SendMyCall

Kas ir SendMyCall? 

SendMyCall ir biznesa tālruņu sistēmas un VoIP pakalpojumu sniedzējs. To pakalpojumi ietver virtuālos numurus, PBX tālruņu sistēmu uzņēmumiem, bezmaksas bezmaksas izsaukuma pakalpojuma numurus un zvanu pārvaldību.

Kā Jūs varat izmantot SendMyCall?

LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēma apstrādā arī klientu zvanus. Pateicoties šai funkcijai, Jūs varat viegli izveidot savu zvanu centru un sākt atbildēt uz zvaniem. SendMyCall var iestatīt kā VoIP pakalpojumu sniedzēju savam LiveAgent zvanu centram.

Risiniet jebkuru jautājumu pa tālruni ar LiveAgent un sāciet sniegt lielisku klientu atbalstu. Mūsu zvanu centra funkcijas nodrošinās vienmērīgu klientu pārvaldību. Izmantojiet video zvanus, IVR kokus, pielāgotas zvanīšanas pogas un daudz ko citu.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Kādi ir ieguvumi, lietojot SendMyCall?

 • Pieejami un elastīgi cenu plāni
 • Nodrošina bezmaksas izsaukuma pakalpojuma numurus
 • Pārklājums visā pasaulē

Start providing better phone support

Get the job done with LiveAgent call center and provide amazing customer experience for everyone

Vai SendMyCall integrācija ar LiveAgent ir par maksu?

SendMyCall integrācija programmā LiveAgent ir iekļauta vienā no tarifu plāniem, tāpēc par to nav jāpiemaksā papildus. Vienkārši pievienojiet savu SendMyCall numuru, iestatiet savu zvanu centru un sāciet veikt zvanus un atbildēt uz tiem.

Kā integrēt SendMyCall ar LiveAgent?

Integrācijas process ir vienkāršs un aizņem tikai dažas minūtes. Lai pabeigtu SendMyCall integrāciju ar LiveAgent, nav nepieciešams aktivizēt spraudņus vai izmantot trešo pušu pakalpojumus. Lai uzzinātu, kā pabeigt integrācijas procesu, sekojiet tālāk aprakstītajiem soļiem.

 • Vispirms dodieties uz SendMyCall vietni un iegādājieties savu jauno virtuālo numuru. To var izdarīt, noklikšķinot uz pogas “Pirkt tūlīt” mājaslapas augšējā labajā stūrī.
SendMyCall mājas lapa ar "Pirkt tūlīt" pogu augšējā labajā stūrī
SendMyCall mājas lapa
 • Šajā sadaļā atlasiet valsti un apgabalu, kurā vēlaties, lai numurs tiktu izvietots. Sadaļā  Izvēlēties pāradresēšanas galamērķi atlasiet VoIP un pēc tam ievadiet datus laukos Saimnieks un Informācija. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Turpināt.
SendMyCall numura izvēle ar apgabala un valsts opcijām
Pirkt SendMyCall numuru
 • Pirms maksājuma veikšanas Jums būs jāreģistrējas. Kad esat pabeidzis reģistrācijas procesu, sagatavojiet savu lietotājvārdu, paroli un virtuālo numuru nākamajiem soļiem. 
SendMyCall reģistrācijas veidlapa
Reģistrācija
 • Tagad atveriet programmu LiveAgent un atveriet sadaļu Konfigurēšana > Zvanīšana > Numuri. Noklikšķiniet uz augšpusē esošās oranžās pogas “Izveidot” un no VoIP pakalpojumu sniedzēju saraksta izvēlieties SendMyCall.
SendMyCall VoIP pakalpojumu sniedzēju sarakstā LiveAgent konfigurācijā
SendMyCall VoIP sarakstā
 • Sniedziet savu informāciju, piemēram, lietotājvārdu, paroli un savu SendMyCall tālruņa numuru. Jums arī jāizvēlas attiecīgā nodaļa, izsaukšanas prefikss, mitinātājs, iespēja ierakstīt zvanus un numura nosaukums. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt.
SendMyCall numura konfigurācija programmā LiveAgent
Numura konfigurācija

Jūs esat veiksmīgi pievienojis savu SendMyCall numuru LiveAgent zvanu centrā. Tagad to varat izmantot, lai veiktu un atbildētu uz klientu zvaniem. Vēlaties uzzināt vairāk par atbalsta sniegšanu klientiem pa tālruni? Iepazīstieties ar mūsu Akadēmijas rakstiem, lai gūtu jaunas idejas un uzzinātu vērtīgus padomus. 

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir SendMyCall?

SendMyCall ir uzņēmums, kas nodrošina virtuālos tālruņa numurus, PBX sistēmas birojiem un bezmaksas izsaukuma pakalpojuma numurus. Uzņēmuma cenas ir elastīgas, un ir iespējams izvēlēties no daudzām pasaules valstīm un apgabaliem.

Vai SendMyCall darbojas ar programmu LiveAgent?

Jā, SendMyCall ir viens no LiveAgent atbalstītajiem VoIP pakalpojumu sniedzējiem. Savus SendMyCall virtuālos numurus varat pievienot LiveAgent zvanu centrā un sākt veikt zvanus klientiem un atbildēt uz tiem. 

Kā es varu integrēt SendMyCall ar LiveAgent?

Tas ir vienkārši, šeit ir norādītas darbības.

 • Iegūstiet savu SendMyCall tālruņa numuru
 • Dodieties uz LiveAgent sadaļu Konfigurācija > Zvani > Numuri
 • Izveidojiet jaunu numuru un izvēlieties SendMyCall
 • .
 • Pievienojiet savu lietotājvārdu, paroli un citu informāciju un noklikšķiniet uz Saglabāt
 • .
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju