Sakiet ardievas lēnajai,novecojušajai programmatūrai

Pārslēdzieties uz LiveAgent & migrējiet savus datus no Kustomer jau šodien.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Domājat par migrāciju no Kustomer?

Saņemiet pieeju uzticamam rīku komplektam, kas aptver visus svarīgos klientu kanālus. LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēma aptver e-pastus, tiešsaistes čatu, zvanu centru, klientu portālu, Viber, WhatsApp un sociālos medijus – Facebook, Instagram un Twitter. Izmēģiniet jau šodien,izmantojot mūsu bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versiju vai skatieties mūsu pieejamās cenu paketes, kas noteikti nesagraus Jūsu budžetu.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Kustomer un LiveAgent salīdzinājums

< td>Zvanu centrs< tr>< /tr>
FunkcijaLiveAgentKustomer
Pieteikumu apstrāde✅Jā❌Nē
Tiešsaistes čats✅Jā✅Jā
✅Jā❌Nē
Pašapkalpošanās< /strong>✅Jā✅Jā
Facebook ✅Jā✅Jā
Twitter✅Jā✅ Jā
Instagram✅Jā✅Jā
Viber✅Jā❌Nē
WhatsApp< /strong>✅Jā✅Jā
Zināšanu bāze✅Jā✅Jā
Klientu forums✅Jā❌Nē
Automatizācija un nosacījumi✅Jā✅Jā
API✅Jā✅Jā
< strong>Interaktīvā balss atbilde (IVR) ✅Jā❌Nē
Videozvani✅Jā❌Nē
Neierobežota vēsture ✅Jā✅Jā
Neierobežots mājaslapu skaits✅Jā ✅Jā
Neierobežotas čata pogas✅Jā✅Jā
Neierobežoti pieteikumi/e-pasti✅Jā✅Jā
Neierobežots zvanu ieraksts✅Jā❌Nē
Neierobežots 24/7 atbalsts✅Jā❌Nē
Agent reports in Help desk software - LiveAgent

Migrējiet uz LiveAgent jau šodien

Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu vislabāko klientu pieredzi, kas ļauj jums darbu paveikt vislabāk. Iegūstiet piekļuvi mūsu apbrīnojamajai pieteikumu apstrādes sistēmai, kas var apstrādāt visus svarīgos klientu kanālus. To atbalsta dažādas funkcijas un integrācijas. Piedāvājam arī 24/7 klientu atbalstu ikvienam.

Kādus datus un failus Jūs varat migrēt?

Palīdzības pieteikumi

Visa saziņa ar Jūsu klientiem katrā kanālā

Cilvēki

Kontakti, kontaktu grupas un aģentu profili

Birkas

Birkas, kas palīdz organizēt lietas

Daudzkanālu rīku komplekts ar lieliskām funkcijām

Veidojiet klientu apmierinātību un palieliniet aģentu produktivitāti, izmantojot pareizos rīkus, kas jūs atbalsta. Pievienojiet jūsu pieteikumu apstrādes sistēmā zināšanu bāzi un Viber un sāciet apkalpot visvairāk izmantotos saziņas kanālus.

Katru no tiem papildina produktivitātes funkcijas, kas atvieglo jūsu darbu. Turklāt LiveAgent var integrēt ar vairāk nekā 140 lietotnēm. Veidojiet vienotas darbplūsmas un atbrīvojiet sevi no pārslēgšanās starp vairākām programmām.

WYSIWYG editor in Help desk software - LiveAgent

Visi svarīgie klientu atbalsta kanāli vienuviet

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent

Sajutiet klientu apmierinātību kopā ar LiveAgent

Mēs saprotam, ka klientu pieejamība ir svarīgs laba klientu atbalsta aspekts. Tādēļ mūsu atbalsta komandas ir pieejamas 24/7, lai palīdzētu Jums vai sniegtu Jums svarīgu informāciju par Jūsu produktiem.

Sazinieties ar mums jebkurā laikā caur epastu, dzīvo tērzētavu vai piezvaniet mums. Mēs darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu jebkādus jautājumus un palīdzētu Jums ar jebko, kas Jums ir nepieciešams.

Pārejiet uz LiveAgent un kļūstiet par laimīgu klientu

Peter Komornik

LiveAgent apvieno lielisku tiešsaistes čatu, pieteikumu apstrādi un automātizāciju, kas ļauj mums piedāvāt neticamu atbalstu mūsu klientiem.

black Slido logo

Esat gatavi migrācijas procesam?

Pievienojieties LiveAgent šodien un apspriediet jūsu pielāgoto migrāciju ar mums. Uzsāciet mūsu bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu šodien vai izvēlieties vienu no mūsu pieejamajām cenu paketēm. Tās ir piemērotas lielākajai daļai dažāda izmēra uzņēmumiem, un mēs apsolām, ka tie nesagraus Jūsu budžetu.

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Migrējiet uz LiveAgent

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Saistītie Raksti arKustomer migrācija
Vēlaties migrēt savus datus no Helprace uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un tā priekšrocības. Uzsāciet bezmaksas izmēģinājumu jau šodien!

Pārejat no Helprace?

LiveAgent piedāvā zemas cenas, labu atbalstu un multivalodu integrāciju, uzlabojot klientu apmierinātību un konversijas likmes. Migrējiet datus uz LiveAgent un izbaudiet reāllaika čata lietotni klientiem, ērti un pielāgojami klientu apkalpošanai.

Migrācija no OTRS? Migrējiet uz LiveAgent ar mūsu spraudņa palīdzību, vai sazinieties ar mums un ļaujiet mums to paveikt Jūsu vietā

Apsverat migrāciju no OTRS?

Pārejiet uz LiveAgent, lai paaugstinātu klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus, izmantojot daudzas integrācijas un multivalodu atbalstu. Tas ir praktisks un efektīvs rīks klientu apkalpošanai ar pielāgojamu valodas izvēli, sākot no $29/mēn. LiveAgent ir novērtēta kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā, piedāvājot 175 funkcijas, 40 integrācijas, un sociālo tīklu savienošanu.

Pievērsiet savu klientu uzmanību, ievērojami samazinot viņu operatīvos uzdevumus ar LiveAgent - programmatūru, kas ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. gadā.

Palīdzības dienesta programmatūra aģentūrām

Ieviešot klientu apkalpošanas programmatūru, Jūsu uzņēmums var veiksmīgi palielināt darbības apjomu un uzlabot klientu apmierinātību, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu un daudzkanālu risinājumus. Uzziniet vairāk par LiveAgent!

Lieliska klientu apkalpošana sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un sāciet ar to strādāt piecu minūšu laikā.

Nodrošiniet izciluklientu apkalpošanu.

Lielākā daļa klientu atzīmē, ka LiveAgent ir lielisks instruments klientu atbalstam un palīdz ietaupīt laiku, ātri un efektīvi sniedzot atbalstu. Tas piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas, kas padara to par lielisku risinājumu dinamiskajiem tiešsaistes biznesiem par saprātīgu cenu. Tāpat ir uzsvērta arī tā ērtība un lietojamība.

Vai vēlaties pāriet no Olarka uz LiveAgent? Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un O2, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu.

Pārejat no Olark?

LiveAgent tiek atzīts par lielisku rīku klientu saziņai un atbalstam. Vairāki uzņēmumi ir atzinuši tā efektivitāti un pozitīvo ietekmi uz klientu apkalpošanu un pārdošanas apjomu. LiveAgent arī palīdz uzlabot atbilžu sniegšanas laiku un klientu apkalpošanas efektivitāti, kā arī sniedz profesionālu pieeju klientu atbalstam.

Vai vēlaties pārcelt datus no Drift uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un redziet ieguvumus. Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu jau šodien.

Pārceļaties no Drift uz LiveAgent?

Liveagent piedāvā vairāk nekā 179 palīdzības dienesta funkcijas un vairāk nekā 40 integrācijas, kā arī beztermiņa bezmaksas paketi un vairāku valodu atbalstu. Migrējot uz LiveAgent, klientu apkalpošana tiek uzlabota ar daudzām funkcijām un atbalstu 24/7.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x