Vēlaties pāriet no LiveChat uz LiveAgent?

Mēs sargājam jūsu muguru! Pārslēdzieties uz LiveAgent ar mūsu atbalsta komandas palīdzību un sāciet izmantot savu jauno helpdesk programmatūru jau šodien! Mēs piedāvājam jums bezmaksas pāriešanu, un garantējam, ka droši pārsūtīsim visus jūsu datus, lai jūs varētu turpināt koncentrēties uz palīdzību saviem klientiem.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Data migration from one solution to another

Mēs pārvietosim visu jūsu informāciju bezmaksas!

Ja jūs interesē datu pārnešana uz LiveAgent, nekautrējieties sazināties ar mums. Mūsu atbalsta komanda labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs jums pārvietot visus jūsu datus. Pa to laiku jūs varat dot sev nelielu atpūtu un gaidīt, kamēr mēs visu nokārtosim.

Vēlaties paši visu nokārtot?

LiveAgent atbalsta dažādus datu parnešanas spraudņus dažādām programmatūrām, un mēs piedāvājam arī datu pārnešanas programmu LiveChat! Vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un atrodiet programmu konfigurācijā.

Migrate data to LiveAgent on your own

Kādus datus ir iespējams pārvietot caur LiveChat?

Personas

Viegli pārnesiet informāciju par visiem darbiniekiem, administrātoriem, lietotājiem un klientiem.

Tagi

Pārnesiet savus tagus.

Tiketi

Pārnesiet visus tiketus, pielikumus un lietotāja lapas.

Gatavi pāriet no LiveChat uz LiveAgent?

Apskatiet dažas no priekšrocībām, kuras iegūsiet, pārejot uz LiveAgent

Customer providing review for service on mobile phone

Nepārspējams klientu serviss

Diennakts atbalsts no mūsu darbiniekiem. Mēs esam tur, kad vien mūs vajag.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Galvenais helpdesk risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 dažādas integrācijas. Mums ir viss nepieciešamais.

Person collecting papers into the net

Palielini savus ietaupījumus un ROI

Saņemiet bezmaksas LiveAgent uz visiem laikiem vai izvēlieties vienu no trim apmaksātajiem plāniem.

Multilingual support in LiveAgent

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Pārvieto savus datus no LiveChat jau šodien

LiveAgent ir visaugstāk novērtētā un visaugstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra SMB 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu saviem klientiem.

Package Name

Ticket

For small companies and entrepreneurs

$15 /mo
Package Name

Ticket+chat

The best fit for SMBs and large companies

$29 /mo

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Pāreja no LiveChat
Vai vēlaties pārnest savus datus no Qonvo uz citu programmatūru? Apskatiet LiveAgent un uzziniet tā priekšrocības. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma periodu jau šodien.

Pārejiet no Qonoo uz LiveAgent?

LiveAgent ir programmatūra, kas nodrošina uzņēmumiem klientu atbalstu. Tā piedāvā vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas, kā arī 43 dažādus tulkojumus. LiveAgent ir visaugstāk novērtētā SMB helpdesk programmatūra 2019. un 2020. gadā, kuru izmanto tādi uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte. Programmatūru var izmantot par pamatmaksu $15 vai arī uzņēmumi var izvēlēties Ticket + Chat paketi par $29/mēn.

Vai vēlaties pāriet no LiveCall? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pariet no LiveCall?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra SMB, ko novērtējuši uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte. Tas nodrošina pasaules līmeņa atbalstu saviem klientiem. LiveAgent ir ideāls visiem uzņēmumiem, gan maziem, gan lieliem, un ir pieejams par $39/mēn.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Vocalcom uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ļauj automatizēt un pārvaldīt klientu atbalsta pieteikumus no vienas saskarnes. Tas ir vienkāršs, ātrs un drošs veids, kā pārvietot datus no Vocalcom uz LiveAgent. LiveAgent ļauj pārvietot tādus datus kā palīdzības pieteikumus, palīdzības pieteikumu tagus, klientus, administratorus un citus. Programmatūra ir pilnībā pielāgojama un pieejama vairāk nekā 48 valodās.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Vai vēlaties pāriet no Vision uz LiveAgent? Mēs Jums palīdzēsim!

Pārejat no Vision uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu, vairāk nekā 175 funkcijām un 40 integrācijām, kā arī 43 dažādu tulkojumu atbalstu. Uzņēmums ir novērtēts kā Nr. 1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā un ir pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi sākas ar $15/mēn.

LiveAgent ir visskatītākā un visaugstāk novērtētā helpdesk programmatūra SMB 2020. gadā. Pārvietojiet savus datus no LeadDesk uz Liveagent jau šodien.

Parejat no LeadDesk uz LiveAgent?

LiveAgent ir vispopulārākā un visaugstāk novērtētā helpdesk programmatūra MVU 2020. gadā, kas nodrošina pasaules līmeņa atbalstu klientiem un to izmanto tādi uzņēmumi kā Huawei, BMW un Yamaha. Programmatūra piedāvā divus plānus - Ticket un Ticket+Chat, piemērotus gan mazajiem, gan vidējiem uzņēmumiem, ar abiem plāniem sākot no 15 eiro mēnesī. LiveAgent var tikt izmēģināts bez maksas, un iestatīšana ir viegla.

Vai vēlaties pārvietot savus datus no Samange uz citu programmatūru? Apskatiet LiveAgent un uzziniet priekšrocības. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma periodu jau šodien.

Pārejiet no Samanage uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā bezmaksas datu pārsūtīšanu, kā arī datu pārvietošanas spraudņus helpdesk programmatūrām, ieskaitot Samanage. Lai izveidotu kontu, jāizvēlas subdomēna nosaukums, ko parasti nosaka uzņēmuma vai komandas nosaukums. Noteikumi un privātuma politika ir jāapstiprina. Atbalsta speciālisti palīdzēs datu pārvietošanas procesā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju