Webflow

Kas ir Webflow? 

Tā ir tīmekļa vietnes veidošanas platforma, kurā nav jāizmanto kods. Tas atvieglo lietošanu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Webflow atbalsta adaptīvas tīmekļa vietnes un ģenerē kodu, vietnes veidošanas laikā, izmantojot interfeisu. Izveidojiet satriecošas tīmekļa vietnes uzņēmumiem, emuāriem, portfolio vai universitātei.

Kā var izmantot Webflow?

Vai vēlaties reklamēt savu uzņēmumu tiešsaistē? Sāciet izmantot Webflow un izveidojiet savu sapņu vietni ar pārsteidzošo redaktoru. Nav jāmāk programmēt, vienkārši veidojiet vizuāli un panāciet, lai tā darbojas. Webflow ir ideāli piemērots, lai izveidotu tīmekļa vietnes visparastākajiem mērķiem, piemēram, uzņēmumam, emuāram vai tiešsaistes veikaliem.

Esiet pārliecināti, ka sniedziet saviem klientiem tieši to, ko viņi meklē, izmantojot jūsu pārsteidzošo tīmekļa vietni. Vislabākais ir tas, ka, pateicoties tiešsaistes čatam un citiem rīkiem, jūs varat izmantot LiveAgent, jūsu klientu atbalstu.

Liveagent tiešsaistes čata logrīks atvieglina klientiem atbilžu saņemšanu uz viņu jautājumiem. Turklāt tas var palielināt jūsu pārdošanas iespējas, pateicoties vienkāršajai pieejamībai. Pārlūkojot vietni, klientiem tas aizvien ir pa rokai un ir viegli uzdot jautājumu par jebkuru produktu, ko viņi noskatījuši, un tas nozīmē, ka jūs varat izmantot savu šarmu un pārliecināt viņus par produkta labajām īpašībām.

Tiešsaistes čats ir arī pilnībā piemērots, lai padarītu jūsu darbu vieglāku daudzējādā ziņā. Aplūkojiet tādas funkcijas kā reāllaika rakstīšanas skats, kas ļauj redzēt, ko jūsu klienti raksta, pirms viņi nosūta ziņu, vai arī proaktīvi čata uzaicinājumi, kas ļauj to pamanīt tīmekļa vietnes apmeklētājiem. Tiešsaistes čata logrīks ir arī starp ātrākajiem pieejamajiem čata logrīkiem – ar čata ātrumu 2,5 sekundes. Aplūkojiet salīdzinājumu šeit.

Kādas ir Webflow lietošanas priekšrocības?

 • Uzlabots tīmekļa vietņu veidotājs
 • Nav vajadzīga programmēšana
 • Atbalsta adaptīvās tīmekļa vietnes
 • Atbilstība starp uzmetumiem un reālajām vietnēm

Get more sales with LiveAgent live chat

Place a chat button on your website and provide guidance and support for your visitors today

Kā integrēt Webflow un LiveAgent

LiveAgent tiešsaistes čata logrīka integrācija Webflow vietnē ir vienkāršs process, ko var pabeigt dažās minūtēs. Jums tikai jāievieto kods un jāsaglabā tas savā tīmekļa vietnē. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem.

Webflow mājaslapa ar izmēģinājuma versijas iespēju augšējā labajā stūrī
Sākt Webflow izmēģinājuma versiju
 • Tagad uzzināsit, kā izveidot čata pogu programmā LiveAgent. Atveriet savu LiveAgent kontu (vai uzsāciet bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju, ja jums tāda nav) un atveriet Konfigurācija > Čats > Čata pogas un noklikšķiniet uz pogas Izveidot augšā.
Čata pogas izveide LiveAgent konfigurācijā
Jaunas pogas izveide
 • Noteikti pārlūkojiet čata pogu galeriju un izvēlieties vietnei atbilstošāko pogu. To var pielāgot un izvēlēties no vairākām iespējām – burbuļveida, sānu, stūra pogas un citām. Ir arī iespēja augšupielādēt savu pogas noformējumu no attēla vai HTML. Izvēle ir jūsu.
Čata pogu galerija ar lielu čata pogu izvēli programmā LiveAgent
Izvēlieties čata pogu
 • Kad esat izvēlējies noformējumu, ir pienācis laiks konfigurēt pogu. Piešķiriet pogai atsevišķu nosaukumu, atlasiet nodaļu, kas atbild par čatu, un izvēlieties valodu. Pēc tam pārlūkojiet pārējos iestatījumus lapā un pielāgojiet pogu pēc saviem ieskatiem. To izdarīt ir viegli. Kad esat pabeidzis, saglabājiet pogu, bet vispirms pārbaudiet, vai tā atbilst jūsu standartiem.
Čata pogas konfigurācija programmā LiveAgent
Konfigurēt pogu
 • Tagad atgriezieties čata pogas konfigurācijas integrācijas sadaļā. To var redzēt kreisajā panelī. Kad esat tur, kopējiet kodu un dodaties uz Webflow lapas redaktoru.
Čata pogas kods pēc veiksmīgas konfigurācijas programmā LiveAgent
Nokopējiet kodu
 • Webflow redaktorā dodieties uz kreiso paneli un noklikšķiniet uz Lapas (Pages). Izvēlieties lapu, kurā vēlaties ievietot LiveAgent tiešsaistes čata pogu, un ritiniet uz leju, līdz tiek parādīta opcija Pielāgots Kods (Custom Code). Ievietojiet pogu kodā un Saglabājiet (Save). Padarīts.
Webflow pielāgotā koda iespējas LiveAgent integrācijas procesā
Čata pogas koda ievietošana

Tagad ar apbrīnojamu ātrumu esat gatavs atbildēt uz visiem ienākošajiem klientu jautājumiem un pieprasījumiem. Vai vēlaties uzzināt vairāk par tiešsaistes čata atbalsta nodrošināšanu? Pārlūkojiet LiveAgent Akadēmijas rakstus, lai uzzinātu, kā vieglāk atbildēt uz klientu jautājumiem.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Webflow?

Šis tīmekļa vietnes veidošanas rīks ļauj izveidot savu tīmekļa vietni, nerakstot nekādu kodu. Tāpēc to ir viegli apgūt un lietot gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Vietnes var izveidot, izmantojot Webflow interfeisu, kas ģenerē kodu noformēšanas laikā.

Kā var izmantot Webflow?

Sāciet darbu ar Webflow un izveidojiet savu sapņu vietni. Nav nekādas vajadzības mācīties programmēt; būvējiet to tā kā redzat, un jūs to palaidīsiet praktiski uz līdzenas vietas. Izmantojot WebFlow, varat izveidot tīmekļa vietnes dažādiem mērķiem, tostarp uzņēmumiem, emuāriem un e-komercijai. Pēc tam varat ievietot LiveAgent tiešsaistes čata pogu un nodrošināt vietnes apmeklētājus ar ātras saziņas metodi.

Kādas ir Webflow lietošanas priekšrocības?

 • Uzlabots tīmekļa vietņu veidotājs
 • Programmēšana nav nepieciešama
 • Atbalsta adaptīvās tīmekļa vietnes
 • Precizitāte no uzmetumiem līdz izveidotām vietnēm

Kā integrēt Webflow un LiveAgent?

 • Dodieties uz LiveAgent' Konfigurācija > Čats > Čata pogas un Izveidot jaunu čata pogu. 
 • Nokopējiet čata pogas kodu no Integrācijas sadaļas
 • Ielīmējiet kodu jūsu Webflow mājaslapas kodā
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju