Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Sadarbības rīki

Kļūstiet vienoti ar savu komandu, izmantojot Sadarbības rīkus. Sadarbības rīki ir jau integrēti vai arī tie tiek izmantoti integrācijā ar dažādām programmām. Liveagent tiek komplektāts ar tādiem rīkiem kā dalītie pieteikumi, birkas, piezīmes, iekšējie pieteikumi un daudz kas cits. Vienmēr varat spert soli tālāk un integrēt tādas lietojumprogrammas kā Slack, lai vēl vairāk palielinātu darbplūsmu. Esiet radošs un izpētiet, kas jums un jūsu komandai ir jāveic, lai padarītu darbu labāk.

Sadarbības rīki ir būtiski vienotai darbplūsmai dažādās komandās vai starp tām. Tie palīdzēs jums parūpēties par komunikāciju, pieteikumu atrisināšanu un daudz ko citu. Tie ir īpaši noderīgi komandām, kas strādā attālinātās vietās vai dažādās valstīs, bet arī komandas, kas strādā kopā vienā vietā, var iegūt lielas priekšrocības un uzlabot savu darbplūsmu.

Sadarbības rīki ir LiveAgent komplektā, bet jūs varat spert soli tālāk ar dažādu veidu lietojumprogrammām. Integrējiet Slack ar LiveAgent, lai nodrošinātu labāku saziņu, turpiniet savu e-pasta automatizāciju ar ActiveCampaign vai pat pievienojiet vienkāršu sociālo mediju atbalstu ar Instagram vai Facebook. Izvēlieties.

Free data migration? Say no more!

LiveAgent offers free data migration from the most popular help desk solutions out there. Ready to make the switch?

Start free 14-day trial

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju