meklējam jaunu kolēģi mūsu mārketinga komandai, kas izmantotu savas zināšanas un prasmes, lai palīdzētu mūsu produktu augšanai sadarbojoties ar pārējo komandu. Jauni kolēģi parasti raksta par to, kā programmatūra var uzlabot uzņēmumu produktivitāti, interneta mārketingu un klientu servisu.
Piesakies/skaties pilnu laika aprakstu

Junior Klientu Servisa Menedžeris (LV)

Vai esi tāds, kas novērtē brīvību un elastību? Pievienojies LiveAgent! Mēs meklējam kolēģus, kas palīdzēs mums veidot mūsu biznesa iespējas (reklāmguvumus) Latvijas tirgū. Ja Jums ir labas prezentācijas prasmes ar aizraušanos un ziņkāri pēc IT lietām, mēs aicinām tevi pievienoties mūsu ātri augošai komandai.
Piesakies/skaties pilnu laika aprakstu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju