Meklējat alternatīvu Lucep?

Vai meklējat programmatūru, kas var nodrošināt ne tikai zvanu centru, bet arī plašākas iespējas saziņai ar klientiem?

Izmēģiniet LiveAgent! LiveAgent ir labākais klientu atbalsta risinājums Jūsu uzņēmumam. Paceliet savu palīdzības dienestu nākamajā līmenī, izmantojot e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos plašsaziņas līdzekļus, zvanu centru un zināšanu bāzi vienā programmatūrā.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi izvēlas pāriet uz LiveAgent

Zvanu centra atbalsts

Papildus daudzām citām funkcijām LiveAgent atbalsta arī zvanu centra integrāciju. Tās iestatīšana ir ātra un viegla!

Bagātīgs funkciju klāsts

Vairāk nekā 175 funkcijas, kas atvieglos un padarīs patīkamāku Jūsu darba plūsmu.

Lielāka produktivitāte

Samaziniet savu aģentu darba laiku un atrisiniet vairāk klientu pieprasījumu, pateicoties mūsu universālajai iesūtnei.

smart phone calling

Jaudīga Lucep alternatīva

Ir svarīgi, lai Jūsu klienti varētu sazināties ar Jums, izmantojot vairākus kanālus. Ar vienu programmatūru aptveriet visus svarīgos saziņas kanālus. Izmantojot LiveAgent, varat izvēlēties e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos medijus, zvanu centru un zināšanu bāzi.

Turklāt, LiveAgent ir vairāk nekā 175 funkciju un vairāk nekā 40 integrāciju, lai atvieglotu Jūsu darba plūsmu.

Zvanu centra atbalsts

Neatsakieties no zvaniem! LiveAgent ļauj Jums ātri un vienkārši apkalpot savu zvanu centru. Iestatīšana aizņem tikai dažas minūtes, un Jūs varat izveidot savienojumu, izmantojot pārlūkprogrammu, tālruni vai jebkuru citu Jūsu izvēlētu iekārtu.

Nav nepieciešami trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, LiveAgent parūpēsies par visu Jūsu vietā.

Book demo with LiveAgent -illustration
Savings illustration

Iegūstiet vairāk, maksājiet mazāk

Visi lieliskie rīki un funkcijas ir pieejami par lielisku cenu. LiveAgent piedāvā trīs maksas plānus, kuros ir viss nepieciešamais un kuri nesagraus Jūsu budžetu.

Jums tikai jāizvēlas Jums vispiemērotākās funkcijas. Skatiet mūsu tarifu plānus un uzziniet vairāk.

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

man and woman winners-illustration

Meklējat labāku palīdzības dienesta programmatūru?

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Saistītie Raksti arAlternatīva Lucep
Savienojiet un lietojiet Programmiskos Tālruņus, lai atļautu Balss Pārraides caur Interneta Protokolu (VoIP) zvanus no skaitļošanas ierīcēm. Izmantojiet to savā labā.

Programmiskie tālruņi

LiveAgent piedāvā daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūru, integrējot aplikāciju tālruņus un nodrošinot daudz funkciju. Uzlabo klientu apkalpošanu dažādos kanālos un palielina pārdošanas apjomus.

Vai vēlaties pāriet no Outlook uz vienotu klientu atbalsta programmatūru? Apskatiet un uzziniet vairāk par datu pārnešanu uz LiveAgent.

Pārejiet no Outlook?

Michael Skok no Underscore VC vadīs meistarklasi par vērtības piedāvājumu jaunuzņēmumiem, lai veicinātu klientu rīcību un peļņu. Uz klientu vērsta uzņēmējdarbības modelis ir būtisks lojalitātei. MI Stability vēstule ASV Senātam akcentē pārredzamu un konkurencei spējīgu digitālo ekonomiku. Aktīvas klausīšanās prasmes veicina uzticību un zīmola lojalitāti. Produkta izveidošanai par uzņēmumu nepieciešama vīzija, misija un kultūra. LiveAgent tiek uzslavēts kā lielisks rīks klientu apkalpošanai dažādās nozarēs, lai uzlabotu klientu pieredzi.

Tiešsaistes atbalsts ir tīmeklī bāzēts klientu atbalsta veids, un tā ir arī klientu attiecību pārvaldības daļa.

Tiešsaistes atbalsts

LiveAgent piedāvā daudzvalodu klientu servisa programmatūru ar tiešsaistes tērzētavu, zvanu centru un biļešu sistēmu, kas veicina klientu atbalstu 24/7 un labākas klientu attiecības. Iespējams izmēģināt bezmaksas versiju.

Vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu bezmaksas demo versiju un uzreiz uzzinātu visu nepieciešamo informāciju.

Ieplāno Demonstrāciju

LiveAgent- uzņēmējdarbības programmatūra ar daudzām funkcijām un integrācijām, ko var pārbaudīt bez maksas demonstrācijā. Tā ir populāra klientu apkalpošanas un sūdzību pārvaldības sistēma ar atbalsta portālu, migrācijas opcijām un e-pasta pārvaldības iespējām. LiveAgent piedāvā arī citas risinājumus ar tālruņa sistēmām un izmaksu kalkulatoru. Uzņēmumam ir arī sadarbības partneru programma un atlaides.

Sāc veidot labāku saskarsmi ar saviem klientiem jau tagad. Esi uzdevumu augstumos ar visām klientu prasībām un uzlabo klientu pieredzi visos līmeņos.

Esiet ciešā kontaktā ar saviem klientiem

LiveAgent piedāvā pilnīgu klientu apkalpošanas risinājumu, iekļaujot tiešsaistes čatu, zvanu centru, sociālos tīklus un klientu portālu. Tas ļauj uzlabot klientu pieredzi un efektivitāti. Uzziniet vairāk par šo paketi par $39 mēnesī.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Uzziniet par Chaport alternatīvu un iegūstiet priekšrocības uzņēmējdarbībā.

Meklējat alternatīvu Chaport?

LiveAgent piedāvā dažādas funkcijas un pielāgojamību, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, reklāmas guvumu un konversijas likmes. Cena ir pieņemama.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x