Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Avoxi

Kas ir Avoxi?

Avoxi ir mākoņsakaru un VoIP pakalpojumu sniedzējs. Tie nodrošina pakalpojumus zvanu centriem, viesnīcām, ceļojumu operatoriem vai globāliem uzņēmumiem. Viņu redzējums ir palīdzēt komandām visā pasaulē efektīvāk sazināties un nodrošināt tām kontroli un elastību attiecībā uz savām komunikācijas vajadzībām.

Avoxi piedāvā bezmaksas numurus no daudzām valstīm, kā arī vietējos numurus. Viņiem ir pieredze daudzās nozarēs, tostarp viesmīlības, spēļu, IT atbalsta, finanšu, apdrošināšanas un ārpakalpojumu.

Avoxi un LiveAgent ir VoIP partneri. LiveAgent palīdzības dienesta programmatūrā Avoxi var izmantot kā VoIP pakalpojumu sniedzēju.

Kā var izmantot Avoxi?

Avoxi var sniegt VoIP pakalpojumus zvanu veikšanai internetā. Liveagent var uzturēt visus zvanu centra uzdevumus un palīdzēt pārvaldīt klientu attiecības.

LiveAgent rīki var palīdzēt jums parūpēties par zvanu sakariem un pārvirzīšanu, palīdzēt pārvaldīt mākoņzvanu centru, uzlabot sakaru kvalitāti ar klientiem un uzlabot klientu piesaisti.

Tas viss ir iespējams ar uzlabotām funkcijām, piemēram, IVR zarojumiem, zvanu pogām jūsu vietnēs, zvanu pārvirzīšanu, videozvaniem un neierobežotiem zvanu ierakstiem.

Call Center Software Demo | LiveAgent

Vai Avoxi integrācijai ir kādas izmaksas?

Avoxi ir neatkarīga kompānija, kas iekasē maksu par saviem pakalpojumiem. Tomēr LiveAgent integrācija ar Avoxi ir bez maksas, un tai var piekļūt jebkurā laikā, nemaksājot papildus neko.

Kādas ir Avoxi lietošanas priekšrocības?

 • Bezmaksas integrācija ar LiveAgent
 • Zvani no dažādām ierīcēm
 • Uzlaboti klientu apkalpošanas procesi
 • Uzticams mākoņtālruņa risinājums

Ready to set up your call center?

Handle all callers from one omnichannel solution. Start your free 14-day trial today and start improving your customer service!

FREE TRIAL

Kā integrēt Avoxi un LiveAgent?

Liveagent ir Avoxi kā iebūvēts līdzeklis, tāpēc nav vajadzības pēc spraudņiem vai trešās puses risinājumiem. Šī funkcija ir iekļauta LiveAgent plānā, un jums ir tikai jāpievieno Avoxi tālruņa numurs savam LiveAgent kontam. Lūdzu, aplūkojiet šo pamācību, lai uzzinātu, kā to izdarīt.

 • Ja jums nav sava Avoxi konta, izveidojiet to šeit. Avoxi pārstāvis sazināsies ar jums, lai apspriestu, kāda veida risinājums ir nepieciešams. Tiklīdz varēsit piekļūt kontam, nākamo darbību veikšanai būs nepieciešams lietotājvārds, parole un pielāgotais tālruņa numurs.
Avoxi mājas lapa ar bezmaksas izmēģinājumu
Izveidot Avoxi kontu
 • Atveriet LiveAgent kontu un pēc tam atveriet Konfigurācija > Zvani > Numuri. Noklikšķiniet uz oranžās pogas, lai izveidotu jaunu numuru. Izvēlieties Avoxi no pakalpojumu sniedzēju saraksta.
Avoxi VoIP pakalpojumu sniedzēju sarakstā LiveAgent konfigurācijā
Avoxi VoIP pakalpojumu sniedzēju sarakstā
 • Tagad jāveic neliela konfigurēšana. Atbilstošajos laukos norādiet lietotājvārdu, paroli un Avoxi tālruņa numuru. Varat arī izvēlēties nodaļu, uz kuru tiks pārvirzīti zvani, numura prefiksu, pielāgotu Avoxi tālruņa numura nosaukumu un iespēju ierakstīt zvanus. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Pievienot.
Avoxi konfigurācija LiveAgent konfigurācijā
Avoxi konfigurācija

Jūsu Avoxi tālruņa numurs ir savienots ar LiveAgent un ir gatavs lietošanai.

Vai vēlaties integrēt vairāk programmu, kuras izmantojat katru dienu? Lūdzu, apskatiet mūsu integrāciju lapu un uzziniet vairāk par vienotajām darbplūsmām. Varat arī aplūkot visas funkcijas un rīkus, ko piedāvā LiveAgent, vai skatīt mūsu produktu pārskata video zemāk.

LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

BUJ

Kas ir Avoxi?

Avoxi ir mākoņsakaru un VoIP pakalpojumu sniedzējs ar uzlabotām zvanu centra funkcijām un elastīgiem cenu noteikšanas plāniem, kas ir piemēroti jebkura lieluma uzņēmumiem.

Cik maksā Avoxi integrācija LiveAgent?

Avoxi integrācija LiveAgent jau ir iekļauta plānā, un papildu maksas par tā izmantošanu nav. Varat pievienot Avoxi tālruņu numurus LiveAgent un iestatīt klientu atbalsta zvanu centru bez papildu maksājumiem.

Kā var integrēt Avoxi un LiveAgent?

Nav nekādas vajadzības integrēt Avoxi ar LiveAgent, jo tas jau ir iebūvēts. Vienkārši ir jāpievieno savs Avoxi numurs un konta dati.

 • Atveriet Konfigurācija > Zvani > Numuri LiveAgent programmā
 • Izveidojiet jaunu numuru un izvēlieties Avoxi kā savu VoIP pakalpojumu sniedzēju
 • Ievadiet savu lietotājvārdu, paroli, numuru un citu informāciju
 • Noklikšķiniet uz Pievienot, un darbs ir pabeigts

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju