Weebly

Ja vēlaties savai Weebly vietnei pievienot vienu no tērzēšanas pogām, varat to viegli izdarīt, ievietojot pogas kodu globālajā kājenē.

  • Vispirms nokopējiet vajadzīgo tērzēšanas pogu – savā LiveAgent mērinstrumentu panelis.
  • Dodieties uz Configuration & gt; Tērzēšana & gt; Tērzēšanas pogas un rediģējiet izvēlēto pogu.
  • Kopējiet integrācijas kodu.
  • Tagad dodieties uz savu Weebly vietni, rediģējiet to un augšējā izvēlnē dodieties uz Iestatījumi un atveriet Meklētājprogrammas optimizācija (SEO) .
  • Ievietojiet pogas kodu kājenes koda daļā:
  • Neaizmirstiet saglabāt izmaiņas!
  • Jūsu vietne tagad ir integrēta ar pogu – tā tiks rādīta, pamatojoties uz pogas iestatījumiem.

Kas ir Weebly?

Weebly ir bezmaksas tiešsaistes vietņu veidotājs, kas nodrošina piekļuvi pielāgojamiem tīmekļa lapu dizainiem un noderīgiem rīkiem, lai izveidotu savu vietni un attīstītu ideālu biznesu.

Kā Jūs to varat izmantot?

LiveAgent Weebly integrācija ļauj ievietot tiešsaistes tērzēšanas pogas savās Weebly vietnēs.

Frequently asked questions

Kas ir Weebly integrācija?

Weebly ir vietņu veidotājs, tādēļ, ja jums ir vietne ar šo pakalpojumu sniedzēju, tagad varat integrēt LiveAgent tiešsaistes tērzēšanas pogu un izmantot visas priekšrocības.

Kā jūs varat integrēt Weebly ar LiveAgent?

1. Izveidojiet tiešsaistes tērzēšanas pogu vietnē LiveAgent

2. Kopējiet HTML kodu

3. Ielīmējiet HTML kodu savā Weebly vietnē (Iestatījumi - SEO - Ielīmēt - Saglabāt)

4. Atsvaidziniet savu vietni un izmantojiet to tūlīt

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Bezmaksas tērzēšanas programmatūra Jūsu vietnei garantē personalizētu klientu pieredzi, labāku mijiedarbību ar zīmolu un konkurences priekšrocības.

Bezmaksas tērzēšanas programmatūra Jūsu vietnei

Tīmekļa vietnes, kas piedāvā tērzēšanas programmatūru, var uzlabot klientu pieredzi un palīdzēt uzņēmumiem piesaistīt jaunus klientus. Lielākā daļa uzņēmumu izvēlas integrēt tērzēšanas rīkus savā tīmekļa vietnē. LiveAgent piedāvā bezmaksas tērzēšanas programmatūru ar vairākām integrētām sistēmām un funkcijām, bet ir arī maksas plāni ar vēl vairāk funkcijām. Tērzēšana tiešsaistē var palīdzēt klientiem atrisināt savas problēmas, un tā arī var būt noderīga visā pirkuma procesā.

Palieliniet savu darbplūsmu, izmantojot GoDaddy integrāciju LiveAgent. GoDaddy integrācija ļauj savās vietnēs ievietot tiešsaistes tērzēšanas pogu.

GoDaddy

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā vairākas funkcijas, piemēram, tiešsaistes tērzēšanas pogu integrāciju Weebly vietnē, sadarbības rīkus, bezmaksas datu migrāciju un sociālo mediju atbalstu. LiveAgent atbalsta vairākus lietojumprogrammas un piedāvā Live chata iespēju, vairākas sarunas vienlaicīgi, reāllaika rakstīšanas skatu un tērzēšanas pārskatu. Ir pieejams bezmaksas izmēģinājuma periods un klientu atbalsts arī tiek sniegts.

Iekšējā tērzēšana ļauj tērzēt ar kolēģiem, neizmantojot trešās puses lietotni. Sūtiet īsziņas un pievienojiet pielikumus.

Iekšējā tērzēšana

LiveAgent ir palīdzības programmatūra, kas uzlabo būvniecības un nekustamā īpašuma biznesu, piedāvā klientu apkalpošanu un izmēģinājumus bez maksas. To var lietot ar dažādām ierīcēm un tā ietekmē daudzus uzņēmumus pasaulē. LiveAgent ir mākoņbāzēta programma, kas lieto apakšdomēnus. Savstarpējo partnerību veicināšanai iespējams sazināties ar pārdošanas vadītāju. Klientu atbalsta glosarijā ir skaidrots apakšdomēns.

Sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu un apspriediet iespējamās partnerības iespējas. Izmantojiet zemāk esošo kontaktu pogu, lai rakstītu tieši mums un sāktu jaunu ēru.

Vēlaties sadarboties?

Ienākošās pārdošanas pārstāvji veicina uzņēmuma produktu un pakalpojumu pārdošanu, piesaista jaunus klientus un uztur esošos. E-pastu izmantošana var uzlabot uzņēmuma iekšējo sakaru, savukārt iekšējais tērzēšanas rīks nodrošina kolēģu saziņu un reāllaika klientu apkalpošanu. LiveAgent piedāvā arī pārskatu programmatūru, kura uzlabo kvalitāti un nodrošina juridisko pārredzamību. Piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju