VoipTel International

Kas ir VoipTel International?

Voiptel International SA ir telekomunikāciju operators, kas piedāvā sakaru pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem Šveicē.

Kopš dibināšanas 2008.gadā VoipTel mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus par zemākām cenām, salīdzinot ar līdzīgiem tradicionālajiem operatoriem. Voiptel plāno būt svarīgs atskaites punkts interneta telefonijas tirgū.

Voiptel spēcīgo punktu pamatā ir zemas cenas, kvalitāte un atbalsts.

  • Zemās cenas: VoipTel cenu līmenis vienmēr ir zemāks, salīdzinot ar Swisscom un zemāks, salīdzinot ar Skype. Mūsu cenas vienmēr ir vienas un tās pašas 24/7, lai piedāvātu vislabāko mūsu klientiem.
  • Kvalitāte: Pateicoties labajām attiecībām ar daudziem starptautiskajiem sakaru operatoriem, VoipTel var piedāvāt augstas kvalitātes tālruņa līnijas salīdzinājumā ar to, ko piedāvā tradicionālās tālruņa līnijas.
  • Atbalsts: VoipTel International ir ļoti labas attiecības ar lielākajiem tirgus dalībniekiem (elektriķiem un IT integratoriem). Tas ļauj VoipTel garantēt izcilu klientu apkalpošanu.

Kā to varat izmantot?

LiveAgent un VoipTel International tagad ir partneri, kas padara VoipTel International VoIP integrāciju vieglāku nekā jebkad agrāk. LiveAgent neiekasē papildu maksu par VoipTel International VoIP numura pievienošanu jūsu zvanu centram.

Ja vēlaties savienot VoipTel International ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un sekojiet norādījumiem.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

3. Atrodiet VoipTel International

4. Noklikšķiniet uz Pievienot

5. Pievienojiet nepieciešamos datus

VoipTel International integrācijas izmaksas:

Voiptel International un LiveAgent ir partneri. Tādējādi, ja jums ir LiveAgent abonements, integrācija ir bez maksas. Taču VoipTel International iekasē maksu par saviem pakalpojumiem, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

VoipTel International priekšrocības

  • Rentabls
  • Uzlabota lietotāju pieredze
  • Pieejams visā Šveicē
  • Augsta uzticamība

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību, skatiet video zemāk.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free VoipTel International integration!

Frequently asked questions

Kas ir VoipTel International?

Voiptel International SA ir telekomunikāciju operators, kas kopš 2008. gada piedāvā sakaru pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem Šveicē.

Cik maksā VoipTel International integrācija ar LiveAgent?

Liveagent jau ir integrējis VoipTel International. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr paturiet prātā, ka VoipTel International iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

Kā var ieviest VoipTel International VoIP numuru LiveAgent?

Kā jau iepriekš minējām, VoipTel International jau ir daļa no LiveAgent. Vienkārši piesakieties un izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

1. Dodieties uz Konfigurācijas > Zvani > Numuri > VoipTel International

2. Pievienojiet VoIP numuru un variet sākt to izmantot

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
VoipTiger ir VoIP operators birojam, zvanu centram, mājās utt. Uzziniet vairāk par VoipTiger integrāciju LiveAgent un tās priekšrocībām.

VoipTiger

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmu, ienākošo zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu un vairāk. Mums ir arī zināšanu bāzes, emuārs, glosārijs, akadēmija un Tīmekļa semināri. Atbalsts ir pieejams, un klienti var pierakstīties uz demonstrāciju. Quality Unit, LLC ir izveidojis LiveAgent, un uzņēmums ir saņēmis dažādas balvas un sertifikātus. Noteikumi un nosacījumi, drošības noteikumi un privātuma politika ir atrodami vietnē.

Voyced ir Eiropas VoIP pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas vairāk nekā 165 valstīs visā pasaulē. Uzziniet vairāk par Voyced integrāciju programmā LiveAgent.

Voyced

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru par zemām cenām un ar daudzām integrācijām. Uzņēmuma piedāvājums ietver arī papildu pakalpojumus, piemēram, atbalstu, datu migrāciju un seminārus. LiveAgent ir pieejams arī ar bezmaksas izmēģinājuma periodu.

Tagad ir iespējams savienot LiveAgent zvanu centru ar VoIP.ms. Uzziniet vairāk informācijas un iepazīstieties ar šīs partnerības priekšrocībām.

VoIP.ms

Risinājums klientu apkalpošanas uzlabošanai ir VoIP.ms integrācija ar LiveAgent. Integrācijas izmaksas nav, bet VoIP.ms par saviem pakalpojumiem iekasē samaksu. VoIP numura izmantošana uzlabo uzņēmuma efektivitāti un klientu pieredzi. LiveAgent piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Vohippo ir telekomunikāciju uzņēmums, kas nodrošina VoIP numurus. Liveagent un Vohippo ir partneri. Uzziniet par iespējām un priekšrocībām.

Vohippo

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzas funkcijas, integrācijas un alternatīvas. Tā ir ērta un vienkārša lietošanā, un tajā ir pieejams atbalsta portāls. Augstas kvalitātes datu migrācijas iespējas ir pieejamas arī bezmaksas izmēģinājuma laikā. Tāpat tajā ir pieejama arī VoIP partneru programma. Abonējot jaunumus, saņemsiet informāciju par produktu aktualitātēm un atlaides piedāvājumiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju