MDaemon

Kas ir MDaemon?

MDaemon ir e-pasta serverprogramma, kas pieejama datoriem, kuri izmanto Microsoft Windows operētājsistēmu. Tas atbalsta dažādus klienta puses protokolus lietotājam draudzīgā saskarnē. Vēl citas funkcijas ir e-pasta arhivēšana, mobilo ierīču pārvaldības līdzekļi, tūlītējā ziņapmaiņa, migrācijas funkcijas un e-pasta drošība. MDaemon ir droši lietojams, pateicoties tā spēcīgajiem pretsurogātpasta un antivīrusu aizsardzības līdzekļiem. Tas var arī šifrēt jūsu datus.

Kā izmantot MDaemon?

MDaemon piedāvā visas funkcijas bez papildu cenas, tāpēc koncentrē savu cenu politiku uz lietotāju skaitu. Tādējādi tas ir ideāls risinājums maziem uzņēmumiem, kas meklē pilnu e-pasta serveri, nesagraujot savu budžetu. MDaemon drošais e-pasta risinājums ir lieliski piemērots jūsu saziņas drošībai. Integrējiet to ar LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu, lai uzlabotu savu palīdzības dienestu ar uzticamu e-pasta risinājumu.

Paceliet savu palīdzības dienestu nākamajā līmenī ar LiveAgent palīdzības dienesta MDaemon integrāciju. Pārsūtiet e-pastus un kontaktus uz īpašu palīdzības dienesta risinājumu, kas ir pilnībā pieejams. Izpētiet pieteikumu apstrādes līdzekļus, piemēram, nosacījumus, kas palīdz automatizēt daudzus palīdzības dienesta procesus vai iepriekšsagatavotās ziņas, kuras var izmantot ātrām atbildēm klientiem.

Apskatiet hibrīda pieteikumu plūsmu, kas vienotā pieteikumu pavedienā rāda klientu pieteikumus no jebkura sakaru kanāla. Ērti pievienojiet un kārtojiet pieteikumus no e-pasta, tiešsaistes čata, zvanu centra, klientu portāla vai pat sociālajiem medijiem vienuviet. Pievienojiet savus Facebook, Instagram, Twitter un Viber kontus un nodrošiniet vislabāko atbalstu saviem klientiem.

Sāciet organizēt savu e-pasta saziņu un sekojiet tai no LiveAgent vienotās iesūtnes. Iestatiet atbildības nosacījumus vai izveidojiet nodaļas, lai norādītu aģenta specializāciju. Izmantojiet piezīmes un birkas atgādinājumu iestatīšanai vai svarīgas klientu informācijas saglabāšanai pieteikumos. Izpētiet visas LiveAgent pieteikumu apstrādes funkcijas un skatiet, kā tās izmantot savā labā.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kādas ir MDaemon integrācijas priekšrocības?

  • Uzticams un drošs
  • E-pasta serveris,kam uzticas vairāk nekā 90 valstīs
  • Īpaši pieejams un ar pilnu funcionalitāti
  • Elastīga ieviešana

Provide amazing email support

Switch to LiveAgent ticketing system and provide efficient email support thans to advanced features

Kā integrēt MDaemon un LiveAgent?

LiveAgent piedāvā e-pasta serveru intgrācijas iespējas, izmantojot IMAP/POP3. MDaemon var viegli integrēt LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmā, izmantojot konfigurācijas iespējas. Sekojiet tālāk redzamajam ceļvedim un uzziniet, kā to izdarīt.

Mdaemon mājaslapa
MDaemon mājaslapa
  • Jums vēl nav MDaemon? Dodieties uz tā produktu vietni un ķerieties klāt. Aizpildiet īsu aptauju un noskaidrojiet atbilstošo paketi. Kad esat ieguvis produkta kodu, varat doties uz rakstu lapu, lai apskatītu pamācības un citus resursus. Kad esat pabeidzis MDaemon iestatīšanu, dodieties uz savu LiveAgent kontu.
MDaemon iegāde
  • Izmantojot savu MDaemon kontu, varat turpināt konfigurēšanu LiveAgent iekšienē. Atveriet savu LiveAgent kontu vai uzsāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju, ja jums vēl nav konta. Dodieties uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti un atlasiet oranžo pogu Izveidot. Izvēlnē būs redzams e-pasta pakalpojumu sniedzēju saraksts. Atlasiet Cits, pēdējo iespēju sarakstā. Pēc tam izvēlieties IMAP/POP3.
IMAP/POP3 integrācijas iespēja LiveAgent konfigurācijā
Izvēlieties IMAP/POP3
  • Tagad jums ir jānorāda sava MDaemon konta dati. Ievadiet lietotājvārdu, paroli un e-pasta adresi. Izvēlieties e-pasta saņemšanas metodi un norādiet porta un servera informāciju. Varat arī izvēlēties nodaļu, kas būs atbildīga par pieteikumu apstrādi. Kad esat pabeiguši iestatīt, noklikšķiniet uz Saglabāt un darbs ir pabeigts.
Savienojiet savu e-pastkasti un LiveAgent ar dažādiem integrācijas laukiem
Aizpildiet informāciju

Liveagent pieteikumu apstrādes sistēma un iesūtne tagad saņems visu jūsu e-pasta saziņu un pārvērtīs to par pieteikumiem. Uzsāciet darbu, nodrošinot vislabāko klientu atbalstu ar LiveAgent Akadēmiju, kur varat daudz uzzināt par klientu atbalstu un programmatūras izmantošanu.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir MDaemon?

Mdaemon ir e-pasta servera lietojumprogramma datoriem, kuros darbojas ar operētājsistēmu Microsoft Windows. Tas piedāvā lietotājam draudzīgu interfeisu un atbalsta dažādus klienta puses protokolus. Tā galvenās funkcijas ir e-pasta arhivēšana, mobilo ierīču pārvaldība, tūlītējā ziņapmaiņa, migrācija un e-pasta drošība. MDaemon spēcīgā pretsurogātpasta un pretvīrusu aizsardzība padara to par drošu e-pasta risinājumu.

Kā varat izmantot MDaemon?

MDaemon cenu pamatā ir lietotāju skaits, jo tas piedāvā visas funkcijas bez papildu maksas. Uzņēmumiem, kas vēlas e-pasta serveri visām savām vajadzībām par saprātīgu cenu, tas ir ideāls risinājums. Izmantojot MDaemon drošo e-pasta risinājumu, varat justies droši. Vienkārši integrējiet to LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmā, lai uzlabotu klientu apkalpošanu.

Kādas ir MDaemon integrācijas priekšrocības?

Uzticams un drošs, serveris, uz kuru paļaujas vairāk nekā 90 valstīs, loti pieejams un funkcijām bagāts, elastīga ieviešana.

Kā integrēt MDaemon un LiveAgent?

Dodieties uz LiveAgent un atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Izveidojiet jaunu e-pastu un atlasiet Cits. Izvēlieties IMAP/POP3, norādiet detalizētu informāciju un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
hmailserver ir populārs e-pasta serveris, kas ir pieejams visiem bez maksas. Tas ir īpaši piemērots lielākām iestādēm un uzņēmumiem

hMailServer

LiveAgent ir bezmaksas palīdzības dienesta programmatūra, kas piedāvā vairāk rīku klientu atbalstam nekā Gmail. Tas ietver tiešsaistes čatu, zvanu centru, zināšanu bāzi un sociālo mediju integrāciju. Programmatūra ir piemērota jebkura lieluma uzņēmumiem un piedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Palīdzības dienesta programmatūra var kalpot arī kā servisa līmeņa līgumu pārvaldības līdzeklis, un klienti izmanto pašapkalpošanās portālus, kas satur zināšanu bāzi.

Zimbra ir jaudīgs biznesa e-pasta risinājums ar uzlabotām funkcijām, un tagad tas ir pieejams Jūsu LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmā.

Zimbra

LiveAgent ir programma, kas ļauj pielāgot e-pasta paziņojumus, kas tiek nosūtīti klientiem un aģentiem. Palīdzības dienesta nodaļa var uzlabot darbplūsmu un samazināt atbildes laiku. Klientu portāls ir tiešsaistes pašapkalpošanās atbalsta punkts, kas var samazināt atbalsta aģentu darba slodzi un atbalsta pieprasījumu skaitu.

Satura pārvaldības sistēma ir viena no LiveAgent iezīmēm. Tā sastāv no dažādiem rīkiem, piemēram, WYSIWYG redaktora un tiešsaistes čata pogas.

Satura pārvaldības sistēma (CMS)

Uzņēmums LiveAgent piedāvā atbalstu un atbalsta portālu, kā arī vairākas integrācijas ar citiem interneta telefona operatoriem. LiveAgent ir labākā Bitrix24 alternatīva tirgū un piedāvā palīdzības un tiešsaistes chata programmatūru veselības aprūpes biznesam bez uzstādīšanas maksas. Tas ir voip partneris ar sadarbības piedāvājumu. Uzņēmums piedāvā demonstrations versiju un datu migrāciju, kā arī bezmaksas izmēģinājuma periodu.

Apkalpošanas programmatūra ir platforma, ko izmanto, lai veidotu mijiedarbību starp klientiem un organizāciju - tās klientu apkalpošanas pārstāvjiem.

Apkalpošanas programmatūra

LiveAgent ir piemērs palīdzības pieteikumu un klientu apkalpošanas sistēmām, kas var palīdzēt uzņēmumiem palielināt pārdošanas apjomus, ieņēmumus un samazināt izmaksas. Klientu apkalpošanas apmācība ir svarīga, lai attīstītu zināšanas un prasmes, kas palielinātu klientu apmierinātību, bet servisa čats ir noderīgs klientu apkalpošanas instruments, kas ļauj reāllaikā čatot ar klientu pārstāvjiem un samazina izmaksas. Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma ļauj saņemt pakalpojuma pieprasījumus, kas automātiski tiek pārvērsti par pieteikumiem. LiveAgent piedāvā demonstrācijas, cenas, funkcijas, integrācijas un alternatīvas, un atbalsta portāls ir pieejams.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju