Meklējat alternatīvu Groove?

Groove ir lieliska programmatūra, kas ieguva popularitāti, dokumentējot uzņēmuma izaugsmi savā populārajā emuārā. Groove ir vienkārša lietošanā un pieejama par konkurētspējīgu cenu. Tomēr, ja meklējat Groove alternatīvu, apsveriet LiveAgent.

Mēs zinām, ka līdz ar lielisku programmatūru nāk arī lieliska klientu apkalpošana. Tāpēc mēs radījām pilnvērtīgu palīdzības dienesta programmatūru, kas vienlaikus paaugstinās Jūsu klientu apkalpošanas komandas produktivitāti, palielinās klientu apmierinātību un ietaupīs Jūsu naudu. Atklājiet universālo iesūtni, automatizācijas funkcijas, hibrīda palīdzības pieteikumu sistēmu, atskaišu funkcijas un daudz ko citu.

LiveAgent ir sniedzis pakalpojumus vairāk nekā 15 000 uzņēmumu un 150 miljoniem galalietotāju visā pasaulē. Pievienojieties viņiem, lai nodrošinātu pasaules klases klientu apkalpošanu. Mēs padarām to vienkāršu.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Person deciding between two solutions

Jaudīga Groove alternatīva

Meklējot lielisku palīdzības dienesta programmatūru, ir ļoti svarīgi par savu naudu iegūt vislabāko piedāvājumu. Groove piedāvā trīs dažādas pamatpaketes. LiveAgent piedāvā četrus pamata tarifu plānus par konkurētspējīgām cenām, kā arī papildfunkcijas, piemēram, sociālo plašsaziņas līdzekļu integrāciju. Ja meklējat pilnvērtīgu Groove alternatīvu, apsveriet LiveAgent. Mums ir hibrīda palīdzības pieteikumu plūsma, vienota daudzkanālu iesūtne, atskaišu un analīzes funkcijas, automatizācija, spēļu elementi un daudz kas cits! Ar LiveAgent iegūsiet vairāk, iztērējot mazāk. Izmēģiniet LiveAgent jau šodien, izmantojot mūsu 14 dienu izmēģinājuma versiju bez kredītkartes datu ievadīšanas.

Ātrākais tērzēšanas logrīks

Ja meklējat Groove alternatīvu un ātrums ir Jums svarīgs rādītājs, LiveAgent varētu būt tas, ko meklējat. LiveAgent var lepoties ar visātrāko tērzēšanas logrīku tirgū – tas tiek parādīts tikai 2,5 sekundēs.

Ja vēlaties efektīvi pārvērst vietnes apmeklētāju par klientu, ātrs tērzēšanas logrīks ir labākais risinājums. Saskaņā ar eMarketer ziņojumu, par 35% vairāk cilvēku veikuši pirkumu tiešsaistē pēc tam, kad bija izmantojuši tērzēšanu tiešsaistē.

The fastest live chat on the market

Iemesli, kādēļ uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Uzziniet, ar ko LiveAgent izceļas citu alternatīvu risinājumu vidū

Paaugstināta apmierinātība

LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Lielāka produktivitāte

Samaziniet savu aģentu darba laiku un atrisiniet vairāk klientu jautājumu, pateicoties mūsu universālajai iesūtnei.

Daudz noderīgu funkciju

Izmantojot vairāk nekā 179 palīdzības dienesta funkciju, atbalsta sniegšana būs pavisam vienkārša.

LiveAgent - Powerful WYSIWYG editor

Daudzvalodu programmatūra

Mūsu programmatūra ir daudzvalodīga. LiveAgent ir pieejams 43 tulkojumos dažādās valodās  (daži no tiem ir daļēji) un atbalsta valodai pielāgojamus logrīkus. Neļaujiet svešvalodām radīt barjeru starp Jums un Jūsu klientiem. Mēs esam par Jums parūpējušies.

Jūs esat pelnījuši vislabāko

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Tāpēc tā ir lieliska alternatīva Groove. LiveAgent ietaupa Jūsu laiku un naudu, lai Jūs varētu koncentrēties uz to, kas ir svarīgi – veidot nozīmīgas attiecības ar Jūsu klientiem.

Ready to switch to LiveAgent

LiveAgent un Groove salīdzinājums

Uzziniet, kāds ir mūsu salīdzinājums ar Groove, pamatojoties uz klientu atsauksmēm vietnē Capterra

comparison between LiveAgent and Groove

Dati no 2020.gada 28. janvāra

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Saistītie Raksti arAlternatīva Groove
Labākās tiešsaistes tērzētavas alternatīvas ietver noteiktu funkciju kopumu, kas nodrošinās Jums panākumus. Atrodiet īsto jau šodien!

Atklājiet labāko tiešraides tērzēšanas alternatīvu

Piedāvā dažādas iespējas un funkcijas, ieskaitot pielāgošanu zīmolam, lokācijas atzīmēšanu un ekrāna kopīgošanu. Ar neierobežotu tērzēšanas vēsturi un apmeklētāju uzraudzību.

LiveAgent ir Hiver alternatīva, kas var apstrādāt vairākas e-pasta iesūtnes un vairākus saziņas kanālus. Uzziniet vairāk par LiveAgent.

Meklējat alternatīvu Hiver?

Ātrākais tiešsaistes čata logrīks tirgū, kas nodrošina klientu atbalstu un apmaiņu. Pielāgojiet logrīku sava zīmola vajadzībām.

Vai meklējat alternatīvu risinājumu Gist? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par tā priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien un sniedziet labāku atbalstu.

Meklējat alternatīvu Gist?

Crisp?LiveAgent ir novērtēta palīdzības dienesta programmatūra, kas apvieno čatu, tiketingu un automatizāciju, nodrošinot klientu atbalstu un labu integrācijas iespēju piedāvājumu. LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Paaugstiniet palīdzības dienesta līmeni, izmantojot e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos plašsaziņas līdzekļus, zvanu centru un zināšanu bāzi vienā programmatūrā.

Meklējat alternatīvu Lucep?

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzas funkcijas un pielāgojamību klientu apkalpošanai. Tas ir ideāls risinājums alternatīvai Front platformai.

Vai meklējat čatbota rīku jūsu uzņēmumam? Pievienojieties mums, lai detalizēti apskstītu Drift čatbotu un redzētu, vai tas ir jūsu vajadzībām piemērots rīks.

Drift čatbota apskats

Drift čatbota apskats - Dialoga mārketinga un tirdzniecības platforma, kas palīdz veidot efektīvus kontaktus ar klientiem, izmantojot mākslīgo intelektu. Piedāvā trīs cenu paketes, sākot no $2500 mēnesī, bez bezmaksas versijas. Platforma ir ērti lietojama, atsaucīga un integrējama ar citiem rīkiem un platformām.

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā alternatīva Desk.com. Uzziniet priekšrocības un reģistrējieties bezmaksas 14 dienu izmēģinājumam bez jebkādiem nosacījumiem.

Meklējat labāku Help Desk programmatūru?

LiveAgent piedāvā pareizo funkciju daļu, tostarp biļešu tirdzniecības programmatūru, tērzēšanu un zvanu centru.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x