Wix

Kas ir Wix?

Wix ir DIY veidņu vietņu veidotājs ar AI iespējām. To var izmantot ikviens bez maksas, un tas piedāvā maksas plānus klientiem, kuri vēlas pārvietot savu tīmekļa lapu jaunā līmenī. Wix ir liels skaits iebūvētu motīvu, veidņu un logrīku, un tas var palīdzēt jums izveidot vietni, kas atbilst jūsu mērķauditorijai. Tas piedāvā gandrīz visu, ko varat iedomāties, sākot no dizaina elementiem, izvēlnēm un emuāru telpām, beidzot ar kontaktformām un daudz ko citu.

Kā jūs to varat izmantot?

LiveAgent Wix integrācija ļauj Wix vietnēs izvietot tiešraides tērzēšanas pogas . Tiešraides tērzēšana ir lielisks veids, kā jūsu klienti var sazināties ar uzņēmumu, uzdot jautājumus, iegūt informāciju un atrisināt problēmas, ar kurām viņi var saskarties, pērkot vai lietojot produktu.

Lielisks klientu atbalsts var padarīt klientus laimīgākus, palielināt klientu apmierinātību un uzlabot klientu pieredzi. Viss, kas jums nepieciešams, ir viena tērzēšanas poga jūsu vietnē.

Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Kā integrēt LiveAgent tērzēšanas pogu savā Wix vietnē

Ja vēlaties savā Wix vietnē izvietot LiveAgent tērzēšanas pogas , lūdzu, izpildiet tālāk sniegto integrācijas rokasgrāmatu. .

  • Pirmkārt, jums ir jāizveido poga . LiveAgent informācijas panelis, lai jūs varētu iegūt tā integrācijas kodu. Atveriet informācijas paneli un dodieties uz Konfigurācija & gt; Tērzēšana & gt; Tērzēšanas pogas . Noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot sadaļas augšdaļā un izvēlieties dizainu, kas jums patīk. Ja vēlaties, varat pievienot arī pielāgotas tērzēšanas pogas dizainu, izmantojot sadaļu Pielāgots .
Tērzēšanas pogu galerijā atlasiet tiešās tērzēšanas pogu
Tērzēšanas pogu galerija
  • Pēc tam konfigurējiet pogu. Izvēlieties tam nosaukumu, atlasiet nodaļu, uz kuru vēlaties novirzīt tērzēšanu, rindas garumu , un citas iespējas. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt vai vispirms priekšskatiet un pārbaudiet pogu. Pēc tam kreisajā panelī noklikšķiniet uz sadaļas Integrācija . Nokopējiet pogas kodu.
Konfigurējiet tērzēšanas pogu LiveAgent
Konfigurēt pogu
  • Kad esat ieguvis kodu, varat pieteikties savā Wix informācijas panelī un doties uz Iestatījumi & gt; Uzlabots & gt; Pielāgots kods . Ielīmējiet pogas kodu laukā Ielīmēt koda fragmentu šeit: ”. Sadaļā Pievienot lapām lapu atlasiet Visas lapas . Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties Ielādēt kodu katrā jaunā lapā. Atlasiet pamattekstu – sākt zem vietas koda sadaļā, kā parādīts tālāk.
Ievietojiet LiveAgent tiešsaistes tērzēšanas kodu Wix vietnes pamattekstā
Wix iestatījumi

Kā integrēt Wix ar LiveAgent, izmantojot Zapier

Dažas klientu integrācijas var veikt arī, izmantojot Zapier. Tas ir trešās puses pakalpojums, kas izmanto aktivizētājus un darbības, lai izveidotu integrāciju starp divām jūsu izvēlētajām lietotnēm. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams Zapier konts.

LiveAgent un Wix integrācijas lapa vietnē Zapier
LiveAgent + Wix vietnē Zapier

Izveidojiet to šeit un pēc tam pārejiet uz LiveAgent + Wix Automations vietne . Tā kā ir vairākas iespējas, šī rokasgrāmata var atšķirties no jūsu integrācijas iestatīšanas, taču process kopumā paliek nemainīgs, un to ir diezgan viegli pabeigt patstāvīgi. Mēs izvēlējāmies Wix trigera automatizācijas noteikumu un LiveAgent darbību Izveidot sarunu.

Wix ar automatizācijas kārtulas aktivizētāju un LiveAgent ar darbību Izveidot sarunu
Atlasīts aktivizētājs un darbība
  • Ritiniet uz leju līdz sadaļai “Aktivizētāja un darbību izvēle” un apskatiet opcijas. Sarakstā varat savienot pārī vairākus aktivizētājus un darbību iespējas, tāpēc apsveriet, ko vēlaties veikt savā integrācijā, un izvēlieties. Pēc tam noklikšķiniet uz zilās pogas Turpināt.
  • Iestatīšanas pirmajā daļā jums ir nepieciešams savienot savu Wix kontu ar Zapier un mūsu gadījumā arī izvēlēties, kurš automatizācijas noteikums būs šīs integrācijas izraisītājs. Šajā daļā ir iekļauts arī sprūda tests, lai noskaidrotu, vai Zapjērs ir piekļuvis datiem, lai tie darbotos.
  • Iestatīšanas otrā daļa ir par darbības konfigurēšanu. Mūsu integrācijas gadījumā mums jāaizpilda lauki, kas attēlo ziņojuma saturu, piemēram, tēmu, sūtītāju, saņēmēja e -pasta adreses un ziņojuma pamattekstu. Papildu informācijai ir arī daži lauki, kas nav obligāti.
  • Pēdējais solis ir integrācijas pārbaude. Neaizmirstiet ieslēgt Zap, kad saņemat ziņojumu par panākumiem.

Frequently asked questions

Kas ir Wix?

Wix ir vietņu veidotājs, kas ļauj ikvienam izveidot profesionāli izskatīgu vietni. Uzņēmums darbojas kopš 2006. gada un dod iespēju miljoniem cilvēku, kas vēlas izveidot digitālu klātbūtni, izmantojot savu vietni.

Kā jūs varat integrēt Wix ar LiveAgent?

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Pārejiet uz Konfigurācija - Tērzēšana - Tērzēšanas pogas

3. Tiešraides tērzēšanas pogas izveide

4. Kopējiet un ielīmējiet kodu savā Wix vietnē

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju