Pārejat no Zendesk uz LiveAgent?

Vienkārši migrējiet no Zendesk uz LiveAgent. Mūsu atbalsta komanda ir gatava Jums palīdzēt ar visu nepieciešamo, un mēs migrēsim Jūsu datus bez maksas!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
server - illustration

Bezmaksas datu pārsūtīšana

Mūsu atbalsta dienesta darbinieki ir gatavi Jums palīdzēt, lai kas arī Jums būtu nepieciešams, tāpēc nekautrējieties sazināties ar mums! Kamēr mēs pārsūtīsim Jūsu datus, Jūs varat atpūsties un pagaidīt, līdz varēsiet izmantot savu jauno LiveAgent kontu un sniegt vislabāko atbalstu saviem klientiem.

Vēlaties migrēt patstāvīgi?

Mēs piedāvājam migrācijas spraudni Zendesk. Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk!

monitor plug in - illustration

Kādus datus es varu pārnest no Zendesk Talk?

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Esat gatavs migrēt no Zendesk Talk uz LiveAgent?

Iepazīstieties ar dažām priekšrocībām, ko iegūsiet, pārejot uz LiveAgent.

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem. Mēs esam gatavi palīdzēt, kad vien Jums tas ir nepieciešams.

Neaizstājams palīdzības dienesta risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrāciju. Mums ir viss, kas Jums nepieciešams.

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet savus datus no Zendesk Talk jau šodien

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Palīdzības pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$15 /mēn.
Package Name

Palīdzības pieteikumi + Tērzēšana tiešsaistē

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$29 /mēn.

Pārejat no citas programmatūras?

Migrējiet savus datus no jebkura no zemāk uzskaitītajiem palīdzības dienesta risinājumu sniedzējiem bez maksas. Pārejiet jau šodien. Mēs esam par Jums parūpējušies.

Saistītie Raksti arMigracija no Zendesk Talk
Sāciet Zendesk datu migrāciju, noklikšķinot uz vienkārša aktivizēšanas slīdņa. Visi Jūsu palīdzības pieteikumi un aģenti tiks droši pārnesti uz LiveAgent.

Pārejat no Zendesk?

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar daudzām integrācijām un daudzvalodu atbalstu. Tas uzlabo klientu apmierinātību un konversijas likmes, piedāvājot vairāk funkciju. Mēneša maksa sākas no $29. LiveAgent arī piedāvā datu migrāciju un 24/7 atbalstu.

Vai vēlaties pārvietot datus no Customerly uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Pārejat no Customerly uz LiveAgent?

Iegūstiet LiveAgent bez maksas uz visiem laikiem vai izvēlieties kādu no mūsu trim maksas tarifu plāniem. Atbalsts 24/7, vairāk nekā 175 funkcijas, 40+ integrācijas. Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā. Pievienojieties Huawei, BMW, Yamaha, Oksfordas Universitātei. Jūs būsiet labās rokās! Izvēlieties savu plānu un sāciet bezmaksas izmēģinājumu tagad.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Vocalcom uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā daudzus integrāciju un multivalodu atbalstu, palīdzot palielināt apmierinātību un pārdošanas apjomus. Tas ir praktisks un efektīvs klientu apkalpošanas rīks, sākot no $29/mēn. Ar 175 funkcijām un 40 integrācijām, LiveAgent ir ideāla alternatīva daudzām citām programmatūrām klientu apmierinātības palielināšanai un konversijas likmju uzlabošanai. Uzziniet vairāk par LiveAgent, kas ir novērtēta kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā.

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz citu programmu? Iepazīsties ar LiveAgent un tā priekšrocībām! Izmēģiniet bez maksas jau šodien!

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā plašu valodu atbalstu un pielāgotus plānus, lai palielinātu ietaupījumus un ieņēmumus. Uzziniet vairāk par šo augsti novērtēto atbalsta programmatūru!

Vai vēlaties pāriet no Pure Chat uz LiveAgent? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pāriet no Pure Chat uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā vairākus risinājumus uzņēmējiem, tostarp atbalstu dažādās valodās, pielāgojamus logrīkus un klientu apkalpošanu. Plāni sākas ar $15/mēn. Uzņēmējiem jāizveido klientu vērsta uzņēmējdarbības modelis.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties vadošajiem uzņēmumiem, nodrošinot labāku atbalstu ar LiveAgent.

Datu migrācija no CallHub uz LiveAgent

Palieliniet apmierinātību un pārdošanas apjomus ar LiveAgent, kas piedāvā daudzus integrāciju, multivalodu atbalstu un 24/7 klientu atbalstu. Mēneša maksa sākas no $29.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x