Meklējat Alternatīvu Hesk?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā tirgū pieejamā Hesk alternatīva.

  • ✓ Bez uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
  • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Apnikusi jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Jau šodien pārslēdzieties uz LiveAgent un ieraugiet, kas to padara par lielisku alternatīvu Hesk. LiveAgent ir pieteikumu apstrādes dienesta programmatūra, kas var apstrādāt daudzkanālu saziņu, tostarp e-pasta pieteikumu apstrādi, tiešsaistes čatu, zvanu centru, sociālos medijus un klientu portālu.

Tas papildināts ar daudziem līdzekļiem un integrācijām ar citiem programmatūras risinājumiem, lai palīdzētu izveidot vienmērīgu darbplūsmu. Lasiet vairāk par LiveAgent vai uzsāciet savu bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu jau šodien.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Hesk un LiveAgent tuvplānā

< td>Zvanu centrs< tr>< /tr>
FunkcijaLiveAgentHesk
Pieteikumu apstrāde✅Jā❌Nē
Tiešsaistes čats✅Jā✅Jā
✅Jā❌Nē
Pašapkalpošanās< /strong>✅Jā✅Jā
Facebook ✅Jā✅Jā
Twitter✅Jā✅ Jā
Instagram✅Jā✅Jā
Viber✅Jā❌Nē
WhatsApp< /strong>✅Jā✅Jā
Zināšanu bāze✅Jā✅Jā
Klientu forums✅Jā❌Nē
Automatizācija un nosacījumi✅Jā✅Jā
API✅Jā✅Jā
< strong>Interaktīvā balss atbilde (IVR) ✅Jā❌Nē
Videozvani✅Jā❌Nē
Neierobežota vēsture ✅Jā✅Jā
Neierobežots mājaslapu skaits✅Jā ✅Jā
Neierobežotas čata pogas✅Jā✅Jā
Neierobežoti pieteikumi/e-pasti✅Jā✅Jā
Neierobežots zvanu ieraksts✅Jā❌Nē
Neierobežots 24/7 atbalsts✅Jā❌Nē
Chat button gallery in Live chat software - LiveAgent

Iegūstiet ātru reāllaika čata logrīku savā vietnē

Pateicoties mūsu tiešsaistes čatam, atrisiniet klientu atbalsta vaicājumus ātrāk. Vienkārši izveidojiet pielāgotu logrīku vai izvēlieties čata pogu no mūsu čata pogu galerijas un ievietojiet to savā mājaslapā. Klienti var vienkārši noklikšķināt uz tās un uzsākt čatu ar palīdzības dienesta darbiniekiem. Tiešsaistes čats ir novērtēts kā viens no ātrākajiem tirgū.

Tas papildināts ar noderīgām funkcijām, piemēram, reāllaika rakstīšanas skatu vai proaktīviem čata uzaicinājumiem, lai palielinātu klientu piesaisti. Izmēģiniet to pats un ieraugiet, kā varat uzlabot savu klientu atbalstu.

Izmēģiniet mūsu reāllaika čata programmatūru

Vienkārša palīdzības pieteikumu pārvaldība

Liveagent kārto pieteikumus un automātiski tos piešķir aģentiem, pateicoties iestatāmajiem automatizācijas nosacījumiem. Tas ir svarīgi, jo LiveAgent var izmantot visus svarīgos saziņas kanālus, ko izmanto jūsu klienti, un padarīt ienākošo saziņu par pieteikumiem.

Iegūstiet pieteikumu apstrādes sistēmu, kas apstrādā visu svarīgo – e-pastu, tiešsaistes čatu, zvanus, Viber zvanus un sociālos medijus – Facebook, Twitter un Instagram. Izmēģiniet to šodien un redziet, cik netraucēta ir pieredze.

Reports in Help desk software - LiveAgent

Daudzkanālu saziņas funkcijas vienuviet

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Knowledgebase customization in Customer portal software - LiveAgent

Zināšanu bāze ar pielāgojamu zīmolu

Izveidojiet savu noderīgu pašapkalpošanās portālu pilnu ar atbilstošām piezīmēm, informatīviem rakstiem un dažādu jautājumu atrisināšanas paņēmieniem vai apmācību materiāliem. Mūsu klientu portāla funkcijas ļauj jums izmantot priekšrocības, ko sniedz zīmola pielāgošana, lai tas atbilstu jūsu uzņēmuma stilam.

Zināšanu bāze ietver arī forumus, lai jūsu klienti varētu sniegt atbildes citiem cilvēkiem, kas cīnās ar tiem pašiem jautājumiem, vai vienkārši parunāt par dažādām funkcijām. To var izmantot arī, lai apkopotu klientu atsauksmes un redzētu, kā uzlabot savu biznesu.

Nodrošiniet izcilu klientu apkalpošanu, izmantojot mūsu zināšanu bāzi

Mūsu lieliskais klientu apkalpošanas dienests rūpējas par Jums

Problēmas mēs risinām, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čatu, zvanus vai klientu portālu 24/7, lai mūsu klienti gūtu atelpu vai koncentrētos uz svarīgāko – palīdzēt saviem klientiem. Sazinieties ar mums ikreiz, kad jums kaut kas būs nepieciešams, un mēs darīsim visu iespējamo, lai jūs informētu vai palīdzētu.

Aplūkojiet mūsu sasniegumus vai tālāk sniegtos apskatus un noskaidrojiet, kāpēc mūsu klienti pāriet no dažādiem risinājumiem uz LiveAgent. Pievienojieties mums šodien un kļūstiet par apmierinātu klientu.

Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent

Ietaupiet ar LiveAgent

Peter Komornik

LiveAgent apvieno izcilu tiešsaistes čatu, palīdzības pieteikumu sistēmu un automatizāciju, kas ļauj mums nodrošināt izcilu atbalstu mūsu klientiem.

black Slido logo
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Vai esat gatavs pāriet uz mūsu palīdzības dienesta programmatūru?

Izmēģiniet mūsu piedāvātos pakalpojumus un sāciet bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versiju jau šodien. Jums nav jāsniedz kredītkartes informācija un nav jāuzņemas nekādas saistības. Vispirms noskatieties mūsu apskates video, lai uzzinātu, ko vēl spēj LiveAgent, vai izlasiet vairāk par LiveAgent mūsu vietnē.

Saistītie Raksti arAlternatīva Hesk
Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Alternatīvas

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru ar daudzvalodu atbalstu, pielāgojamām integrācijām un labu cenu. Tas uzlabo klientu apmierinātību un samazina darba laiku.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākus kanālus vienā saskarnē. Uzziniet vairāk par OTRS alternatīvu un uzlabojiet savu darbību.

Meklējat OTRS alternatīvu?

LiveAgent ir ļoti laba alternatīva dažādu klientu apkalpošanas programmatūru vietā, piemēram, Olark, Verloop un Samanage. Tas piedāvā daudzvalodu atbalstu, pielāgojamas integrācijas un labu cenu. Maziem un vidējiem uzņēmumiem tas palīdz uzlabot klientu apkalpošanu un reklāmas guvumu, samazinot darba laiku.

Meklējat alternatīvu Gorgias? Jūs esat īstajā vietā - izmēģiniet LiveAgent klientu atbalsta risinājumu! Iekļauta arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Meklējat alternatīvu Gorgias?

Izmantojiet LiveAgent, lai uzlabotu klientu apkalpošanu ar dažādiem saziņas kanāliem un sasniegtu labāku biznesa rezultātu.

Liveagent piedāvā vairāk nekā 175 noderīgas funkcijas, tiešsaistes čatu, e-pasta integrāciju, zvanu centra atbalstu. Sazinieties ar klientiem, izmantojiet čatu mājaslapā.

Meklējat alternatīvu Birdseed?

Ietaupiet līdz pat 26% izmantojot LiveAgent. Birdseed trūkst dažādu funkciju un piedāvājumiem. Paplašiniet savu biznesu ar LiveAgent.

LiveAgent ir Hiver alternatīva, kas var apstrādāt vairākas e-pasta iesūtnes un vairākus saziņas kanālus. Uzziniet vairāk par LiveAgent.

Meklējat alternatīvu Hiver?

Ātrākais tiešsaistes čata logrīks tirgū, kas nodrošina klientu atbalstu un apmaiņu. Pielāgojiet logrīku sava zīmola vajadzībām.

Pārejiet uz lielisku čata programmatūru ar daudzkanālu pieteikumu apstrādes sistēmu. Uzlabojiet savu palīdzības dienestu, izmantojot e-pastu, sociālos medijus un daudz ko citu.

Meklējiet alternatīvu Userlike?

LiveAgent piedāvā inovatīvas tiešsaistes klientu apkalpošanas iespējas, palīdzot uzlabot darbplūsmu un reklāmguvumu klientu atbalstam.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x