Pārejat no Gist uz LiveAgent?

Mēs esam jums parūpējušies! Migrējiet savus datus no Gist uz LiveAgent, izmantojot mūsu klientu atbalsta komandas palīdzību. Tas Jums neko nemaksās, un mēs nodrošināsim visu Jūsu datu drošu pārnesi, lai Jūs pēc iespējas ātrāk varētu sākt izmantot savu LiveAgent kontu.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Data migration from one solution to another

Datu pārnešana ir mūsu ziņā!

Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu un pārrunājiet datu migrāciju no Gist uz LiveAgent. Mūsu aģenti parūpēsies par visu. Tikmēr Jūs varat atvilkt elpu, atpūsties un gaidīt, kamēr Jūsu dati tiks pārvietoti drošā veidā.

Vēlaties veikt migrāciju patstāvīgi?

Pašlaik mēs strādājam pie Gist migrācijas spraudņa programmai LiveAgent. Sekojiet līdzi, lai uzzinātu vairāk!

Migrate data to LiveAgent on your own

Kādus datus es varu pārnest no Gist?

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Esat gatavs migrēt no Gist uz LiveAgent?

Iepazīstieties ar dažām priekšrocībām, ko iegūsiet, pārejot uz LiveAgent.

Customer providing review for service on mobile phone

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem. Mēs esam gatavi palīdzēt, kad vien Jums tas ir nepieciešams.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Neaizstājams palīdzības dienesta risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkciju un vairāk nekā 40 integrāciju. Mums ir viss, kas Jums nepieciešams.

Person collecting papers into the net

Palieliniet savus ietaupījumus un ieguldījumu atdevi

Iegūstiet LiveAgent bez maksas uz visiem laikiem vai izvēlieties kādu no mūsu trim maksas tarifu plāniem.

Multilingual support in LiveAgent

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet savus datus jau šodien!

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Palīdzības pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$15 /mēn.
Package Name

Palīdzības pieteikumi + Tērzēšana tiešsaistē

Ideāli piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem

$29 /mēn.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Migrācija no Gist
LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Uzziniet par Chaport alternatīvu un iegūstiet priekšrocības uzņēmējdarbībā.

Meklējat alternatīvu Chaport?

LiveAgent piedāvā trīs cenu plānus ar noderīgām funkcijām un integrācijām, kas palīdz uzņēmumiem nodrošināt labu atbalstu klientiem. LiveAgent ir vērtēta kā labākā palīdzības dienesta programmatūra, lai uzņēmumi palīdzētu saviem klientiem ātrāk. Lietotāji novērtē LiveAgent funkcijas, kas viegli organizē e-pastus un tiešsaistes tērzēšanu, kā arī tā spēju integrēties ar sociālajiem tīkliem.

Šajā lapā piesakieties savam LiveAgent kontam. Vispirms aizpildiet uzņēmuma nosaukumu un turpiniet ievadīt lietotāja vārdu un paroli, lai veiksmīgi pieteiktos.

Pieslēdzieties savam LiveAgent kontam

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru ar daudzām integrācijām, atbalstu un datu migrāciju. Zināšanu bāzē ir bloga raksti, glosārijs, akadēmija, šabloni, tīmekļa semināri un rakstīšanas tests. Uzņēmums piedāvā bezmaksas kontu reģistrāciju un izmēģinājuma periodu, kā arī iespēju migrēt datus no citām programmatūrām uz LiveAgent.

Vai vēlaties pāriet no Olarka uz LiveAgent? Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un O2, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu.

Pārejat no Olark?

Dažādu uzņēmumu pārstāvji, kas saskaras ar lielu klientu apkalpošanas apjomu, atzīst LiveAgent sniegtās priekšrocības. Lietotne piedāvā efektīvu saziņas rīku ar klientiem, uzlabo atbalstu un padara to vieglāk paveicamu. LiveAgent ļauj uzlabot klientu pieredzi un palielināt pārdošanas apjomus. Izmantojot šo rīku, darbs kļūst vieglāks un produktīvāks.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Vocalcom uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ļauj automatizēt un pārvaldīt klientu atbalsta pieteikumus no vienas saskarnes. Tas ir vienkāršs, ātrs un drošs veids, kā pārvietot datus no Vocalcom uz LiveAgent. LiveAgent ļauj pārvietot tādus datus kā palīdzības pieteikumus, palīdzības pieteikumu tagus, klientus, administratorus un citus. Programmatūra ir pilnībā pielāgojama un pieejama vairāk nekā 48 valodās.

LiveAgent ir visaptverošs risinājums jūsu Helpdesk. Pievienojieties LiveAgent jau šodien un pievienojieties citiem uzņēmumiem, lai sniegtu labāku atbalstu.

Vai meklējat Smartsupp alternatīvu?

LiveAgent ir multivalodu programmēšanas rīks, kas piedāvā tulkojumu 43 dažādo valodu variantos. Tā atbalsta pielāgojamus logrīkus un neļauj svešvalodām radīt barjeru starp klientiem. LiveAgent ir salīdzināms ar Smartsupp un ir pieejams bezmaksas izmēģinājumā.

Vai vēlaties pāriet no Helpcrunch uz LiveAgent? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pāriet no Helpcrunch uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā bezmaksas pāreju no Helpcrunch uz savu platformu, kurai jāizvēlas subdomēna nosaukums un jāizveido konts. Klientiem tiek garantēta datu drošība un atbilstība Noteikumiem un Privātuma Politikai. Pāreja ir bezmaksas un prasa sazināties ar atbalsta darbiniekiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju