TTNC

Kas ir TTNC?

TTNC ir Lielbritānijas VoIP pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā arī mākoņa pakalpojumus, iepriekšiestatītus VoIP tālruņus un zvanu pārvaldīšanu. Viņi piedāvā lielu virtuālo tālruņa numuru izvēli dažādām biznesa vajadzībām. Viņu klienti var izvēlēties atmiņā paliekošus numurus atkarībā no biznesa jomas.

Kā es varu izmantot TTNC?

TTNC var izmantot kā Jūsu VoIP pakalpojumu sniedzēju Jūsu biznesam Lielbritānijā. Izvēlieties viņu numurus un LiveAgent klientu atbalsta lietojumprogramma apstrādās Jūsu zvanu centru un klientu jautājumus.

LiveAgent jautājumu biļešu sistēma apstrādā e-pastus, dzīvo tērzētavu, klientu portālu, sociālos tīklus un zvanu centru zem viena jumta. Visi šie rīki ir uzlaboti ar paplašinātām funkcijām, kas atvieglo Jūsu darba procesus.

Tagad ir viegli pārvaldīt zvanus, novirzīt tos pie pareizajiem aģentiem, veidot IVR, lai palīdzētu klientiem sazināties ar pareizo nodaļu, un pat veidot video zvanus, kad vēlaties sazinātie ar saviem klientiem individuālāk.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Kādas ir TTNC lietošanas priekšrocības?

  • Lielbritānijas VoIP pakalpojuma sniedzējs
  • Atmiņā paliekoši numuri dažādu tipu biznesiem
  • Atbalsta vairākas ierīces
  • Pieejams mākoņa pakalpojums

Ready to provide better phone support?

Set up your call center with the free 14-day LiveAgent trial and go beyond customer expectations

Vai TTNC savienošana ar LiveAgent ir par maksu?

Savienošana ir bezmaksas. Kad esat ieguvis savu TTNC tālruņa numuru, Jūs varat vienkārši pievienot to LiveAgent un sākt pārvaldīt Jūsu zvanu no turienes. Ja Jums ir vairāki numuri, varat pievienot arī tos.

Kā savienot TTNC ar LiveAgent?

Process ir vienkāršs, jo nav nepieciešams iestatīt spraudņus vai izmantot citu pušu pakalpojumus. Viss, kas ir nepieciešams, ir jāpievieno tālruņa numurs LiveAgent zvanu centra iestatījumos. Tas arī viss.

  • Pirmais solis ir TTNC tālruņa numura iegušana, lai varētu to savienot ar LiveAgent zvanu centru. Ejiet uz TTNC mājaslapu un nospiediet uz Grozs > Izvēlēties numuru augšējā labajā stūrī.
TTNC mājaslapa ar grozu un numura izvēli augšējā labajā stūrī
TTNC mājaslapa
  • Tad Jūs varat izvēlēties Jūsu numuru atkarībā no pilsētas koda un priekšrocībām. Jūs varat nopirkt arī atmiņā paliekošu numuru. Kad esat ieguvuši savu lietotājvārdu, paroli un TTNC numurs ir gatavs, pārslēdzieties uz LiveAgent.
TTNC numura izvēles ekrāns ar pilsētas koda un citām funkcijām
Izvēlieties TTNC numuru
  • Kad esat iegājuši LiveAgent, ejiet uz Iestatījumi > Zvani > Numuri un nospiediet uz Izveidot pogas augšpusē, lai pievienotu savu TTNC numuru. Tad izvēlieties TTNC no VoIP pakalpojuma sniedzēju saraksta.
TTNC VoIP pakalpojuma sniedzēju srakstā LiveAgent iestatījumos
TTNC LiveAgent platformā
  • Pēdējā iestatīšanas daļā Jums ir jāievada savs lietotājvārdsparole, hosts, un savs TTNC numurs. Izvēlēties nodaļu, kura saņems zvanus, izvēlēties numura prefiksu un izvēlieties vai vēlaties, lai zvani tiktu ierakstīti. Nospiediet uz Pievienot un būsiet pabeiguši.

Tagad Jūsu TTNC numurs ir savienots ar LiveAgent zvanu centru. Jūs varat pievienot vairāk numuru bez papildu izmaksām.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent palīdzības dienesta lietojumprogrammu un tās iespējām? Apskatieties video zemāk, lai gūtu ieskatu vai apskatieties mūsu funkciju lapu, lai redzētu visu, ko tā spēj.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir TTNC?

TTNC ir VoIP un mākoņa pakalpojumu sniedzējs Lielbritānijā. Viņi piedāvā unikālus un atmiņā paliekošus tālruņa numurus dažādām biznesa vajadzībām atkarībā no priekšrocībām un jomas. 

Vai es varu savienot TTNC ar LiveAgent?

TTNC jau ir iekļauts un iebūvēts LiveAgent, kas nozīmē, ka nav nepieciešami savienošanas spraudņi vai citu pušu pakalpojumi. Vienkārši pievienojiet savu TTNC numuru LiveAgent un sācies zvanīt. 

Vai TTNC savienošana ar LiveAgent ir maksas?

Nē, savienošana ir bezmaksas un ir daļa no LiveAgent plāna. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju