Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Atbalsta kanāls

Kas ir atbalsta kanāls?

E-pasts, tērzēšana tiešsaistē, tālrunis, Facebook un Twitter – tie visi ir atbalsta kanāli. Atbalsta kanāls būtībā ir medijs, ar kura starpniecību notiek saziņa starp Jums un Jūsu klientiem.

Dažas palīdzības dienesta programmatūras piedāvā tikai e-pastu kā atbalsta kanālu, citas galvenokārt koncentrējas uz tērzēšanu tiešsaistē. LiveAgent ir daudzkanālu palīdzības dienests, tāpēc tas apvieno visus iepriekš minētos atbalsta kanālus vienā lietotnē.

BUJ

Kā definēt atbalsta kanālu?

Atbalsta kanāls ir līdzeklis, ar kura starpniecību klients var sazināties ar uzņēmumu vai zīmolu. Klientu apkalpošana var notikt, izmantojot vienu kanālu, bet var būt arī daudzkanālu apkalpošana.

 

Kādi ir populārākie atbalsta kanāli?

Populārākie atbalsta kanāli ir e-pasts, sociālie mediji, tērzēšana tiešsaistē, atbalsta logrīks vietnē, forumi vai ziņu grupas, tālruņa zvani un pašapkalpošanās zināšanu bāze.

 

Kādus atbalsta kanālus var izmantot LiveAgent sistēmā?

Izmantojot LiveAgent, varat izmantot visus nepieciešamos atbalsta kanālus: e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, tālruni, Facebook, Twitter un pašapkalpošanās zināšanu bāzi.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju