Sakiet ardievas lēnai programmatūrai

Pārslēdzieties uz LiveAgent un mēs bez maksas pārcelsim jūsu datus no LiveHelpNow .

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Pārcelties no LiveHelpNow uz LiveAgent?

Saņemiet pilnīgu mūsu atbalstu! Pārslēdzieties uz LiveAgent, izmantojot mūsu atbalsta komandas palīdzību, un sāciet izmantot jauno palīdzības dienesta programmatūru jau šodien! Mēs jums piedāvājam palīdzību migrēšanā bez maksas, un mēs pārvietosim visus jūsu datus droši, lai jūs varētu koncentrēties uz palīdzību saviem klientiem.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Data migration from one solution to another

Mēs pārvietosim visu jūsu informāciju bezmaksas!

Ja vēlaties pārvietot datus uz LiveAgent, esat laipni aicināti sazināties ar mums. Mūsu atbalsta komanda labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs pārvietot jūsu datus. Tikmēr varat atvilkt elpu un pagaidīt, mēs par visu parūpēsimies.

Vēlaties paši visu nokārtot?

Liveagent atbalsta migrācijas spraudņus dažādām programmatūrām, un pašlaik mēs strādājam pie LiveHelpNow migrācijas spraudņa. Sekojiet līdz papildus informācijai!

Migrate data to LiveAgent on your own

Kādus datus es varu pārvietot no LiveHelpNow?

Personas

Viegli migrējiet aģentus, administratorus, gala lietotājus un klientus.

Birkas

Migrējiet visas nodaļas un pieteikumu birkas.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Esat gatavi migrēt no LiveHelpNow uz LiveAgent?

Paskatiet, kādas iespējas rodas, kad pārslēdzaties uz LiveAgent

Customer providing review for service on mobile phone

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem. Mēs esam pieejami, kad vien esam vajadzīgi.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Jaudīgs palīdzības dienesta risinājums

Noderīgi rīki, vairāk kā 175 funkcijas un vairāk kā 40 integrācijas. Mums ir viss, kas jums vajadzīgs.

Person collecting papers into the net

Ietaupiet un palieliniet atdevi!

Saņemiet LiveAgent bez maksas uz visiem laikiem vai izvēlieties kādu no trim mūsu maksas plāniem.

Multilingual support in LiveAgent

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādām valodām. Liveagent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet savus datus no LiveHelpNow jau šodien

Liveagent ir 2020.gadā visvairāk skatītā un augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra mazajam un vidējam biznesam. Pievienojieties tādām kompānijām kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte, lai sniegtu pasaules klases atbalstu saviem klientiem.

Komplekta nosaukums

Pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem

$15 /mo
Komplekta nosaukums

Pieteikumi+čats

Vislabāk derēs mazajiem, vidējiem un lielajiem uzņēmumiem

$29 /mo

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to LiveHelpNow migrācija
Vēlaties migrēt datus no Lucep uz citu programmu? Iepazīsties ar LiveAgent un tā priekšrocībām! Izmēģiniet bez maksas jau šodien!

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā 24/7 klientu atbalstu un vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas, kas ietaupīs laiku un naudu. Uzzini, kādas ir priekšrocības, veicot migrāciju uz LiveAgent un izvēlies vienu no trīs maksas plāniem. Arī logrīki var būt pielāgoti konkrētai valodai.

Liveagent spēj izpildīt neskaitāmu uzņēmējdarbības jomu prasības. Uzziniet, kā LiveAgent atbilst jūsu prasībām un uzlabo jūsu klientu atbalstu.

Viens palīdzības dienesta risinājums dažādām nozarēm

Izveidojiet akmenscietu pamatu mārketinga kampaņām, nodrošiniet personalizētu klientu atbalstu un pārvērtiet tīmekļa trafiku pieaugošā ieņēmumu plūsmā, izmantojot tehnoloģiskus risinājumus un pārskatus. Uzziniet vairāk par šiem risinājumiem no dažādām nozarēm, piemēram, nekustamais īpašums, cilvēkresursi, banku sektors un vēl daudz kā.

Migrācija no OTRS? Migrējiet uz LiveAgent ar mūsu spraudņa palīdzību, vai sazinieties ar mums un ļaujiet mums to paveikt Jūsu vietā

Apsverat migrāciju no OTRS?

Palīdzēt klientiem uzlabot apkalpošanas pieredzi, izmantojot hibrīdo palīdzības pieteikumu plūsmu un centralizētu daudzkanālu aģentu darbvirsmu. Izveidojiet savu zināšanu bāzi, lai nodrošinātu pašpalīdzības rīkus un uzlabotu klientu apmierinātību. Izmēģiniet bezmaksas LiveAgent un migrējiet uz jauno klientu apkalpošanas rīku.

Vai vēlaties pāriet no Pure Chat uz LiveAgent? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pāriet no Pure Chat uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā klientiem neatņemamu kvalitatīvu klientu servisu ar 24/7 atbalstu un valodas pielāgojamus logrīkus. Tiek piedāvātas vairāk nekā 175 funkcijas un daudz integrācijas. LiveAgent ir ideāls risinājums gan mazajiem uzņēmumiem, gan profesionālajiem marketeriem, kuru uzņēmumiem var pielāgoties. Ir pieejami trīs plāni - bezmaksas, Ticket un Ticket + Chat.

Pievērsiet savu klientu uzmanību, ievērojami samazinot viņu operatīvos uzdevumus ar LiveAgent - programmatūru, kas ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. gadā.

Palīdzības dienesta programmatūra aģentūrām

Aģentūras izmanto LiveAgent, lai ātri atbildētu uz pieprasījumiem un apmierinātu klientus. INI ļauj aprēķināt klientu apkalpošanas risinājumu. Marketinga, cilvēkresursu un tīmekļa izstrādes aģentūras izmanto LiveAgent.

Vai vēlaties pārvietot datus no Gist uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien!

Pārejat no Gist uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma periodu uzņēmuma e-pasta izmantošanai. Mūsu klientu atbalsta dienests nodrošina drošu datu migrāciju no Gist uz LiveAgent. Klienti var izvēlēties savu LiveAgent subdomēna nosaukumu, parasti izmantojot uzņēmuma vai komandas nosaukumu. Sazinoties ar mūsu aģentiem, Jūsu dati tiks pārvietoti drošā veidā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju