Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Surogātpasta filtri

Surogātpasts var būt ļoti kaitinošs, īpaši darba vidē. Surogātpasta ziņojumu dēļ var ciest Jūsu darba plūsma, un neviens nevēlas tērēt laiku, dzēšot nevēlamus e-pastus. Labāk, ja tie nemaz nenonāk Jūsu pastkastītē.

Ietaupiet atbalsta dienestu darbinieku laiku un cīnieties pret surogātpastu, izmantojot automātisko surogātpasta filtrēšanu palīdzības dienestā. LiveAgent īsteno SpamAssassin pretsurogātpasta platformu, kas bloķē surogātpastu. Tā izmanto spēcīgu vērtēšanas sistēmu un spraudņus, lai integrētu plašu uzlabotas heiristiskās un statistiskās analīzes testu klāstu e-pasta virsrakstiem un galvenajam tekstam, tostarp teksta analīzi, Baija filtrēšanu, DNS bloķēšanas sarakstus un sadarbības filtrēšanas datu bāzes.

Surogātpasta-filtru-funkcija-LiveAgent

Automatic SPAM filtering for free

Don’t waste time deleting SPAM manually. LiveAgent will take care of it. Se e for yourself. Try our free 14-day trial. No credit card required.

Free trial

Zināšanu bāzes resursi

Uzzināt sīkāk

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju