Atbalsta adrese

Kas ir atbalsta adrese?

Atbalsta adrese ir e-pasta adrese, uz kuru klienti var rakstīt, ja viņiem nepieciešama palīdzība. Atbalsta adresi veido tādi atslēgvārdi kā “info”, “help”, “support”, “welcome”, “hello” vai citi, kam seko “@” un Jūsu domēna vārds. Šeit ir daži atbalsta adrešu piemēri:

support@liveagent.com
help@liveagent.com
info@liveagent.com
welcome@liveagent.com

Frequently asked questions

Kas ir atbalsta adrese?

Atbalsta adrese ir e-pasta adrese, kas tiek izmantota klientu pieprasījumu iesniegšanai. Klienti var vērsties šajās adresēs, ja viņiem nepieciešama palīdzība. Uz šo adresi nosūtītie e-pasti kļūst par palīdzības pieteikumiem.

 

Kā izveidot atbalsta adresi?

Lai izveidotu atbalsta adreses programmā LiveAgent, dodieties uz paneļa sadaļu "Konfigurēšana", izvēlieties "E-pasts" un pēc tam noklikšķiniet uz "E-pasta konti". Kad konti būs pareizi konfigurēti un savienoti, LiveAgent varēs atbildēt uz pieprasījumiem, izmantojot šos e-pasta kontus.

 

Vai varat izmantot savu atbalsta adresi sistēmā LiveAgent?

Protams, varat izmantot savu LiveAgent atbalsta adresi. Jūs varat visu pareizi iestatīt aģenta panelī "Konfigurācija", sadaļā "E-pasts", "E-pasta konti".

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^