Tiešsaistes čats

Kas ir tiešsaistes čats ?

Viss reiz sākās ar Talkomatic – pirmo tiešsaistes čata sistēmu pasaulē, kas piedāvāja tikai dažus kanālus. Mūsdienās mums ir daudz tiešsaistes čata programmu, kas piedāvā daudz funkciju un līdzekļu. Šīs programmas ļauj cilvēkiem reālā laikā sazināties ar citiem, izmantojot internetu. Šī saziņa tad arī tiek dēvēta par tiešsaistes čatu.

Tiešsaistes komunikācijai ir arī daži pamatnoteikumi. Čata etiķete tika izveidota, lai izvairītos no pārpratumiem vai konfliktiem.

Frequently asked questions

Kas ir tiešsaistes čats ?

Tiešsaistes čats ir programma, kas ļauj reāllaikā sazināties, izmantojot internetu. Tam var piekļūt tieši pārlūkā vai sazināties, izmantojot lietojumprogrammu.

& nbsp;

Kādas ir tiešsaistes čata priekšrocības?

Tiešsaistes čata priekšrocības ietver iespēju ātri reaģēt uz klienta problēmu. Pateicoties tam, visam uzņēmumam kopumā ir iespēja palielināt reklāmguvumus un nepieļaut groza pamešanu, jo klients saņems ātru atbildi uz problēmu. Turklāt tas samazina servisa izmaksas un paaugstina klientu apkalpošanas komandas darba efektivitāti. Tas ļauj arī apkopot klientu datus.

& nbsp;

Vai LiveAgent piedāvā tiešsaistes čatu?

Liveagent nodrošina tiešsaistes čata atbalstu. Tam ir visātrākais logrīks tirgū, kas nodrošina efektīvu saziņu. Jums ir arī iespēja veikt jebkuru tiešsaistes čata konfigurāciju atbilstoši jūsu vajadzībām.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju