Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Tiešsaistes čats

Kas ir tiešsaistes čats ?

Viss reiz sākās ar Talkomatic – pirmo tiešsaistes čata sistēmu pasaulē, kas piedāvāja tikai dažus kanālus. Mūsdienās mums ir daudz tiešsaistes čata programmu, kas piedāvā daudz funkciju un līdzekļu. Šīs programmas ļauj cilvēkiem reālā laikā sazināties ar citiem, izmantojot internetu. Šī saziņa tad arī tiek dēvēta par tiešsaistes čatu.

Tiešsaistes komunikācijai ir arī daži pamatnoteikumi. Čata etiķete tika izveidota, lai izvairītos no pārpratumiem vai konfliktiem.

BUJ

Kas ir tiešsaistes čats ?

Tiešsaistes čats ir programma, kas ļauj reāllaikā sazināties ar citām personām, izmantojot internetu. Tam var piekļūt tieši pārlūkā vai sazināties, izmantojot lietojumprogrammu.

& nbsp;

Kādas ir tiešsaistes čata priekšrocības?

Tiešsaistes čata priekšrocības ietver iespēju ātri reaģēt uz klienta problēmu. Pateicoties tam, visam uzņēmumam kopumā ir iespēja palielināt reklāmguvumus un nepieļaut groza pamešanu, jo klients saņems ātru atbildi uz problēmu. Turklāt tas samazina servisa izmaksas un paaugstina klientu apkalpošanas komandas darba efektivitāti. Tas ļauj arī apkopot klientu datus.

& nbsp;

Vai LiveAgent piedāvā tiešsaistes čatu?

Liveagent nodrošina tiešsaistes čata atbalstu. Tam ir visātrākais logrīks tirgū, kas nodrošina efektīvu saziņu. Jums ir arī iespēja veikt jebkuru tiešsaistes čata konfigurāciju atbilstoši jūsu vajadzībām.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju