Apnikusi Jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā tirgū pieejamā LeadDesk alternatīva.

  • ✓ Bez uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
  • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Meklējat alternatīvu LeadDesk?

Vai meklējat citu risinājumu palīdzības dienestam? LiveAgent ir lieliska programmatūra, kas ir aprīkota ar rīkiem un funkcijām, lai palīdzētu Jums nodrošināt labāku klientu atbalstu.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi izvēlas pāriet uz LiveAgent

Zvanu centra atbalsts

Papildus daudzām citām funkcijām LiveAgent atbalsta arī zvanu centra integrāciju. To var ātri un vienkārši iestatīt!

Bagātīgs funkciju klāsts

Vairāk nekā 175 funkcijas, kas atvieglos un padarīs Jūsu darba plūsmu patīkamāku.

Pieņemamas cenas

LiveAgent ir efektīvs risinājums par saprātīgu cenu. Izvēlieties vienu no trim mūsu maksas plāniem vai izvēlieties atsevišķas funkcijas, lai pielāgotu savu palīdzības dienestu.

social notifications - illustration

Jaudīga LeadDesk alternatīva

Piedāvājiet saviem klientiem vairāk nekā tikai tālruņa atbalstu. Izmantojot LiveAgent, varat nodrošināt atbalstu, izmantojot e-pastu, tērzēšanu, zināšanu bāzi, zvanu centru vai sociālos medijus, piemēram, Instagram vai Twitter.

Sniedziet saviem klientiem izvēles iespējas un ērtības, kad runa ir par saziņu.

Ātrākā tērzēšana tiešsaistē

Tiešsaistes tērzēšana ir būtisks rīks klientu atbalsta nodrošināšanai. Viegli pārvērsiet savas vietnes apmeklētājus par maksājošiem klientiem, izmantojot tiešraides tērzēšanas logrīku savā vietnē.

LiveAgent ir ātrākais tērzēšanas logrīks tirgū – tērzēšanas ātrums ir 2,5 sekundes. Atbildiet zibens ātrumā un nelieciet saviem klientiem gaidīt.

Watch the website loading time
Book demo with LiveAgent -illustration

Zvanu centra atbalsts

Pāreja uz LiveAgent nenozīmē, ka Jums ir jāatsakās no atbalsta sniegšanas pa tālruni. Zvanu centru ir viegli iestatīt, tas aizņem burtiski dažas minūtes. Jūs varat veikt zvanus, izmantojot pārlūkprogrammu, tālruni vai jebkuru citu jūsu izvēlētu iekārtu.

LiveAgent par visu parūpēsies Jūsu vietā, tāpēc nav nepieciešams piesaistīt trešās puses pakalpojumu sniedzējus.

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Savings illustration

Saņemiet vairāk par zemāku cenu

Jums nav jāpārmaksā, lai saņemtu vairāk. LiveAgent piedāvā trīs maksas tarifu plānus, kas ir aprīkoti ar labākajiem rīkiem un funkcijām klientu atbalsta sniegšanai.

Ja vēlaties, vienmēr varat iegādāties atsevišķas funkcijas, pievienojot kaut ko papildus savam plānam un nepārmaksājot. Klikšķiniet uz zemāk redzamās saites, lai uzzinātu vairāk.

Saistītie Raksti arLeadDesk alternatīva
Vai meklējat alternatīvu Novocall? Neskatieties tālāk, LiveAgent var pārņemt darbu. Apskatiet tās galvenās iezīmes un iespējas jau tagad.

Vai meklējat alternatīvu Novocall?

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar dažādām funkcijām, kas uzlabo klientu apkalpošanu un reklāmas guvumu. Cena ir pieņemama, funkcijas pielāgojamas.

Cīnieties ar grozu pamešanu un atgūstiet pircējus, izmantojot LiveAgent uzlabotās tiešsaistes tērzēšanas un automatizācijas funkcijas. Izmantojot LiveAgent, tas ir vienkārši.

Samazināt & amp; atgūt pamestos iepirkumu ratiņus

LiveAgent piedāvā lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju, kas sniedz izcilu atbalstu klientiem visos atbalsta kanālos. Turklāt, LiveAgent nodrošina visu kanālu atbalstu, papildus reāllaika atbalsta nodrošināšanai, un piedāvā efektivitātes uzlabojumus, multivalodu atbalstu un daudzām integrācijām, lai uzlabotu klientu apkalpošanu. Uzziniet vairāk par LiveAgent!

Vai vēlaties pāriet no Helpshift uz citu klientu apkalpošanas programmatūru? Apskatiet LiveAgent un uzziniet, vai tas Jums ir piemērots.

Vai Jūs meklējiet Helpshift alternatīvu?

LiveAgent ir īpaši labs risinājums klientu apkalpošanai, atbalstam un komunikācijai. Tas ir vienkāršs izmantošanā un pievieno vērtību biznesam.

Liveagent ir labākais klientu atbalsta risinājums jūsu biznesam. Izmantojot noderīgus rīkus, vairāku kanālu pārklājumu un vairāk nekā 175 funkcijas, liveagent ir pareizā izvēle jūsu biznesam. Liveagent tērzēšanas logrīks ir ātrākais tirgū, un tērzēšanas ātrums ir 2,5 sekundes.

Vai meklējat Verloop alternatīvu?

LiveAgent ir laba alternatīva Verloop un Smartsupp programmatūrām, piedāvājot labāku klientu apmierinātību un integrācijas ar citiem rīkiem.

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā alternatīva Desk.com. Uzziniet priekšrocības un reģistrējieties bezmaksas 14 dienu izmēģinājumam bez jebkādiem nosacījumiem.

Meklējat labāku Help Desk programmatūru?

LiveAgent piedāvā pareizo funkciju daļu, tostarp biļešu tirdzniecības programmatūru, tērzēšanu un zvanu centru.

LiveAgent ir visaptverošs risinājums jūsu Helpdesk. Pievienojieties LiveAgent jau šodien un pievienojieties citiem uzņēmumiem, lai sniegtu labāku atbalstu.

Vai meklējat Smartsupp alternatīvu?

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra, kas uzlabo reklāmas guvumu, piedāvājot pielāgojamu integrāciju un pieņemamu cenu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x