Apnikusi Jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā tirgū pieejamā Intercom alternatīva.


Sākt | 14 dienas bez maksas


Skatiet to darbībā

Mūsu klienti

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Help desk software comparison
Alternatives background

Nepieciešama alternatīva Intercom?

Intercom ir lieliska programmatūra, kas nodrošina biznesa ziņojumapmaiņas platformu. Intercom izmanto tērzēšanas robotus un tērzēšanu tiešsaistē, un tā ir mērogojama. Tomēr, ja meklējat Intercom alternatīvu, apsveriet LiveAgent.

Atklājiet mūsu eleganto universālo iesūtni ar vairāk nekā 179 palīdzības dienesta funkcijām un vairāk nekā 40 integrācijām. Izmantojot LiveAgent, pārliecināsieties, ka kopā ar lielisku programmatūru nāk arī lielisks klientu serviss.

Migrējiet no Intercom uz LiveAgent dažu minūšu laikā. Mēs piedāvājam asistētu migrāciju no Intercom, kas importēs visus Jūsu datus no Intercom uz LiveAgent. Tas ir bez maksas un aizņem tikai piecas minūtes.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Trīs iemesli, kādēļ uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Uzziniet, kā LiveAgent atšķiras no citām alternatīvām

Union icon

Uzlabota apmierinātība

LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Increase icon

Lielāka produktivitāte

Samaziniet savu aģentu darba laiku un atrisiniet vairāk klientu jautājumu, pateicoties mūsu universālajai iesūtnei.

Statistic icon

Bagātīgs funkciju klāsts

Pateicoties vairāk nekā 175 palīdzības dienesta funkcijām, atbalsta sniegšana būs pavisam vienkārša.

undraw social notifications ro8o

Jaudīga Intercom alternatīva

Meklējot lielisku palīdzības dienesta programmatūru, ir ļoti svarīgi iegūt vislabāko cenas un kvalitātes attiecību. Intercom piedāvā trīs dažādas pamatpaketes un papildfunkcijas. LiveAgent piedāvā 4 pamatpaketes par konkurētspējīgām cenām, kā arī papildfunkcijas, piemēram, sociālo mediju integrāciju. Ja meklējat pilnvērtīgu Intercom alternatīvu, apsveriet LiveAgent. Mums ir hibrīda palīdzības pieteikumu plūsma, vienota daudzkanālu iesūtne, atskaišu un analīzes funkcijas, automatizācija, spēles elementi un daudz kas cits!

Izmēģiniet jau šodien

Iegūstiet pārskatu par savu klientu atbalstu

Skatiet lietojumu, statistiku, novērtējiet veiktspējas pārskatus un gūstiet informāciju no klientu apmierinātības vērtējumiem.

analytics reporting customer support tool

Ātrākais tērzēšanas logrīks

Ja meklējat Intercom alternatīvu un ātrums Jums ir svarīgs rādītājs, LiveAgent varētu būt tas, ko meklējat. LiveAgent var lepoties ar ātrāko tērzēšanas logrīku tirgū – tas tiek parādīts tikai 2,5 sekundēs.

Ja vēlaties efektīvi pārvērst vietnes apmeklētāju par klientu, ātrs tērzēšanas logrīks ir labākais risinājums. Saskaņā ar eMarketer ziņojumu, 35% vairāk cilvēku veikuši pirkumu tiešsaistē pēc tam, kad izmantojuši tērzēšanu tiešsaistē.

Startup Job
undraw connected world wuay

Daudzvalodu programmatūra

Mūsu programmatūra ir multilingvāla. LiveAgent ir pieejams 43 dažādu valodu tulkojumos (daži no tiem ir daļēji) un atbalsta valodai pielāgojamus logrīkus. Neļaujiet svešvalodām radīt barjeru starp Jums un Jūsu klientiem. Mēs esam par Jums parūpējušies.

Izmēģiniet jau šodien

Kāpēc samierināties ar kaut ko sliktāku?

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Tāpēc tā ir lieliska alternatīva Intercom. LiveAgent ietaupa Jūsu laiku un naudu, lai Jūs varētu koncentrēties uz to, kas ir svarīgi – veidot nozīmīgas attiecības ar Jūsu klientiem.

man and woman receiving awards

LiveAgent un Intercom salīdzinājums

Uzziniet, kā mēs konkurējam ar Intercom, pamatojoties uz klientu atsauksmēm vietnē Capterra

intercom vs liveagent capterra
Dati no 13.01.2020.

Uzziniet, kāpēc mūsu klienti izvēlējās LiveAgent kā alternatīvu Intercom

Apskatieties, ko par LiveAgent saka citi klienti. LiveAgent ir apkopojis vairāk nekā 2800 atsauksmju dažādās programmatūras tirdzniecības vietās, piemēram, Capterra, Trustpilot, GetApp, G2, Software Advice.

Salīdziniet mūs ar citām alternatīvām

Vēlaties uzzināt, kā mēs konkurējam ar citiem populārākajiem risinājumiem? Pārbaudiet mūsu salīdzināšanas lapas un uzziniet, ko mēs varam piedāvāt.

Saistītie Raksti arIntercom alternatīva
Vai meklējat alternatīvu Novocall? Neskatieties tālāk, LiveAgent var pārņemt darbu. Apskatiet tās galvenās iezīmes un iespējas jau tagad.

Vai meklējat alternatīvu Novocall?

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar dažādām funkcijām, kas uzlabo klientu apkalpošanu un reklāmas guvumu. Cena ir pieņemama, funkcijas pielāgojamas.

LiveAgent piedāvā uzlabotas iebūvētas funkcijas, kas palīdz ātri un efektīvi pārvaldīt klientu pieprasījumus no vienas koplietotas pastkastes.

Labākā koplietotā pastkaste pilsētā

Klientu apmierinātība ir saistīta ar biznesa veiksmi. Kopīgotā pastkaste uzlabo klientu piesaisti un reklāmguvumu. LiveAgent ir novērtēta kā labākā klientu apkalpošanas programmatūra, piedāvājot vairāk nekā 180 funkcijas un drošu mākoņbāzētu sistēmu.

Vai vēlaties pāriet no Helpshift uz citu klientu apkalpošanas programmatūru? Apskatiet LiveAgent un uzziniet, vai tas Jums ir piemērots.

Vai Jūs meklējiet Helpshift alternatīvu?

LiveAgent ir īpaši labs risinājums klientu apkalpošanai, atbalstam un komunikācijai. Tas ir vienkāršs izmantošanā un pievieno vērtību biznesam.

Liveagent ir labākais klientu atbalsta risinājums jūsu biznesam. Izmantojot noderīgus rīkus, vairāku kanālu pārklājumu un vairāk nekā 175 funkcijas, liveagent ir pareizā izvēle jūsu biznesam. Liveagent tērzēšanas logrīks ir ātrākais tirgū, un tērzēšanas ātrums ir 2,5 sekundes.

Vai meklējat Verloop alternatīvu?

LiveAgent ir laba alternatīva Verloop un Smartsupp programmatūrām, piedāvājot labāku klientu apmierinātību un integrācijas ar citiem rīkiem.

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā alternatīva Desk.com. Uzziniet priekšrocības un reģistrējieties bezmaksas 14 dienu izmēģinājumam bez jebkādiem nosacījumiem.

Meklējat labāku Help Desk programmatūru?

LiveAgent piedāvā pareizo funkciju daļu, tostarp biļešu tirdzniecības programmatūru, tērzēšanu un zvanu centru.

LiveAgent ir visaptverošs risinājums jūsu Helpdesk. Pievienojieties LiveAgent jau šodien un pievienojieties citiem uzņēmumiem, lai sniegtu labāku atbalstu.

Vai meklējat Smartsupp alternatīvu?

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra, kas uzlabo reklāmas guvumu, piedāvājot pielāgojamu integrāciju un pieņemamu cenu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x