Equada

Kas ir Equada?

Equada GmbH ir Vācijas mēroga mākoņdatošanas un VoIP pakalpojumu sniedzējs. Equada mērķis ir padarīt jūsu IT pēc iespējas efektīvāku un drošāku, izmantojot noderīgus risinājumus. Visā, ko viņi dara, viņi meklē visērtāko veidu, kā izpildīt jūsu prasības, lai piedāvātu visaugstākā līmeņa zināšanas par prasmēm, pieredzi un zināšanām.

Equada mērķauditorija galvenokārt ir vidēji lielie uzņēmumi Vācijā. Viņi meklē arī valsts līmeņa klientus no dažādām nozarēm. Viņi jūs atbalsta jaunāko mākoņtehnoloģiju ieviešanā, nodrošinot ilgstošu atbalstu pēc ieviešanas. Viņi jūtas ārkārtīgi atbildīgi par katru projektu, ko uzņemas, un nenomierinās, līdz nav gūti panākumi.

Kā jūs to varat izmantot?

Liveagent un Equada ir partneri, kas padarījis Equada integrāciju vieglāku kā jebkad agrāk. Liveagent neiekasē papildu maksu par Equada VoIP numura pievienošanu jūsu zvanu centram.

Ja vēlaties izveidot Equada savienojumu ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un sekojiet norādījumiem.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

LiveAgent tiešo zvanu navigācija 3

3. Atrodiet Equada

Kā jūs to varat izmantot? - App - Uploads - 2022 - 03 - Image 100.png

4. Noklikšķiniet uz Pievienot

5. Pievienojiet nepieciešamos datus

Kā jūs to varat izmantot? - App - Uploads - 2022 - 03 - Image 2022 03 17T112135.620.png

Equada integrācijas maksa:

Ja jums ir LiveAgent abonements, integrācija ir bez maksas. Taču Equada par saviem pakalpojumiem maksu iekasē, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

Equada priekšrocības

  • Rentabls
  • Uzlabota lietotāju pieredze
  • pieeja visā Vācijā
  • augsta uzticamība

Vai vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību? Skatiet video zemāk.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Equada integration!

Frequently asked questions

Kas ir Equada?

Equada GmbH ir visas Vācijas mēroga mākoņdatošanas un VoIP pakalpojumu sniedzējs. Equada mērķis ir padarīt jūsu IT pēc iespējas efektīvāku un drošāku, izmantojot noderīgus risinājumus. Visā, ko viņi dara, viņi meklē visērtāko veidu, kā piepildīt jūsu prasības, lai piedāvātu visaugstākā līmeņa zināšanas par prasmēm, pieredzi un zināšanām.

Cik maksā Equada integrācija ar LiveAgent?

Liveagent ir partneris ar Equada. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr paturiet prātā, ka Equada iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

Kā LiveAgent var ieviest Equada VoIP numuru?

Vienkārši dodieties uz Konfigurācijas > Zvani > Numuri > Equada. Pievienojiet VoIP numuru un sāciet to izmantojiet jau uzreiz.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^