Pārejat no Zendesk uz LiveAgent?

Vienkārši migrējiet no Zendesk uz LiveAgent. Mūsu atbalsta komanda ir gatava Jums palīdzēt ar visu nepieciešamo, un mēs migrēsim Jūsu datus bez maksas!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
server - illustration

Bezmaksas datu pārsūtīšana

Mūsu atbalsta dienesta darbinieki ir gatavi Jums palīdzēt, lai kas arī Jums būtu nepieciešams, tāpēc nekautrējieties sazināties ar mums! Kamēr mēs pārsūtīsim Jūsu datus, Jūs varat atpūsties un pagaidīt, līdz varēsiet izmantot savu jauno LiveAgent kontu un sniegt vislabāko atbalstu saviem klientiem.

Vēlaties migrēt patstāvīgi?

Mēs piedāvājam migrācijas spraudni Zendesk. Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk!

monitor plug in - illustration

Kādus datus es varu pārnest no Zendesk Talk?

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Esat gatavs migrēt no Zendesk Talk uz LiveAgent?

Iepazīstieties ar dažām priekšrocībām, ko iegūsiet, pārejot uz LiveAgent.

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem. Mēs esam gatavi palīdzēt, kad vien Jums tas ir nepieciešams.

Neaizstājams palīdzības dienesta risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrāciju. Mums ir viss, kas Jums nepieciešams.

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet savus datus no Zendesk Talk jau šodien

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Palīdzības pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$15 /mēn.
Package Name

Palīdzības pieteikumi + Tērzēšana tiešsaistē

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$29 /mēn.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

BUJ

Kā migrēt no Zendesk Talk uz LiveAgent?

Lai migrētu no Zendesk Talk uz LiveAgent, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu vai izmantojiet bezmaksas migrācijas spraudni LiveAgent.

Kādus datus varu migrēt no Zendesk Talk uz LiveAgent?

Jūs varat migrēt tādus datus kā kontaktinformācija, administratori, aģenti, nodaļas, tagi, lietotāju lauki, pielikumi un citi.

Cik maksā migrācija no Zendesk Talk uz LiveAgent?

LiveAgent neiekasē papildu maksu par Zendesk Talk migrāciju.

Related Articles to Migracija no Zendesk Talk
Vai vēlaties pārvietot savus datus no Samange uz citu programmatūru? Apskatiet LiveAgent un uzziniet priekšrocības. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma periodu jau šodien.

Pārejiet no Samanage uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā bezmaksas datu pārsūtīšanu, kā arī datu pārvietošanas spraudņus helpdesk programmatūrām, ieskaitot Samanage. Lai izveidotu kontu, jāizvēlas subdomēna nosaukums, ko parasti nosaka uzņēmuma vai komandas nosaukums. Noteikumi un privātuma politika ir jāapstiprina. Atbalsta speciālisti palīdzēs datu pārvietošanas procesā.

Liveagent bezmaksas izmēģinājums. Vai vēlaties pārvietot datus no SupportBee uz Liveagent? Piedāvājam Jums datu migrāciju bez maksas. Zvaniet mums un sāciet datu migrāciju jau šodien!

Vēlaties migrēt no SupportBee uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā palīdzības dienesta programmatūru, kas spēj pielāgoties dažādām valodām un iekļauj 43 dažādus tulkojumus. Programma ir novērtēta kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā un to lieto uzņēmumi, piemēram, Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. LiveAgent piedāvā arī palīdzības pieteikumus un tērzēšanu tiešsaistē, ko var izmēģināt par $15 vai $29 mēnesī atkarībā no piedāvājuma. Migrācijas iespējas ir pieejamas no SupportBee.

Liveagent migrācija pašlaik strādā pie Verloop migrācijas spraudņa. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu no aģentiem, kā arī noderīgus rīkus, funkcijas un integrācijas. Programmatūra ir pielāgojama un atbalsta 43 dažādas valodas. LiveAgent ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra un tiek izmantots tādās kompānijās kā Huawei, BMW un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi ir pieejami par cenu no $15 /mēn.

Pārejat no Smartsupp uz Liveagent? Ļaujiet mums migrēt Jūsu datus Jūsu vietā! Sazinieties ar mūsu atbalsta speciālistiem un pārrunājiet ar viņiem datu pārnesi.

Pārejat no Smartsupp uz Liveagent?

LiveAgent piedāvā valodai pielāgojamus logrīkus un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. To izmanto uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. LiveAgent piedāvā palīdzības pieteikumus un tiešsaistes tērzēšanas iespējas par cenu no $15/mēn. Migrējiet savus datus no Smartsupp un nodrošiniet saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu. Uzziniet vairāk par LiveAgent.

Vai vēlaties pārvietot datus no Customerly uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Pārejat no Customerly uz LiveAgent?

LiveAgent ir helpdeska sistēma, kas atbalsta 43 tulkojumus un piedāvā pielāgojamus logrīkus. Uzņēmumi izvēlas pāriet uz LiveAgent, jo tā cena un atbalsta komanda ir pārsteidzoši pieņemami, un tai ir uzlabota automatizācija un daudz integrāciju. Lietotāji apsver LiveAgent kā alternatīvu ZenDesk, jo tai ir labāka funkcionalitāte un ērtāka lietošana. LiveAgent arī atbalsta izklājlapas un ir lieliska vērtība mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Mūsu atbalsta aģenti ar prieku palīdzēs Jums droši un bez piepūles migrēt datus. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Teamsupport uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā neaizstājamu palīdzības dienesta risinājumu ar vairāk nekā 175 funkcijām un 40 integrācijām, kā arī 24/7 klientu atbalstu no aģentiem. Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem un pielāgojiet valodai atbilstoši savai vēlmei. LiveAgent ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā, un to izmanto uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem LiveAgent piedāvā palīdzības pieteikumus sākot no $15/mēn.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju