Pārejiet no Samanage uz LiveAgent?

Ļaujiet mums pārvietot datus jūsu vietā! Mūsu atbalsta speciālisti ar prieku palīdzēs jums bez maksas migrēt visus jūsu datus no Samanage uz LiveAgent.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
server - illustration

Bezmaksas datu pārsūtīšana!

Nekautrējieties sazināties ar mūsu atbalsta speciālistiem un apriest datu pārvietošanu! Mēs parūpēsimies par visiem jūsu datiem bez maksas. Tikmēr jūs varat mierīgi atpūsties, līdz būsiet gatavi izmantot jauno LiveAgent kontu.

Vēlaties pārvietot datus patstāvīgi?

LiveAgent piedāvā datu pārvietošanas spraudņus helpdesk programmatūrām, un pašlaik mēs strādājam pie Samanage datu pārvietošanas spraudņa. Sekojiet līdzi informācijai.

monitor plug in - illustration

Kādus datus var pārvietot no Samanage?

Personas

Viegli pārvietojiet savus darbiniekus, administratorus, lietotājus un klientus.

Tiketi

Pārvietojiet tiketus, pielikumus, lietotāju laukus un tiketu laukus.

Tagi

Pārvietojiet visas nodaļas un tiketu tagus.

Gatavi pāriet no Samanage uz LiveAgent?

Ieskaties kādi ir plusi pārejot uz LiveAgent

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu darbieniekiem. Mēs vienmēr būsim klāt, kad būs nepieciešama mūsu palīdzība.

Neaizstājams helpdesk risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrācijas. Mums ir viss nepieciešamais.

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Pārvieto savus datus no Samanage jau šodien

LiveAgent ir vispopulārākā un visaugstāk novērtētā SMB palīdzības dienesta programmatūra 2019. un 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu saviem klientiem.

Package Name

Ticket

For small companies and entrepreneurs

$15 /mo
Package Name

Ticket+Chat

The best fit for SMBs and large companies

$29 /mo

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Samanage migrācija
Liveagent migrācija pašlaik strādā pie Verloop migrācijas spraudņa. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu no aģentiem, kā arī noderīgus rīkus, funkcijas un integrācijas. Programmatūra ir pielāgojama un atbalsta 43 dažādas valodas. LiveAgent ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra un tiek izmantots tādās kompānijās kā Huawei, BMW un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi ir pieejami par cenu no $15 /mēn.

Vai vēlaties pārvietot datus no Customerly uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Pārejat no Customerly uz LiveAgent?

LiveAgent ir helpdeska sistēma, kas atbalsta 43 tulkojumus un piedāvā pielāgojamus logrīkus. Uzņēmumi izvēlas pāriet uz LiveAgent, jo tā cena un atbalsta komanda ir pārsteidzoši pieņemami, un tai ir uzlabota automatizācija un daudz integrāciju. Lietotāji apsver LiveAgent kā alternatīvu ZenDesk, jo tai ir labāka funkcionalitāte un ērtāka lietošana. LiveAgent arī atbalsta izklājlapas un ir lieliska vērtība mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Pārejat no Smartsupp uz Liveagent? Ļaujiet mums migrēt Jūsu datus Jūsu vietā! Sazinieties ar mūsu atbalsta speciālistiem un pārrunājiet ar viņiem datu pārnesi.

Pārejat no Smartsupp uz Liveagent?

LiveAgent piedāvā valodai pielāgojamus logrīkus un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. To izmanto uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. LiveAgent piedāvā palīdzības pieteikumus un tiešsaistes tērzēšanas iespējas par cenu no $15/mēn. Migrējiet savus datus no Smartsupp un nodrošiniet saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu. Uzziniet vairāk par LiveAgent.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu. Liveagent ir bez maksas uz visiem laikiem, vai arī varat izvēlēties kādu no mūsu trim maksas plāniem.

Pārejat no Zendesk uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā neaizstājamu palīdzības dienesta risinājumu ar vairāk nekā 175 funkcijām un 40 integrācijām, pieejamu 43 valodās. Pievienojoties LiveAgent, būs nodrošināts 24/7 klientu atbalsts, starp kuriem ir Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikuma ikmēneša maksa ir $15 - $29 mēnesī.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Vocalcom uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ļauj automatizēt un pārvaldīt klientu atbalsta pieteikumus no vienas saskarnes. Tas ir vienkāršs, ātrs un drošs veids, kā pārvietot datus no Vocalcom uz LiveAgent. LiveAgent ļauj pārvietot tādus datus kā palīdzības pieteikumus, palīdzības pieteikumu tagus, klientus, administratorus un citus. Programmatūra ir pilnībā pielāgojama un pieejama vairāk nekā 48 valodās.

Liveagent bezmaksas izmēģinājums. Vai vēlaties pārvietot datus no SupportBee uz Liveagent? Piedāvājam Jums datu migrāciju bez maksas. Zvaniet mums un sāciet datu migrāciju jau šodien!

Vēlaties migrēt no SupportBee uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā palīdzības dienesta programmatūru, kas spēj pielāgoties dažādām valodām un iekļauj 43 dažādus tulkojumus. Programma ir novērtēta kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā un to lieto uzņēmumi, piemēram, Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. LiveAgent piedāvā arī palīdzības pieteikumus un tērzēšanu tiešsaistē, ko var izmēģināt par $15 vai $29 mēnesī atkarībā no piedāvājuma. Migrācijas iespējas ir pieejamas no SupportBee.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju