E-pasta cilpa

Kas ir e-pasta cilpa?

E-pasta cilpa ir nevēlama ķēdes reakcija, kas var rasties pasta sakaru laikā. Tās cēlonis ir automātiskās apstiprinošās programmatūrā konfigurētās e-pasta ziņas. Ikreiz, kad dators ar iepriekš konfigurētu e-pasta automātisko atbildes ziņu saņem e-pasta ziņu, tas sūtītājam nosūta automātisko atbildi. Un, ja arī sūtītāja e-pastam piemīt šī funkcija, starp šīm abām pastkastēm tiek izveidota nebeidzama e-pasta cilpa.

Frequently asked questions

Ko nozīmē e-pasta cilpa?

E-pasta cilpa ir nepārtraukta cilpa, ko izraisa pasta serveri, skripti vai pasta klienti, kuri ģenerē automātiskas atbildes. Tā darbojas tādejādi, ka, ja viena automātiskā atbilde izraisa otru automātisko atbildi no otras puses, veidojas e-pasta cilpa. Šis process var turpināties līdz kamēr pastkaste tiek bloķēta vai tiek sasniegts pasta sūtīšanas ierobežojums.

Kā izvairīties no e-pasta cilpām?

Lai izvairītos no ziņu cilpām, varat pievienot atbilstošas atzīmes, kas ļauj sistēmai atpazīt ziņojumu un apturēt cilpas palaišanos. To var izdarīt arī manuāli, ja kādam ir piekļuve e-pastam.

Kāpēc e-pasta cilpas kaitē uzņēmuma komunikācijas efektivitātei?

E-pasta cilpas iznieko sistēmas resursus, apstrādājot jūsu uzņēmuma e-pasta sūtījums, kā arī nosūtot kļūdu NDRus vai nosūtot atbildes ziņas sākotnējiem sūtītājiem. Tas ietekmē gan uzņēmuma sakarus, gan var pārslogot par komunikāciju atbildošo sistēmu.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju