Apnikusi Jūsu helpdeskprogrammatūra?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā Helpshift alternatīva tirgū.

  • ✓ No setup fee
  • ✓ Customer service 24/7
  • ✓ No credit card required
  • ✓ Cancel any time
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Vai Jūs meklējiet Helpshift alternatīvu?

Helpshift ir lielisks rīks, taču ne katrs lielisks rīks ir piemērots tieši Jūsu biznesam. Tāpēc jūs varētu meklēt labu Helpshift alternatīvu. Vai Jūs esat jau izmēģinājis LiveAgent?

LiveAgent ir vislabākais viskanālu helpdesk programmatūras risinājums jebkura lieluma vai tirdzniecības uzņēmumiem. Palieliniet klientu piesaisti, saņemiet labāku atgriezenisko saiti un uzlabojiet savu service desk , izmantojot LiveAgent jau šodien. Lasiet vairāk un uzziniet par mūsu tiketinga sistēmu un citiem foršiem rīkiem un funkcijām.

3 priekšrocības pārejot uz LiveAgent

Uzlabojiet klientu apmierinātību

Uzlabojiet klientu apmierinātību, izmantojot mūsu čata logrīku un citas vietnes funkcijas

Labāka klientu piesaiste

Sazinieties ar klientu ar proaktīvām funkcijām

Ietaupiet laiku un naudu

LiveAgent nesabojās Jūsu budžetu, tā cena patiešām ir taisnīga. Izmantojiet tikai to, kas jums nepieciešams, lai sniegtu atbalstu

increase availability

Helpshift alternatīva, kas Jūs nepievils

Helpshift ir lielisks. Tomēr ir iemesls, kāpēc pastāv konkurence, un Jūs varētu vēlēties pāriet uz citu programmatūru, kas jums ir piemērotāka. Tāpēc mēs esam šeit, lai pastāstītu Jums par LiveAgent.

LiveAgent Jums piedāvā labākos rīkus vienā klientu apkalpošanas programmatūrā. Mēs runājam par uzticamu tiketu sistēmu, īpaši ātru čata funkciju, zināšanu bāzi, zvanu centru un pat sociālo mediju kanālu, piemēram, Facebook Messenger, Instagram vai pat Viber, atbalstu. Viss ir ērti ievietots vienā informācijas panelī, kur Jūs varat sekot līdzi visiem kanāliem. Nodrošināt lielisku klientu pieredzi nevarētu būt vēl vieglāk, ja visas nepieciešamās funkcijas atrodas zem viena jumta.

LiveAgent rīku kopums

Ātrākais tiešsaistes čats

LiveAgent lepojas, ka saviem klientiem piedāvā ļoti ātru tiešsaistes čata logrīku. Un tas ir visātrākais tirgū, un čata ātrums tiek rādīts 2,5 sekundēs. Tagad jūs patiešām varat sniegt zibens ātru palīdzību saviem klientiem.

Tiešsaistes čats var darīt brīnumus Jūsu klientu atbalsta servisam. Pārvērtiet vietnes skatītājus par klientiem, kas maksā, ievietojot čata ielūgumu savā vietnē. Pirms reāllaika rakstīšanas skata funkcijas redziet, ko viņi raksta, pirms tiek sasniegts sūtījums. Sniedziet ātru palīdzību un informāciju, kad tā ir nepieciešama.

Let's try the live chat
Definition of customer engagement
LiveAgent Live Chat Demo | Live Agent02:16Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo
Live Agent

Apskatiet mūsu čata funkciju darbībā

Šajā videoklipā uzziniet, kā darbojas mūsu čats un kā Jūs to varat lietot.

Varat arī pārlūkot mūsu YouTube LiveAgent kanālu, lai mūsu helpdesk programmatūrā atrastu vairāk videoklipu par rīkiem un funkcijām

Iegūstiet gandarījumu par pareizo atbalsta rīku

Lai vadītu un strādātu lieliskā kontaktu centrā un iegūtu lieliskas atsauksmes, jums jābūt apmierinātam ar klientu atbalsta programmatūru. Tas nozīmē iegūt lielisku klientu pieredzi papildus tā pamatfunkcijām.

LiveAgent piedāvā plinas diennakts atbalstu visiem klientiem, un mūsu mērķis ir sniegt pilnīgu pieredzi ar mūsu rīku kopu. Mēs izmantojam tos pašus rīkus kā jūs, tāpēc jūs zināt, ko sagaidīt. Sazinieties ar mums, kā vien vēlaties. Nosūtiet mums e-pastu, zvaniet mums vai tērzējiet ar mums. Tā ir Jūsu izvēle, un mēs darīsim visu iespējamo, lai sniegtu jums vislabāko lietotāja pieredzi un padomus problēmu novēršanai.

I want the great customer experience

3,000+ Trustpilot | GetApp | G2 crowd reviews

get inspired

Apskatiet mūsu klientu pieredzes rezultātus

Saistītie Raksti arHelpshift alternatīva
Izpētiet labākās tiešsaistes čata programmatūras piedāvājumu tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu reāllaika čata programmatūru un paceliet savu klientu apkalpošanu nebijušos augstumos.

Tiešsaistes čata programmatūra

Tiešsaistes čata programmatūra var uzlabot klientu apkalpošanu un palielināt pārdošanas komandas efektivitāti, piedāvājot pieejamību, attiecību veidošanu un palielinātu produktivitāti. Tas var būt arī budžetam draudzīgs risinājums, kuram klienti dod priekšroku. Integrējot izvēlēto programmatūru, uzņēmumiem ir jāņem vērā dažādi faktori, piemēram, cenu modeļi, atbalsta iespējas un integrācijas.

Meklējat alternatīvu Gorgias? Jūs esat īstajā vietā - izmēģiniet LiveAgent klientu atbalsta risinājumu! Iekļauta arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Meklējat alternatīvu Gorgias?

Izmantojiet LiveAgent, lai uzlabotu klientu apkalpošanu ar dažādiem saziņas kanāliem un sasniegtu labāku biznesa rezultātu.

LiveAgent bezmaksas izmēģinājuma versija palīdz nokļūt tuvāk kandidātiem. Sakārtojiet saziņu pēc prioritātes un nezaudējiet informāciju par kandidātiem.

Palīdzības dienesta programmatūra cilvēkresursu nozarei

Idejas, kā palielināt klientu apmierinātību un lojalitāti: piemēroti cenu noteikumi, pievienot vērtību pakalpojumiem, piedāvāt atlaidi un lojalitātes programmas, koncentrēties uz ilgtermiņa līgumiem. LiveAgent ir iepriekšējās atbildes laiks uzlabots par 60%.

LiveAgent piedāvā bezmaksas Freshdesk datu migrāciju. Visi pieteikumi, aģenti un atsauksmes no Freshdesk tiks automātiski pārvietotas uz LiveAgent.

Migrējat no Freshdesk?

Datu migrācijas no Freshdesk uz LiveAgent priekšrocības, vairāku valodu atbalsts, izcilu klientu atbalstu 24/7 un integrācijas ar daudzām funkcijām. LiveAgent ir vadošā palīdzības dienesta programmatūra MVU.

LiveAgent migrācija ir ļoti vienkārša, pateicoties iepriekš iestrādātajiem spraudņiem. LiveAgent ir pieejams 43 dažādās valodās, un tam ir valodai atbilstoši pielāgoti logrīki. LiveAgent piedāvā plānu, kas vienmēr būs pieejams bez maksas, kā arī trīs citus plānus par izdevīgu cenu.

Migrējiet datus uz LiveAgent

Iespējas reāllaika čata lietotnei, pielāgojamas čata formas, atbalsts iOS un Android lietotnēs, daudzvalodu atbalsts un izdevīgi plāni LiveAgent migrācijai. Palīdzība 24/7 un vairāk nekā 179 funkcijas atbalstam.

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Alternatīvas

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru ar daudzvalodu atbalstu, pielāgojamām integrācijām un labu cenu. Tas uzlabo klientu apmierinātību un samazina darba laiku.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x