Meklējat alternatīvu Birdseed?

Atklājiet, kāpēc LiveAgent ir labākā Birdseed alternatīva tirgū.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Neprasam kredītkarti
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Apnikusi Jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Vai vēlaties uzlabot savu klientu piesaisti un sniegt atbalstu? Izmēģiniet LiveAgent jau šodien! Liveagent piedāvā vairāk nekā 175 noderīgas funkcijas, tiešsaistes čatu, e-pasta integrāciju, zvanu centra atbalstu un daudz ko citu, lai nodrošinātu jūsu uzņēmumam vislabākos rīkus.

Pāriet ir viegli! Mēs piedāvājam migrācijas atbalstu pārejai no Birdseed uz LiveAgent, un importēsim visus jūsu datus. Tas ir bez maksas, un aizņem tikai 5 minūtes.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Saziņas mārketings, kas veikts pareizi, izmantojot daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūru

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Ietaupiet ar LiveAgent

Birdseed un LiveAgent tuvplānā

Zvanu centrs
FunkcijaLiveAgentBirdseed
Pieteikumu apstrāde✅Jā❌Nē
Tiešsaistes čats✅Jā✅Jā
✅Jā❌Nē
Pašapkalpošanās✅Jā✅Jā
Facebook ✅Jā❌Nē
Twitter✅Jā❌ Nē
Instagram✅Jā❌Nē
Viber✅Jā❌Nē
WhatsApp✅Jā❌Nē
Zināšanu bāze✅Jā✅Jā
Klientu forums✅Jā❌Nē
Automatizācija un nosacījumi✅Jā❌Nē
API✅Jā❌Nē
Interaktīvā balss atbilde (IVR) ✅Jā❌Nē
Videozvani✅Jā✅Jā
Neierobežota vēsture ✅Jā✅Jā
Neierobežots mājaslapu skaits✅Jā ✅Jā
Neierobežotas čata pogas✅Jā❌Nē
Neierobežoti pieteikumi/e-pasti✅Jā❌Nē
Neierobežots zvanu ieraksts✅Jā❌Nē
Neierobežots 24/7 atbalsts✅Jā❌Nē

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Ātrākais tiešsaistes čats

Mūsu Tiešsaistes Čata logrīks ir ātrākais tirgū, un tā ātrums ir mazāks par 2,5 sekundēm. Nodrošiniet klientu atbalstu gaismas ātrumā

Bagātīgs funkciju klāsts

LiveAgent ir komplektēts ar vairāk nekā 175 uzlabotām funkcijām, lai jūsu darba plūsma būtu vieglāka, patīkamāka un efektīvāka. Koncentrējieties uz svarīgākajiem uzdevumiem.

Uzlabota apmierinātība

Liveagent palielina klientu apmierinātību un uzlabo reklāmguvumu līmeni. Klienti novērtē ātru un aktuālu aprūpi. Sāc koncentrēties uz to ar LiveAgent.

Person deciding between two solutions

Jaudīga Birdseed alternatīva

Liveagent piedāvā vairākus veidus, kā vienā programmatūrā sazināties ar klientiem. Tas ietver e-pastu, tiešsaistes čatu, zvanu centru, sociālo mediju atbalstu (Facebook, Instagram un Twitter) un zināšanu bāzi. Turklāt jums var būt neierobežots aģentu skaits, kas strādā ar klientiem, un jūsu rīcībā būs vairāk nekā 175 noderīgas funkcijas, lai palielinātu jūsu darbplūsmu.

Piekļūstot tik daudzām iespējām un funkcijām, jums nav jāsamaksā kaudze naudas. Liveagent piedāvā trīs maksas paketes, kas nesagraus jūsu uzņēmuma budžetu.

Ātrākais tiešsaistes čata logrīks

Liveagent ir visātrākais tiešsaistes čata logrīks tirgū, un tā ātrums ir tikai 2,5 sekundes. Rezultātus un salīdzinājumu varat apskatīt šeit.

Tiešsaistes čats ļauj klientiem nekavējoties sazināties ar jums tieši no jūsu tīmekļa vietnes. Ja vēlaties apmeklētāju pārvērst par maksājošu klientu, tiešsaistes čats ir absolūti nepieciešama jūsu tīmekļa vietnes funkcija.

Lasīt vairāk par čata logrīku
The fastest live chat on the market
Do more customer support for less money

Paveiciet vairāk par mazāk

Lai iegūtu visus šos neticamos rīkus, līdzekļus un integrēšanu, jums nav jāsagrauj budžets. Liveagent piedāvā izmaksu ziņā pieņemamas paketes jebkuram uzņēmumam, kas savukārt piedāvā dažādas rīku un līdzekļu kombinācijas jūsu klientu apkalpošanai.

Ja jums ir pareizā programmatūra, tad dārgāka nenozīmē labāka. Paskatieties uz mūsu paketēm un izlemiet paši.

Esat gatavi pārmaiņām?

Kāpēc gan nepāriet uz LiveAgent jau šodien? Jūs varat iegūt 30 dienu izmēģinājumu, kurā ir viss, ko piedāvājam, lai jūs noskaidrotu, kāpēc LiveAgent ir tik lieliska programma.

Liveagent ir 2023.gadā visvairāk skatītā un augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra MUV uzņēmumiem. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk izmantojot LiveAgent.

Ready to switch to LiveAgent
Saistītie Raksti arBirdseed alternatīva
Paaugstiniet savu veiktspēju, bez problēmām integrējot Telcowise ar LiveAgent. Optimizējiet savus klientu mijiedarbības plūsmas procesus un bez piepūles kontrolējiet zvanus, kas ved pie uzlabotas pakalpojumu izcilības un augstākas produktivitātes.

Telcowise

Telecowise ir vadošs telekomunikāciju integrācijas uzņēmums, specializējies tālruņu sistēmās, balss robotu risinājumos un e-pasta automatizācijā. Tas piedāvā plašu telefonijas vajadzību klāstu, sākot no PBX sistēmām līdz zvanu centra risinājumiem. Integrējoties ar LiveAgent, tas piedāvā vienkāršu savienojamību bez papildu izmaksām.

Uzziniet, kā bez piepūles integrēt Voiceland VoIP numurus ar LiveAgent risinājumu šajā informatīvajā rakstā. Iegūstiet vērtīgas atziņas jau šodien.

Voiceland

VoIP tālruņa sistēmas, klientu apkalpošanas programmatūra, un integrācijas ar LiveAgent piedāvā uzlabotu produktivitāti un pakalpojumu kvalitāti. Voiceland nodrošina pielāgotus telefonijas risinājumus uzņēmumiem un profesionāļiem, pievēršot īpašu uzmanību klientu vajadzībām.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent? Pieprasiet bezmaksas demonstrāciju, lai uzzinātu vairāk par LiveAgent un to, kā tas var palīdzēt jums gūt panākumus.

Pierakstīties uz demonstrāciju

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā pašapkalpošanās, ienākošo zvanu centra, un sūdzību pārvaldības sistēmas. Tas piedāvā daudzas funkcijas, integrācijas, un cenas ir pieejamas. Uzņēmums arī piedāvā atbalstu, migrāciju, un partnerības programmu. Visbeidzot, uzņēmums ir dibināts 2004. gadā un piedāvā vietnes drošību un privātumu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x